V 7tt je hodnota hCG 753, máte zkušenost?

berka12345
15. únor 2017

Ahoj, prosím máte někdo podobnou zkušenost-podle poslední MS začínám 7tt. HCG mi naměřili 753. Gestační váček byl na utz vidět, ale velmi malinký. Moc děkuji.

lucky22
15. únor 2017

@berka12345 Ahojky. Ja to vidim v poradku. Mohla si mit posunutou trosku ovulaci. Hlavne ze je vacek v deloze a je videt. Take jsem mela v 6tt malinkou tecku. 🙂

medulinek
15. únor 2017

já teda na začátku 7tt měla už srdíčko,ale stačí pár dní ovu posunout a všechno je jinak,řekla bych,že hcg odpovídá nálezu

berka12345
autor
15. únor 2017

Holky, ale první hcg mi brali 30.1. a to bylo 364. a teď 14.2. je hodnota 753...... tak se to nezvyšovalo dvojnásobně po dvou dnech.....

absintka19
15. únor 2017

V 5+0 jsem mela 643 hcg. V 6+5 jiz srdicko. 30.1jsi byla jaky den cyklu? Nebo jake zpozdeni? Jak dlouhe mas cykly?

arielka222
15. únor 2017

@berka12345 nehaz ještě flintu do žita , vis jistě že jsi v 7tt? To už by měl být vidět určitě gestacni a žloutkový váček a plod. Já uz měla v 7tt i srdicko. Můžeš mít teda mladší tehu. Jen se mi moc nelíbí to hcg :( ta hodnota po 14 dnech je opravdu nízká. Promiň. Šla bych být tebou ještě zítra na odběr a uvidíš jak poroste..

linee
15. únor 2017

@berka12345muzes mit posunute tehu kvuli ovulaci? Uprimne, pokud se ti hodnota hcg zdvojnasobila az po dvou tydnech, tak to dobre nevypada:(
Ptam se, jestli to nahodou nemas posunute, ta hodnota hcg odpovida zacatek tehu, nekdy kolem 5tt.
Ale na druhou stranu na utz je videt az od hodnoty 1000, tak se to muze zacinat teprve vyvijet. Co rikal doktor? Kdy jdes na dalsi prohlidku?

medulinek
15. únor 2017

jeste uprimneji,ale o to bolaveji,pokud to vzrostlo takhle za 14 dni,tak bych rekla,ze je to v riti,mam to za sebou 3x a vzdycky jsem byla radsi,kdyz mi to nekdo rekl na rovinu nez kdyz mi mazali med kolem huby. promin

vladienka
15. únor 2017

Za dva tyzdne to je velmi maly narast :( ja som pri prvom odbere mala 346 hcg a za 5 dni 2020 hcg.. avsak aj pri takejto hodnote bol na utz len naznak dutinky.. za tyzden uz bolo vidiet vsetko ( 12 000 hcg)

Predpokladam ze pojdes znovu na odbery a tak za tyzden znovu utz, drzim palce

linee
15. únor 2017

@vladienka prave dutinka odpovida hodnote hcg, ale horsi je, jak to neroste:(

berka12345
autor
16. únor 2017

@absintka19 30.1. jsem byla okolo 14 dní od ovulace, poslední MS 31.12.

berka12345
autor
16. únor 2017

@arielka222 já vím, je to divné.... možná to není teď 7 tt. ale ten nárůst hcg tam nebyl takový jak by asi měl....

berka12345
autor
16. únor 2017

@linee za týden mám přijít na kontrolu, no možná to není 7 tt. MS poslední byla 31.12.2016. Je je to divné... bojím se.

berka12345
autor
16. únor 2017

@medulinek hm, uvidíme... je to těžké... a povedlo se Ti poak? Já chodila na ivf, víš. A tohle prostě je pro nás zázrak ....

medulinek
16. únor 2017

@berka12345 my zase chodili na IUI,prirozene nemuzeme,te jsem tehotna popate a snad uz ttentokrat uspesne az do konce,takze nehazet hul do zita (i když je to někdy těžký)

absintka19
16. únor 2017

@berka12345 ufff, obavam se ze hodnoty nejsou priznive...souhlasim bohuzel s @medulinek. Mozna se stane zazrak, nicmene je lepsi se pripravit na nejhorsi.

misovemiselka
16. únor 2017

já měla 16 dní po ovu 94 hcg,v děloze nic, po 14 dnech 2891,tady máš tabulku. přeji mnoho štěstí

linee
16. únor 2017

@berka12345 uprimne-mam za sebou zamlkle tehu a zpetne ti reknu za sebe asi toto.Necti,nestourej se v tom.Dokud neni vyrceno od lekare hlavni slovo,udelej si relax,nohy nahoru a necti na netu zda nebo prece...i kdyby to nedopadlo (a od srdce ti preji abys byla tehule az do konce),snaz se myslet pozitivne a udelat pro prcka mentalni pohodli🙂)i kdyby to nedopadlo,budes mit pocit,zes proto udelala maximum.Tady ti kazda napiseme sve zkusenosti,ale za sebe vim,ze mi to nepomuze,protoze se budu beztak stresovat do dalsi kontroly u dr.Tak jsem prestala do kontroly cist a snazila se myslet pozitivne.Bohuzel to tehdy nedopadlo,byla jsem smutna (nekde vnitrne ale i pripravena na tuto variantu),ale s "cistym" svedomim,ze jsem se snazila uklidnit a udelala proto maximum.Nektere veci proste neovlivnis.Pak jsem za par mesicu opet otehotnela a vse bylo v poradku. Drzim palce a dej vedet,jak to dopadlo!🙂

linee
16. únor 2017

@berka12345 a u ivf 7tt byt rozhoxne nemusis.Pockej do kontroly,jo?

berka12345
autor
17. únor 2017

@linee moc díky, máš pravdu, přesně jak to píšeš, také jsem se rozhola, že prostě nedám na tabulky a jak to kdo měl, prostě udělám vše pro svůj klid a počkám 🙂 Je důležité teď mimi podporovat jak nejvíce to jde 🙂 Díky. (není to po ivf, je to přirozený zázrak právě 🙂 )

linee
17. únor 2017

@berka12345 a kdyz ma nejblizsi kontrolu?

berka12345
autor
18. únor 2017

@linee 22.2 jdu na kontrolu....

linee
18. únor 2017

@berka12345 to uz je za par dni. Zkus vydrzet🙂jak se citis?
Budou ti brat krev na hcg a nebo podle utz?

berka12345
autor
20. únor 2017

@linee cítím se dobře, krev i utz mi bude dělat... jdu 22.2. Díky moc 🙂

linee
20. únor 2017

@berka12345 to uz je za dva dny!🙂urcite dej vedet.Jak se ty sama citis?

berka12345
autor
21. únor 2017

@linee Díky moc 🙂 cítím se fajn, a obavy si nepřipouštím, prostě věřím 🙂

berka12345
autor
22. únor 2017

@linee tak dnešní kontrola je rozporuplná... g. váček je asi o polovinu větší tedy 8 mm, ale prý stále maličký a zatím prázdný. Dr. mě poslala do nemocnice na hcg, pak ještě v pátek a pokud by to nenarůstalo optimálně tak revize....hcg je dnes 2133, minulý týden bylo 753. tak uvidíme v pátek, nic nevzdávám, na žádnou revizi nepůjdu, počkám až bude vše úplně jasné...

berka12345
autor
22. únor 2017

Holky, tak dnešní kontrola je rozporuplná... g. váček je asi o polovinu větší tedy 8 mm, ale prý stále maličký a zatím prázdný. Dr. mě poslala do nemocnice na hcg, pak ještě v pátek a pokud by to nenarůstalo optimálně tak revize....hcg je dnes 2133, minulý týden bylo 753. tak uvidíme v pátek, nic nevzdávám, na žádnou revizi nepůjdu, počkám až bude vše úplně jasné... odpovídá to spíše 5tt a ne 7 tt, ve kterém jsem dle MS poslední. Je tu některá z Vás, která měla něco podobného jako já? viz příspěvek na začátku. Moc díky.

medulinek
22. únor 2017

mela a dopadlo to blbe,akze to ti asi nepomuze

arielka222
22. únor 2017

@berka12345 nezlob se za upřímnost ale mě prijde ze to hcg vůbec nestoupá tak já mám, na to že je to po týdnu tak je opravdu nízké. Nevidím to moc dobře, ale třeba mrnous ještě překvapí a vykoukne ;) ale nerada někomu mazu med kolem pusy, sama jsem si prošla dvěma nezdary. Držím moc palce!!!

lucinka58
22. únor 2017

@berka12345 Osobně si myslím, že tě nemají tak dlouho napínat.... Podle mě je to zamlklé těhotenství jak hrom. I když bych ti samozřejmě přála pozitivní zprávu a úspěšné těhotenství, tak podle těch hodnot to moc nevypadá.... :-/ Ale teď dobrá zpráva - i když přijde na revizi, tak si počkej šestinedělí a pak jdi do toho znovu. Tělo je pohnojené a určitě to brzo vyjde 🙂 My takhle syna udělali hnedka po šestinedělí po revizi a holčičku co máme v bříšku tak další cyklus po spontálním potratu 🙂 Vím, že je těžké se s tím neúspěchem srovnat, ale určitě se brzo zadaří a všechno bude v pořádku. Drž se!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru