Výtok v těhu. Měl to tak také někdo?

8. únor 2021

Mam dotaz ohledne vytoku. vim ze je do jiste miry uplne normalni. Se synem jsem ho mela cele tehu . Ted jsem v 10tt a vytok mam hodne. Zluty a s kouskama .Sice nikak nesvedi nebo nepali ale to teda dost otravne. Jdu na kontrolu pristi tyden a sestricka mi doporucila zatim glycerinové globule ale spis me zajimaji zkusenosti ? Jedtli to taky nekdo mel ?

maky977
8. únor 2021

Ja jsem ve 12tt a výtok mám,ale bílý,někdy hustší,někdy průhledný. Ale myslím si,ze žlutý by byt neměl,tak ty globulky bych si určitě dala 🙂

autor
8. únor 2021

@maky977 jj dam urcite☺️ Matne si vzpominam ze v prvnim tehu taky nebyl zluty..

maky977
8. únor 2021

Vím,ze bílý výtok je ok,teda když v něm nejsou hrudky,to jsou pak kvasinky,ale jinak zbarveny by byt neměl 🙂 tak ať je brzy lip☺️🙏🏻

zuzroko
8. únor 2021

Měla jsem při prvním těhu výtoky dost. Ke konci byl i lehce žlutozelený, ale přes všechny výtěry atd podle doktora normální a vše bylo v pořádku 😊 a pote ani voda nebyla zkažená, z toho jsem měla strach.🙊😁

autor
8. únor 2021

@zuzroko dekuji taky doufam ze to bude ok☺️Ja ma to trpim i pred kazdou ms ☺️

mamikry
8. únor 2021

Necjte si udelat urcite ster, ale podle me to bude dobre, ja mela vytok bily, ciry i do zluta a nic to nebylo. Globulema nic nepokazite.

autor
8. únor 2021

@mamikry ano jdu tam pristi tyden ☺️ Kdyz nepomuzou ty globule tak zajdu drive☺️

aselluska
8. únor 2021

I žlutý na kontrole nic neznamenal

95newmommy2020
8. únor 2021

Jantekla furt hrozne mi to vadilo teda. Jsem se pak myla i 4x denně. Bylo to bílo vodnatý a ve velkým. 🙄 A cely tehu. Po porodu se to trochu zmírnilo ale přijde ovulace a je to zas.

rickym
9. únor 2021

Zkus výplach Rosalgin.

bbarshaa
11. únor 2021

Taky to tak mám, už sem byla i na stěrech. Všechno je v pořádku. Nažloutlý být podle dr. může...

chasing_rabbits
11. únor 2021

Výtok je v těhotenství normální... sliznice je víc prokrvená a produkuje více “hlenu”... pokud nic nesvědí nebo nezapáchá mělo by to být ok 🙂

autor
11. únor 2021

@chasing_rabbits dekuji ale takle hodne jsem ho v tehu nikdy nemela☺️ Kazdopadne ty globule pomohly☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru