Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vysoká sliznice x Gravitida. Máte s tím zkušenost?

vercas123
12. pro 2019

Ahoj holky nevím kam to zařadit tak se v první řadě omlouvám.
Ale včera jsem byla na pohotovosti s tím že jsem dostala MS dříve a že mám již od ovulace bolesti v podbříšku. MS trvala ale jen 3 dny. První den bolestivá ale ne nijak extra silná a další 2 dny jen špinění. Když jsem tam byla DR mně poslala na chirurgii zda nemám slepé střevo. Řekli mi jen že mám vysokou sliznici což při MS nechápu a že si můžu za pár dnů udělat TT. Že je prý pozné jsem otěhotněla ale bohužel to na UZ neuvidí. Když jsem doktorce řekla že jsem byla u své DR cca před 15 dny a měla jsem tam folikul a řekla mi že je tam možná gravitida tak jsem se tomu zasmála a rekla ji že nechápu jak to mohla říct ze pokud mám folik být těhotná přeci nemohu. Ta se na mně jen usmála a řekla mi že to tedy možné je a že neví kde jsem to slyšela. Že se to úplně normálně stává . Takže teďka nevím TT byl negativní..Moc naděje tomu nedávám protože jsme se s přítelem za cely měsíc tulili tak 3x. Ale mate s tím někdo zkušenost?
Děkuji .

vercas123
autor
12. pro 2019

Jako příznaky by tam nějaké byli, ale co mně zaráží že mi ta divná MS skončila v den očekávané..pořád mně pobolívá jako kdyby pravý vajecník a jde mi to i do trisla. Predevčírem cca 2 den té MS jsem měla fakt šílené bolesti v kříži. Řekli mi že kdyby se bolesti zhoršily nebo mi nebylo dobre mám se dostavit.

lilian2111
12. pro 2019

Těhotenství je na 99% vyloučený pokud ti dorazila menstruace. Navíc, v tuhle dobu by na testu už něco bylo. Jak bys ta ms dlouhá? Nejednalo se spis o ovulacni krvácení?

vercas123
autor
12. pro 2019

@lilian2111 Ahoj díky za odpověď. MS byla dlouhá 3 dny ale bylo to spíš špinění jen co jsem si došla na wc a na papíře jinak skoro ne.. a fakt to bylo o 3 dny dříve a v den očekávané MS což bylo včera to skončilo..

vercas123
autor
12. pro 2019

@vercas123 Taky mi řekla že se mi třeba díky stresu z práce mohla ovulace posunout.. před 15 dny když jsem byla u své DR jsme s přítelem měli styk a rekla mi že tam mám ten folikul a za dva dny po návštěvě jsem měla tupou až pochvalu bolest na pravé straně se mi až zamotalo hlava a bylo mi blbě

vercas123
autor
12. pro 2019

Normálně mám MS 6-7 dní a to první den fakt silnou druhý ještě taky 3 den už je to méně a pak jako kdyby špinění. Ale takovou bolest v kříži a tříslech jsem ještě neměla. A takovou MS taky ne..

lilian2111
12. pro 2019

@vercas123 Takže před těmi 15 dny mohla být ovulace cca. Kdyby to vyšlo před těmi 15 dny nejspíš by na testu už něco bylo, vážně. Jedině bys byla nějak méně a nebo teprve měla ovulaci ale to jw taky takový zvláštní. Bazalni teplotu nemeris?
Jinak muže to být zánět nějaký, nebo slabší ms, jaká byla ta sliznice si nepamatujes? Tělo není stroj a někdy se holt stane žw jw něco jinak.

vercas123
autor
12. pro 2019

@lilian2111 Záněty prý taky nemám brali mi i CRP.. sliznice něco kolem 3-4mm. Nevím přijde mi to jen divné že mi tohle prostě říkají. Nevím co si o tom mám myslet protože od každého doktora slyším to samé. Tak mně zajímalo zda proste s tím měl někdo zkušenost..

vercas123
autor
12. pro 2019

Tak dneska cely den nic a zase spinim..

lilian2111
12. pro 2019

@vercas123 takhle nízká sliznice odpovídá tomu že byla a nebo je ms 🙂 v těhotenství je 8mm+. Brala bych to jen jako slabší ms, někdy se to stane.

krupka3
12. pro 2019

@vercas123 K otehotneni tuleni nestaci, vetsinou je treba mit pohlavni styk.

leymea
12. pro 2019

@vercas123 to jo, sliznice je moc nizka.

chiara75
12. pro 2019

Neporadím ti ohledně těhotenství, ale zkušenosti s vysokou sliznicí mám a mně způsobovala polypy. Nejsem si ale jistá, jestli to bylo i v době ms - většinou mi na konci ms dělali kontrolní utz, jestli se polyp "odplavil" nebo ne. Mimochodem, ten polyp většinu těhotenství bohužel brání...

vercas123
autor
12. pro 2019

Děkuji vám moc za odpovědi 🙂

ivuska1986
12. pro 2019

@vercas123 ahojky, já tři dny po pozitivním testu sliznici vůbec narostlou neměla. Víc asi neporadím. Držím palečky ať se brzy zadaři

Sem začni psát odpověď...

Odešli