Velikost gestacniho váčku 5mm v 5+1

holkacekatelka
11. pro 2018

Ahoj holky. Jsem dnes 5+1 a na utz byl vidět jen gestacni vacek velikost 5 mm. Dr se tvářila že je asi jako malý a vzala mi krev na HCG, zda je těhotenství prosperující. Výsledky budou další den.
Měli jste někdo v tomto reps. asi už 6 týdnu 5mm gestacni vacek a vše dobře dopadlo? děkuji

nikca94
11. pro 2018

Ja byla ve 4+6tt a dr špatně slyšel datum poslední ms a napsal mi 5+1tt a měla jsem 6mm a řekl, že to odpovídá stáří těhotenství. A hlavně jsi mohla mít opožděnou ovulaci a těhotenství může být mladší.
Neděsila bych se.

holkacekatelka
autor
11. pro 2018

@nikca94 děkuji no to asi ne. Jsem po ivf
Budu doufat

merope
11. pro 2018

@holkacekatelka Však uvidíš - hlavně se nenech hnát do revize dělohy nějak brzo. Max že vysadíš utrogestan a další hormony, ale rozhodně tomu dej šanci a uvidíš. Velikost váčku si vůbec nepamatuji ☹.

baruska24
11. pro 2018

@holkacekatelka ahoj podle MS se IVF ani nedá počítat to záleží kdy proběhl transfer já jsem po ket a v pondělí byla velikost 4,2 mm a odpovídá prý 5+0 a že je to v pořádku a jsem 3 týdny po ket a už bilo i srdíčko

baruska24
Autor odpověď smazal
Zobraz
cinam
12. pro 2018

Byla jsem na kontrole 5+1 (podle ovulace) a gestacni váček měl 4mm. Synovi teď bude šest týdnů 😉😊

holkacekatelka
autor
12. pro 2018

@baruska24 tak to gratuluju to je paráda

mufinka26
12. pro 2018

@baruska24 po ivf se to počítá normálně podle poslední ms 😉
@holkacekatelka neboj, je velký tak akorát … uvidíš, že na další kontrole bude už srdíčko...🙂

holkacekatelka
autor
12. pro 2018

@mufinka26 ve finále HCG dopadlo dobře. Je prý kousek nad 3000.
Ale pořád mne stresuje že mám crinone gel a ten gel vychází hnedocervenocerny. Z toho jsme na bednu. Snad bude vše ok

baruska24
12. pro 2018

@mufinka26 jak u koho já měla poslední MS 22.10 a ket 19.11 takže by to neodpovídalo počítání podle poslední MS to by musel být o měsíc starší

merope
12. pro 2018

@holkacekatelka Špinění je v této fázi opravdu normální. Ač je to na bednu. Člověk se pořád bojí, máme v hlavě krev = menstruace a ono si zatím mimčo tvoří bejvák 🙂.

holkacekatelka
autor
18. pro 2018

Tak jsem byla na kontrole u svého gynekologa dnes 6+1 gestacni vacek 10 mm oproti minulému týdnu kdy byl 5 mm a asi náznak žloutkového vacku. Že je to možná trochu opožděné a uvidíme. Zítra jdu do car snad mi vezmou HCG a budu doufat že to vzrostlo.
Měla jsze taky některá pouze gest Vacek a náznak žloutkového v tomto tt?
Dekuji

mufinka26
21. pro 2018

@holkacekatelka já měla gestační váček v 5+6tt a v 6+6tt už krásně tlouklo srdíčko, takže neboj, oni jsou to pak najednou skoky 🙂

mufinka26
21. pro 2018

@baruska24 tak to je pak jiná, u nás v CARu se snaží, aby to co nejvíc odpovídalo, já měla řízený ket a souhlasí mi to.. To samé jsem měla i před sedmy lety. 🙂

merope
21. pro 2018

@mufinka26 Já byla po IVF, dárcovské vajíčko, MS jsem měla o 2 dny dřív než jsem "měla mít" a všichni mi usilovně chtěli psát časy podle MS (a teď už i píší - ač tedy mimi rostlo trošku rychleji). A 2 dny dělají opravdu hodně. Podle ET jsem byla 6+2 na kontrole a doktorka mi rovnou říkala, že tam ani nic neuvidí - a byla tam jen dutinka. Kdyby to brali podle MS, tak jsem 6+4 a možná říkají, že jako je opožděné. 7+2 už bylo srdíčko (podle ET). A i když jsem 6+2 říkala doktorce, že za týden bude srdíčko, tak rovnou, že jako může a nemusí a že se uvidí - že i kdyby nebylo, nic to nemusí znamenat.

holkacekatelka
autor
21. pro 2018

Díky holky. Prcek je menší ale teď v 6+3 už bylo prý videt srdíčko 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru