V 8tt je čárka na testu slabší, máte zkušenost?

simix22
19. zář 2015

Ahoj holky,prosím máte nektera zkusenost dnes jsem 7+2 a delala jsem tehu test a carka je slabší jako pred tím.minuly tyden jsem už videla i srdicko.mam strach že se neco stalo.v pondeli jdu k dokimu.prosim máte zkusenost ?

eloana
19. zář 2015

Uz tu tato diskuze byla -test kolem 8 tydne slabne..... funkci prebira pomalu placenta..... a HCG se uz tolik nevylucuje- test je dobre pouzit na zacatku tehotenstvi, tzv kolem toho 5-6 tydne

simix22
autor
19. zář 2015

Takže se nemusim báť? Ja jsem se hrozne lekla:(( zda sa mi že už mi je i o hodne min zle skoro vubec..

eloana
19. zář 2015

Tak to bohuzel netusim, zda se nemusite bat,ale posledne to tu resila take jedna a ta mi pak psala,ze miminko je ok.....take testovala kolem 8 tt a carka ji zeslabla. Obvykle kolem 8-9 tydne prestavaji bolet i prsa a nekomu se zlepsi tehotenske nevolosti, ikdyz ty vetsinou az kolem toho 12tydne

tehulka1167
19. zář 2015

@simix22 Ted jsem měla to samé. Dosud je velmi nejistý jak to s mým těhu dopadne. Spíš špatně. To nemusí být tvůj případ. 🙂

simix22
autor
19. zář 2015

A ty jsi v kolikatem tt? Srdicko porad tluce?už nech je pondeli..:((

tehulka1167
19. zář 2015

@simix22 5-6 srdíčko jsme ještě neviděli

tehulka1167
19. zář 2015

@tehulka1167 Už jsem to obrečela. Hcg mi pořád lítá a trochu porád krvácím. Takže to nadějně nevypadá.

alyssa.anna
19. zář 2015

doporučuji se s tím nestresovat a tolik nezkoumat, hlavně že už bylo srdíčko (my viděli prvně právě až 7 + 2tt). V 8tt HCG na jehož principu je založen těhotenský test klesá, není to tak, že po celé těhotenství až do porpdu budeš mít II jako blázen, kde 2. čárka zmizí tehdy, když těhu zanikne nebo se něco stane. Chápu to, byla jsem na tom podobně a každá "změna" mě vyděsila, ale s odstupem času (malé je přes 2 roky) to vidím tak, že jsem se zbytečně stresovala, nervovala a hledala problény tam, kde nebyly a třeba právě i pro ten stres jsem porodila o měsíc dříve. Je to jasné, člověk se o své dítě bojí, hormony ho zmáhají.... ale věř sobě, svému tělu i tomu malému a nenervuj se. Hodně štěstí

alyssa.anna
19. zář 2015

@tehulka1167 my měly srdíčko až v 8tt a jinak 8+6tt jsem také špinila, pak znova 17+1tt a vše dopadlo dobře, neztrácej naději

tehulka1167
19. zář 2015

7@alyssa.anna Jenže já zjistila,že jsem těhotná 7 den po transferu a za 10 dní potom mi začalo klesat a zase stoupat Hcg a zase znovu kleslo. Takže tady to asi nebude dobrý. Zatím ze mě nic neodešlo. Jen slabě krvácím už týden.

alyssa.anna
19. zář 2015

@tehulka1167 Tak to je divné, to jsem ješte neviděla, že by kleslo, pak souplno a pak zase kleslo. Budu dežet palečky, ať to dobře dopadne

tehulka1167
19. zář 2015

@alyssa.anna Právě,jsem z toho taky blázen.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru