Vitamíny v těhotenství - mám po všem podrážděný žaludek, co brát?

annachr
30. lis 2018

Ahoj holky, potřebovala bych slišet vaši skušenost s vitamíny v teh. Je ich na trhu mnoho, mňe doktor doporučil Regenesis max. V těhotenství mně trápi velké bolesti žaludku, ako mnohé znají. Zvracím len občas, ale celý den mně bolí žaludek mám ho jak na vode, jak na housenkový dráze. A te vitamíny mi to jen zhoršují. Je mi po nich strašne zle, občas zvracím. Můžete mi holky prosím poradit nejaké které jsou lepší na žaludek nebo si nevyberu a musím proste vydržet. Dik za rady.

lucifux
30. lis 2018

@annachr ahoj, mě mudr. doporučil superfolin. Musím říct, že já se cítila fakt skvěle i unavená jsem tolika nebyla.

kafr
30. lis 2018

A musíš je brát? Já brala jen listovku a později z důvodu nedostatku železo a na křeče magnetky.

kafr
1. pro 2018

🤣 jé, no magnetky jsem fakt nejedla 😂 magnezko

amineta
4. led 2019

Vyber neco primo z prirody a ne v laborce vyrobene umele vitaminy,ty vetsinou opravdu skodi a vetsina doktoru nema zdani o tom,ze vubec 100% prirodni formy tehotenskych multivitaminu existuji.
Prodavam nacnute baleni,bohuzel jsem nedobrala,tehu skoncilo.
Kdyztak:
https://www.modrykonik.cz/market/vyzivove-dopln...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru