V 6tt je vidět jen gestační váček, měly jste to tak?

zelvicka373
20. čer 2014

ahoj holky tak dneska jsem byla poprve na utz jsem 6 tt+ 0dni zatim byl videt jenom gestacni vacek 9mm,jinak nic meli jste to taky tak v 6 tydnu?vim ze tady jde o dny🙂ale hodne me rozhodila ,ze uz mi dala tehu prukazku,jen rekla tehotenstvi se vyviji dobre za dva tydny kontrola to uz bude srdicko prukazku muzeme dat uz dneska ..tohle jsem jeste nezazila,ze se dava tehu prukazka pred srdickem🙂vite jak se to rika,,aby se neco nezakriklo"

pampalin
21. čer 2014

No, je to teda dost brzy, ale doufej, že bude vše probíhat tak, jak má. Tomu "zakřiknutí" bych zas až tak nevěřila, protože buď bude vše v pohodě anebo nebude. A tím,že dostaneš průkazku dřív, to rozhodně neovlivníš.

maia74
21. čer 2014

Já jsem byla poprvé taky v 6+0, váček byl 10,8mm, ale průkazku mi dal až na druhé kontrole v 8tt a to ještě díky tomu, že jsem v 10tt musela na testy do Gennetu, jinak by mi ji vystavil až později. Musíš věřit, že všechno bude v poho. Držím palečky!!!! 😉

cukrik123
23. črc 2014

@maia74 , @pampalin @zelvicka373 omlouvám se že vstupuju s trochu jiným dotazem ale jsem na tom podobně jako zakladatelka. jen mám doktorku která mi nic moc nevysvětlila a já se snažím vyluštit údaje z fotky ultrazvuku. Prosím vyznáte se v tom někdo a která ta číslíčka a písmenka znamenají velikost?

maqggienka
23. črc 2014

@cukrik123 Na fotce z UZ je napsáno CRL a to je velikost a vedle by mělo být napsáno třeba 8w2d a to je stáří 8+2

cukrik123
23. črc 2014

@maqggienka hele jsem asi slepá ale nevidím to tam mám uz ve fotkách prosím navedeš mě ?

maqggienka
23. črc 2014

@cukrik123 Já to mám uprostřed fotky dole.

pampalin
23. črc 2014

@cukrik123 Hoď sem fotečku, rády Ti pomůžeme. Jinak opravdu CRL je velikost plodu od temene po kostrč.

cukrik123
23. črc 2014

@pampalin ahaaaa to bude ono 🙂 nic tam není vidět žádný plod a to mě děsí

maia74
23. črc 2014

@cukrik123 jj,taky jsem tam nic neviděla, jen "šmouhu" 🙂 Počkej za pár týdnů

simka77spain
27. črc 2014

a proč to nepřiblíží ten doktor, fakt nechápu. já v 6+0 viděla embryo s blikající tečkou (srdíčka). někteří mají staré aparáty a nechají te i měsíc čekat, člověk má nervy a přitom jiný už by to viděl.

lopka
19. srp 2014

ahojky ,byla jsem 6+2 a uz blikalo srdicko...

fwllo
19. srp 2014

Ještě v 6+3tt mimčo srdíčko nemělo, taky byl jen prázdný gest. váček.. O týden v 7+3tt už blikalo nádherně..

petavan
19. srp 2014

ahoj holky já jdu v pondělí 25.8. na první kontrolu a podle poslední MS bych v pondělí měla být 6+3tt tak snad tam něco uvidí 😉

tsterinka
19. srp 2014

ahoj jestli mohu,přidávám svoji zkušenost,minulý týden jsem byla na utz podle MS 6+3 a jen prázdný gestační váček,dnes opět utz dle MS 7+3,dle utz 4+5,a gestační váček je stále prázdný,jdu znovu ve čtvrtek a pokud se nic neobjeví,tak je asi konec,,,jsem uplně hotová 😢

linee
3. pro 2014

@tsterinka ahioj,jak si prosum dopadla?mam to podobne

tsterinka
3. pro 2014

@linee ahoj,dopadla jsem špatně,ale to neznamená že u tebe to nmůže být jinak 🙂 .No ale teď jsem na to stejně v 5+6 jen prázdný gestační váček ☹ A jak je to s tebou?

linee
3. pro 2014

@tsterinka ja jsem byla dnes u dr., jsem také 5+6 presne. Byla jsem objednana na pristi tyden, ale zacala jsem silne spinit. Videl pouze vak asi 5mm a rikal, ze to odpovida asi 4tt (maximalne). Takze mam utrogestan a ascorutin a na kontrolu pujdu za dva tydny. Ale jsem z toho spatna. Toto je nase první...zustava jen cekat a doufat. Kdy mas další kontrolu ty? Ted to ale dame. MUSIME!🙂

vanilkovazmrzlina
3. pro 2014

Ahoj holky, já byla na první kontrole dle MS 6+2, řekl, že může potvrdit cca 5.týden, ale že to vypadá dobře, že jsou vidět (teď nevím přesně) zarodecne poly? A že je gest.vacek dobře ohraniceny ? Kdo se vyzná, kdyžtak opravte. 🙂 to bylo ve stredu 26.11. a mám jít na kontrolu za týden (ve středu 10.12.tj.14 dnů od kontroly)..to čekání je nekonečné, ale věřím, že bude vše ok. Aspoň teda poslední dny mi začaly nevolnosti, únavy. . Snad příznak zdravého průběhu těhotenství. Mám za sebou z min.cyklu i biochemicke, tohle vypaada jinak. A držím všem cekatelkam palce, ať srdíčko brzy tluče 🙂

tsterinka
3. pro 2014

@linee já jdu na kontrolu 9.12. tj za týden jsem zvědavá jak to dopadne.To čakání nesnáším,v srpnu jsem takhle čekaka skoro 14 dní a zbytečně,no a vlednu jsem ani nečekala protože jsem skončila hned v nemocnici,ale tam to bylo trošku jiné ☹

zyoma
3. pro 2014

Ja jsem mela u prvniho tehotenstvi, tak ze jsem prisla k doktorce, byla jsem podle vypoctu taky 6 a neco. Byla tam jen bublinka, doktorka se netvarila nadsene,tak jsem prisla za tyden a uz tam bylo i mini miminko 🙂 nakonec jsem mela rozdil ten tyden.

linee
3. pro 2014

@zyoma dekujeme za povzbuzeni🙂

linee
3. pro 2014

@tsterinka to byl muj puvodni termin navstevy u dr. (toho 9.12.), ale ted se to ještě posunulo. Moc ti drzim palce!

linee
3. pro 2014

@vanilkovazmrzlina tak drzim moc palce! ja jsem také byla unavena, ale uz par dni je to v poradku a nemela jsem nic ohraničeného, proste jenom prazdny vak:(

tsterinka
3. pro 2014

@zyoma děkujeme za povzbuzení 🙂

tsterinka
3. pro 2014

@linee děkuji 🙂

vanilkovazmrzlina
3. pro 2014

@linee četla jsem tolik příběhů o tom, jak to dopadalo dobře a další o tom, jak to nedopadlo. Nezbývá prostě jen čekat a věřit . Zkouším na celé to těhotenství moc nemyslet, jinak bych se zbláznila🙂 tak se drž a ať rostete!

linee
3. pro 2014

@tsterinka tak mi to nedalo a zjistila jsem,ze mi puvodni termin u dr.nezrusili.Tak pujdu take toho 9.12.,at jsem klidnejsi,uz tam nejaky vyvoj byt musi....

linee
3. pro 2014

@vanilkovazmrzlina dekujeme.Ja vim,nikdo ted nic nerekne.Snad to bude bojovnik a ma rad prekvapeni;)

tsterinka
3. pro 2014

@linee tak snad nám to rychle uteče.Držím palce ať ti to dobře dopadne

irenka12
3. pro 2014

Hm a právě proto mi doktorka průkazku do 10 týdne nedala, prý abych pak nad ní nebrečela a to nám v 6+2 bilo srdíčko jak o závod. Držim palce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru