V 6tt nebylo vidět na UTZ srdíčko, objeví se ještě?

misiearhai
29. črc 2014

Ahoj holky, jsem těhu. Včera jsem byla na utz zda už má mimišek srdíčko a ještě stále nic (byla vidět pouze malá lentilka). Byla jsem i 17.7. a to mi doktor řekl, že je vše v pořádku, a že jsem cca 5+5 tt....( takže jsem včera byla teoreticky 7+2) na další utz ohledně srdíčka špunta jdu 6.8. Myslíte, že bylo ještě brzo na srdíčko a že se ještě objeví??? Doktor říkal, že těhu muže být mladší než ukázal utz toho 17.7.
Pro představu: poslední MS jsem měla 4.6.,nechráněný pohlavní styk jsem měla 22.6 a 25.6. Pozitivní těhu test 7.7. to tam byl jen duch, doktor mi těhu potvrdil toho 17.7.
Myslíte si, že je ještě šance, že se srdíčko objeví??? Jsem z toho trošku špatná ☹ , ale snažím se moc nestresovat .

Děkuju moc za každý názor.

peggy2
29. črc 2014

Mě bylo vidět srdíčko 6+0 tt

misiearhai
autor
29. črc 2014

snad se objeví i u nás 🙂 jen doufám, že je to tím, že mám pozdější ovulaci

terinda
29. črc 2014

Já byla 6+3 a 7+0, ale šance ještě je. Musíš holt vyčkat na další kontrolu a uvidí se 😉 . Takhle ze začátku je to všechno nebo nic.

zuzkaa1
29. črc 2014

mě bylo srdíčko vidět cca v 9tt 🙂 byla bych v klidu opravdu může být to těhotenství mladší než ukázal ultrazvuk

makuka88
29. črc 2014

My měli 6+4tt ale může byt videt později!! 🙂

maarika
29. črc 2014

u nás bylo viět srdíčko až okolo 10tt 😉

misiearhai
autor
29. črc 2014

@maarika moc ti děkuju, posílila jsi mou naději 🙂

maarika
29. črc 2014

😉 @misiearhai to jsem moc ráda 🙂 neboj,vše bude dobré 😉

kronecka007
29. črc 2014

já měla poslední MS 3. 6 a ovulaci kolem 22. 6., takže to v podstatě odpovídá tvému cyklu. U dr jsem byla 18. 7. a viděl pouze žloutkový váček a ani srdíčko ani plod. Také mě to trochu vystrašilo, nicméně znovu jsem byla včera a už bylo vidět vše včetně srdíčka a odpovídali jsme 6+2 a mimís měl 5 mm a dr říkal, že je to obřík 😀 Takže se určitě neboj! Každé těhotenství je jiné a ne podle tabulek.

sarkad2856
29. črc 2014

@misiearhai já 7+2 , určitě bude vše ok,držím palečky 😉

misiearhai
autor
30. črc 2014

@kronecka007 jééé ty se máš 🙂 No já se na to srdíčko těšila, zvlášť když mi doktor říkal, že toho 28.7 už by tam být mělo....a to že tam je furt jinej doktor (můj má dovolenou tak ho zaskakují) mi taky moc nepomáhá, když mi každý říká něco jiného 😖 (jeden, že už by mělo být, druhý že to těhu vypadá mladší a že je vše ok a nebudem dělat závěry) tak se trochu obávám co řekne ten třetí, protože toho 6.8. tam bude zas jinej 😀 ale stále věřím, že se mi drobeček se srdíčkem ukáže 😉

misiearhai
autor
30. črc 2014

@sarkad2856 děkuji, za držení palečků 🙂

zvalentova
30. črc 2014

tak pokud by bylo špatně a jednalo se již o druhou návštěvu, tak by lékař něco sdělil, či alespoň naznačil.

moncicak26
30. črc 2014

@kronecka007 ja měla v 6+5 tt 8 mm takže mám asi v břiše mega obra 😀
@misiearhai srdíčko bylo v 6+5 tt držím pěsti 😉

misiearhai
autor
30. črc 2014

@zvalentova no doktoři se moc nevyjadřovali, spíš furt slyším, že "ještě tedy počkáme"

@moncicak26 děkuji 🙂

berunkab
30. črc 2014

@kronecka007 v kolikáték týdnu jsi dle ms? Já jsem poslední ms měla taky 3.6., ovulace byla v rozmezí 16-18.6. a dle ms jsem dneska 8+1. Na utz jsem byla ve čtvrtek a měla jsme jen ges.váček se žl.váčkem a velikostně odpovídalo 6+4 a jdu dneska k dr zda se tam něco objevilo nebo je to zamlklé těhu ☹ spít to dr vudí na zaml.těhu.

kronecka007
30. črc 2014

@berunkab no dle MS jsem v podstatě 8+2, ale podle utz bych dnes odpovídala 6+4, byla jsem v pondělí a to jsem odpovídala 6+2 a dr tedy už viděl srdíčko i plod, ale neboj se, takhle na začátku se vyvíjí vše rychle a neznamená, že když já srdíčko viděla, že tys ho musela mít také. Doktoři rádi straší, já když byla 18.7. tak mi také říkal, že by plod už měl být vidět no a 28. už byl plod 5 mm a srdíčko bilo. Držím palce, uvidíš, že to bude dobré. Pokud byl i žloutkový váček, je to dobré znamení a dnes už určitě bude vidět více! Dej vědět 🙂

jr1986
12. srp 2014

Neboj, můj doktor říkal, že někdy není v 6tt+třeba 0 vidět ani miminko - natož srdéčko. U kamarádky se objevilo srdíčko až v 8tt a mimi je zdravé. Nemusí to nic znamenat. Přeju hodně sil a ať Ti čekání na další kontrolu rychle uteče a vše je ok.

pampalin
12. srp 2014

@misiearhai Tak jak jste dopadli toho 6. srpna?

misiearhai
autor
18. srp 2014

@pampalin No byla jsem u jiného doktora a řekl mi že je vidět pludek a teprve teď měl 6 týdnu..Takže ten první doktor měřil gestacni vacek misto miminka...blboun...zbytečně mě děsíl 🙂 vše je ok, buka jsem ve španělsku na dovci a krásné si odpocinula, 27.8. Tak uvidime..do dnes nechapu jak to doktor mohl tak zvorat a tvrdit mi co mi tvrdil, i když sem mu řekla kdy došlok početí ale rak hlavně že miminko roste a je v pořádku 🙂

lopka
19. srp 2014

ahojky , byla jsem ted v patek na UZ ,jsem 6+2 a srdicko bylo,byl to nadherny pocit..

zuzitalocita
20. srp 2014

Ahojte, dnes jsem byla na 1. UZ a není vidět ani miminko, jsem údajně v 6+0 tt (říkala že jsem těhotná asi 5tý týden). Jsem smutná, ukápla slza protože chci mít jistotu že je mimčo zdravé, tak snad příští prohlídku už bude vše vidět jak má. Jinak jsem tu četla že misierhai byla na dovolené. Doktorka nebyla nadšená když jsem jí řekla že máme letenku na září. Tobě doktor řekl že vše v pohodě? Díky

misiearhai
autor
22. srp 2014

@lopka gratuluji 🙂

@zuzitalocita neboj, taky sem byla tak na nervy když to ten doktor zvoral (měřil mi celý gestační vaček ikdyž plod ještě vidět nebyl, čili jsem žila ve vědomí, že to těhu je starší). Neboj miminko se ukáže, davaj si na čas co??? 😀 hlavně mysli pozitivně (já si po dvou dnech nervů a slz řekla že si prostě špatnou verzi nepřipustím, a užívala si těhu, a před dovolenou jsem viděla miminko, sice ještě bez srdíčka, ale to snad uvidím už teď ve středu, pokud si ten můj mimišek nedá zase na čas. Určitě se dočkáš. Dej pak vědět a netrap se, tím miminku neprospíváš 🙂 Na dovolené jsem byla, jela jsem busem (30 hodin) a doktor říkal že vše v pořádku, jen ať si dohodnu častější pauzy v buse nebo ať se aspoň protáhnu v uličce, a zakázal mi dlouhý pobyt na sluníčku a mořské plody, potápění a podobně. Sice taky říkal, že jsem blázen, když chci jed tak dlouho busem, ale nakonec mi popřál hezkou dovolenou 🙂 Akorát mě upozornil že kdybych měla nějaký problém s těhu v tom španělsku, že mám vyhledat lékaře ( sem byla domluvená s delegatkou kdyby něco). Takže můj doktor s dovolenou problém neměl. Řekl rizika a tím skončil 🙂

tonickap
24. říj 2014

Ahoj.
Ve středu 22.10. jsem byla na prvním těhotenském utz 6+4 tt dle MS, ale nebylo vidět miminko ani srdíčko. Lituji, že jsem šla na první kontrolu tak brzy, měla jsem ještě alespoň týden počkat. Poslední MS byla 6.9., kdy byla ovulace netuším, možná kolem 20.9., ale jelikož jsme měli v tu dobu sex skoro každý den, vůbec nevím, kdy jsem mohla otěhotnět. Lékařka se mě na to ptala. Byla jsem z toho docela špatná, protože můj první syn byl krásně vidět v 6+5 tt. Tato diskuze mě trochu uklidnila, doufám, že příští kontrola v 7+4 tt už vše bude OK. Měla jsem i odběr krve na zjištění hladiny hcg, bylo mi řečeno, že je hladina relativně nízká, že to vypadá na časné těhotenství. Tak mi držte palce. Děkuji 😉

tonickap
31. říj 2014

Ahoj. Kdyby tuto diskuzi pročítal ještě někdo další. Bohužel těhotenství nedopadlo. Jsem po revizi 30.10., jsem ráda, že to mám za sebou a budu se těšit, až to budeme zkoušet znovu. Mějte se.

touskl90
5. lis 2014

Ahojky taky zoufale prosim o radu posledni ms jsem mela 17.9.v pondeli jsem byla ma us ale dr rikala ze tam jeste nic nevidi jen gest.váček ze mam prijit v patek. Problemy zadne nemam nespinim ani nekrvacim... hcg 20.10.jsem mela 504 a 27.10.jsem ho mela vic jak 1000 dekuji

pepina74
6. lis 2014

@touskl90 Ahoj ... tak to jsme na tom skoro stejně, já mám jen o týden "náskok", poslední ms 12.9.. Na utz jsem byla 31.10. a v gest váčku se slabě rýsoval žloutkový váček. Holky v této době už mají srdíčka, já v prvním těhu měla taky ..... ta první hodnota hcg mi přijde dobrá, ale škoda, že nevíš přesně to hcg po 7 dnech. Hodnota se má zdvojnásobovat co dva dny, takže za 7 dní by měla být tak 4000.
Dej určitě vědět, jak zítra dopadneš u doktorů - .... držím pěsti.

dashi
7. lis 2014

@pepina74 ahoj, tak to jsme na tom stějně já poslední ms taky 12.9., ale jsem po ET, kontrola taky 31.10. a vidět byl gestační váček. Taky jsem plašila, ale v CAR mě uklidnili, že to odpovídá 😉 Další kontrolu mám až 18.11., tak jsou to trochu nervy 😒

pepina74
7. lis 2014

@dashi 🙂 🙂 já jsem po Ket (30.9., pětidenní blastocysta). Budem se sledovat. Já jdu na ko 12.11.

dashi
7. lis 2014

@pepina74 já 1.10 taky pětidenní 🙂 kam chodíš do CAR? Já do Heliosu Brno 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru