V 6tt nebylo vidět na UTZ srdíčko, objeví se ještě?

misiearhai
29. črc 2014

Ahoj holky, jsem těhu. Včera jsem byla na utz zda už má mimišek srdíčko a ještě stále nic (byla vidět pouze malá lentilka). Byla jsem i 17.7. a to mi doktor řekl, že je vše v pořádku, a že jsem cca 5+5 tt....( takže jsem včera byla teoreticky 7+2) na další utz ohledně srdíčka špunta jdu 6.8. Myslíte, že bylo ještě brzo na srdíčko a že se ještě objeví??? Doktor říkal, že těhu muže být mladší než ukázal utz toho 17.7.
Pro představu: poslední MS jsem měla 4.6.,nechráněný pohlavní styk jsem měla 22.6 a 25.6. Pozitivní těhu test 7.7. to tam byl jen duch, doktor mi těhu potvrdil toho 17.7.
Myslíte si, že je ještě šance, že se srdíčko objeví??? Jsem z toho trošku špatná ☹ , ale snažím se moc nestresovat .

Děkuju moc za každý názor.

pepina74
7. lis 2014

@dashi já taky ....to je náhoda jak hrom.

dashi
7. lis 2014

@pepina74 to teda 😉 taky koukám, že už jsi postarší mamina 😉 mě je 36 😅

touskl90
7. lis 2014

No tak dnesni kontrola me srazila na kolena.jeste ted jsem se z toho nevzpamatovala. Nejsem o nic moc moudrejsi. Pry tomu ale jeste dame sanci a mam prijit za tyden na dalsi ultrazvuk. Jsem uplne na dne ☹

dejavuska
7. lis 2014

@pepina74 Ahojky, koukám, že budeme mít asi skoro stejný termín 🙂 Já měla poslední ms 11.9. a na ultrazvuku jsem byla teď 4.11. a bylo už vidět miminko, srdíčko a malé ručičky a nožičky. Dej vědět jak jsi dopadla, držím moc palečky.

pepina74
7. lis 2014

@touskl90 ... to je jak čekání na popravu ...V gestačním váčku nic neviděli nebo ..? Načisto se děsím toho, že příští týden dopadnu stejně 😒 .

@dejavuska gratuluju, ani nevíš, jak ti závidím. Moc bych si přála, abys s tím stejným termínem měla pravdu. A ty jsi přirozeně těhotná nebo z IVF?

dzejnyy
7. lis 2014

Holky, nenechte se vynervit doktorama, neprospěje to vám ani miminku. Já takhle s prvním synem byla na UZT 3x!! A pokaždé mi řekli, a´t moc nepočítám, že z toho něco bude, že furt není srdíčko. A dneska tomu "nic" budou 3 roky. Ovulace může být posunutá i o 14 dnů (ev. i víc) od doby, kdy obvykle bývá a kalkulují s ní lékaři (tj. podle termínu poslední MS). Takže ono je nejlepší zajít k doktoru až tak v 10. týdnu.

dejavuska
7. lis 2014

@pepina74 Jsem tehotna prirozene,na poprve a poprve.Je to pro me vse nove. A kdy jdes na dalsi ultrazvuk?Budu na tebe moc myslet!!!

dejavuska
7. lis 2014

@pepina74 a ty jsi tehotna poprve?

touskl90
7. lis 2014

@dzejnyy ano presne tak musim ti dat za pravdu a to podotykam ze jsem zdr.sestra uz 7let. Lekari te skoro vubec neuklidni ba naopak... jsem toho nazoru ze kdyby v dnesni dobe nebylo takove mnozstvi vysetrovacich metod a bylo by to jako driv kdyz nas cekali nase maminky bez odberu,bez ultrazvuku a co ? Vse slo jako pomasle...jsme tu... maminky to s nama zvladli a meli klid a pokoj..
Nas akorat vynervuji a pak nam reknou hlavne budte v klidu. Ja jsem dneska po rannim uz hodila jak se rika flintu do zita,ale ted vecer si rikam dost!!! Nebudu bulet nebudu baba katastrofa...ja citim ze tam uvnitr mne je ten spunt...jen si dava na cas... a az za tyden pujdu na ten ultrazvuk budu v srdci doufat a k nebi se modlit aby na nas pekne kouknul a i s tim ♡... protoze NADEJE UMIRA PRECE POSLEDNI!!!

michl1
8. lis 2014

Tak ja myslim,ze vsechna vysetreni jsou dulezita.I caste kontroly.Urcite bych to nehanila.A kazdy je vystresovany podle toho jak se sam da vystresovat.

pepina74
12. lis 2014

Holky čau, jsem po utz a přeeeedstavte si, srdíčko se konečně ukázalo, jsem 8tt+5. A velikost plodu přesně odpovídá transferu, mimi má 2 cm. Už mě dokonce vypoklonkovali z CARu a odeslali do péče řadového gynekologa. Já tomu pořád nemůžu uvěřit. Každopádně vzkaz pro všechny - nevzdávat a střílet na bránu, on ten gól jednou padne. 4 neúspěchy při IVF, tenhle plůdek z Ketu.
@dejavuska ty jsi úplně jiný případ, budeš učebnicově bezproblémová, to si piš 🙂 . Tady se většinou seskupují problematické případy.

dashi
12. lis 2014

@pepina74 jééé, tak to ti gratuluju 🙂 já musím počkat až do 18. týho ☹ Já šla rovnou ke svý doktorce, pač to mám do CAR 2 hodiny autem, tak jsem vůči Dr. dost skeptická z jejího přístupu 😠 (vybavení a tak). Měla jsem skvělýho Dr., ale jelikož jsme se přestěvali začala jsem chodit k nynější Dr. Jenže s ní nemám žádné zkušenosti, jelikož jsem u ní byla jen 2x na preventivní prohlídce. Po poslední kontrole 31.10. jsem si musela volat do CAR,abych se trochu uklidnila.Tak jsem si říkala, že si skáknu o víkendu do nemocnice 😉 .

pepina74
12. lis 2014

@dashi Je to tak, řadový dr má určitě horší vybavení než CAR. Mám to stejné. Můj dr byl schopen zjistit, že mám jeden dominantní folikul a několik drobných, ale jejich velikost už nebyl schopen změřit ani náhodou. Za to v CARu měřili rozdíly ve velikosti co dva dny, znáš to ..... Ať už půjdeš kamkoli, držím pěsti a posílám těhu bacily 😉

dejavuska
13. lis 2014

@pepina74 Moc gratuluji, je to super, že vše dobře dopadlo 🙂

dashi
19. lis 2014

@pepina74 ahojky, tak píšu aktuální info, v neděli jsem nevydržela a zašla si do nemocnice, byl tam super doktor vzal mě na lepší utz a výsledek máme srdíčko o prý prosperující těhotenství 😉 . Tak mi holka spadl přímo šutr ze srdce 😉 Akortá se mi zvětšil myom, tak snad nenastanou nějaké komplikace 😒

pepina74
19. lis 2014

@dashi No to je super zpráva, gratuluju, mám obrovskou radost 🙂 . Já bych nejraději na utz byla připojená non stop, aby byla dušička v péééřííí. Koukám, že sis už taky nastavila do profilu týdny těhotenství 🙂

pepina74
19. lis 2014

@touskl90 a co ty, děvče, týden už je dávno pryč, takže bys měla mít po kontrole. Dobrý? Špatný?

dashi
19. lis 2014

@pepina74 díky to víš ulevilo se mí 😉 no mě se zdá sice že jsem o týden míň, ale dr. říkal že po umělku to tak je, že to mimoušci hravě doženou a týdny se srovnaj 😉

touskl90
20. lis 2014

@pepina74 jsem přesně týden po revizi...

pepina74
22. lis 2014

@touskl90 .... škoda ... na tenkém ledě se pohybujem všechny, nevzdávej to a uvidíš, že příště se zadaří. Je to smutné, ale vím, o čem to je, taky jsem si to zažila .....

touskl90
23. lis 2014

@pepina74 ano... jen se modlim aby nám to teď vyšlo a bylo všechno v pořádku... a hlavně aby se zadařilo co nejdřív... miminko si moc přejeme...

libik13
25. lis 2014

Ahoj holky. Mohu poprosit o radu? V jakém týdnu těhotenství nebo při jaké velikosti plodu byla vidět již srdeční akce plodu? Já dnes byla poprvé na kontrole, plod má již 10 mm, ale akce žádná. Mohla bych být tak v 7.týdnu, ale vzhledem k nepravidelným cyklům těžko říci, spíše bych to viděla na 5-6 tý, ale to se mi zase zdá plod celkem velký...nemáte některá podobnou zkušenost?

heliik
25. lis 2014

@libik13 : Umě už v 6tt srdíčko bylo.. Ale je to individuální.. Ještě když máš nepravydelný cyklus, tak bych si s tím ještě hlavu nelámala.. Mohla jsi otěhotnět déle.. 🙂 u někoho jde srdíčko vidět až dýl... 🙂 takže hlavu vzhůru a ještě nesmutni.. 😉

libik13
25. lis 2014

Děkuju. Ale všichni většinou píší srdeční akci u mnohem menšího plodu☹ No ten týden, kdy mám jít znovu na kontrolu bude hodně dlouhý...

libik13
25. lis 2014

Ale je možné, že by byl plod tak velký již třeba v tom 6. tý?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru