• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velikost plodu v 7. tt (CRL). Je 4,9 mm normální?

27. března 2017 
Kesby bojim se .zitra se dozvim vyc .beru utrogestan .takze to nevadi ze spinim slabe mam prej zvecenou sliznici
7. čer 2015 ve 14:45  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misamichaela no tak vidíš, určitě jsi otěhotněla později. miminko se určitě ukáže
7. čer 2015 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci se zeptat neznam takovi veci nejsem skusena naposledi menstruace byla 19.4 .muzu bejt tehotna a zaroven spinit nema to vliv na plod .simla sem si zemne tvrdne podbrisek coto znamena neni to nak brzi?
7. čer 2015 ve 14:54  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: jojo treba ani neni vydet jesli buši srdicko ...2mesice jeto nake divne
7. čer 2015 ve 21:57  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misamichaela děj vědět jak jsi dopadla u mudr, myslím na vás :wink:
8. čer 2015 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holki jeto špatne nautrazvuku nic nevidej prej sem to mohla potratit ale jeto blbost nebo bych krvacela a ja nekrvacim jenom slabe špinim a šimla bych si toho ...zitra mne ceka praha tet sem si delala test a ukazuje mi pozitivni slabe ...tak nevim holki držžte my prosim palce snat to dobre dopadne :frowning2:
8. čer 2015 v 19:15  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám trochu zvláštní prosbu, ale moc by mi to pomohlo.
Prosím Vám byla by jste mi některá ochotná zaslat lékařskou zprávu potvrzující graviditu, cca 5-8tt .
Samozřejmě bez osobních údajů, pouze výsledky testů nebo zprávu z nemocnice, pokud byla třeba nějaká počáteční komplikace.
Můj email je liakess@seznam.cz budu vděčná pokud se mezi vámi některá najde.
Krásný den :slight_smile:
10. čer 2015 v 10:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inezz :grinning: a zaplatis za to ? :grinning: to by me zajimalo pro koho to mas :grinning:
10. čer 2015 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inezz :slight_smile: nezlob se ale urcite neposkytla - je to nemoralni a je to podvod :slight_smile:
A v nemcine by ti bylo asi na nic...

ale mozna ze ti nekdo proda test s 2 carkama :grinning:
10. čer 2015 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zkušenější, potřebovala bych něco vysvětlit.
Jsem těhotná a podle poslední menstruace jsem byla na vyšetření v 6+2 tt a ve zprávě mám:
1pl. vejce GS - 5+4 - 15mm, poč. AS+ CRL 6+1... Nějak se v tom ztrácím, teda až na to jedno plodové vejce tomu rozumím jasně :grinning:
Děkuju za vaše názory :slight_smile:
Zuzka
17. čer 2015 ve 14:31  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Ahoj, ako si dopadla? Lebo mna doktor strasi ze plod prestal rast. Som 7tt+2d a plodik 2mm
16. čer 2016 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkaegi já tomu rozumím takto: 1 plod, gestační stáří 5+4 (to 6+2 máš dle PM, čili mimi je maličko menší), počínající srdeční akce (AS) a CRL je temenokostrční délka plodu kde by měli být buď mm/cm, nebo ti napsal jakýmu týdnu to asi odpovídá, ale pak tam máš moc údajů o délce těhu...to nechápu přesně taky...
16. čer 2016 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 ahoj a všetko bolo v poriadku? aj môj ma len 3mm v 6+2 zdá sa mi to malo
27. bře v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek