Vysoké hCG ve 4+6 tt. Mohlo by se jednat o dvojčata?
28. únor 2025
Zdravím všechny,
Jsem 4+6 tt a vysledky HCG mám k dnešnímu dni 3953
Není to nejak hodne? Mohlo by se jednat o dvojčata?
Budu ráda za každý názor.
Děkuji všem
Zdravím všechny,
Jsem 4+6 tt a vysledky HCG mám k dnešnímu dni 3953
Není to nejak hodne? Mohlo by se jednat o dvojčata?
Budu ráda za každý názor.
Děkuji všem
@ebi99 ja som mala 4+5 3400 a mám len jedno