Výživa miminka z placenty

karlina23
2. bře 2016

Ahojky holky,jsem v 10 tt a dneska me doktorka docela vystrasila kvuli placente. Pry tomu musime dat cas,aby se miminko zivilo z placenty,od jakeho tydne jste zivily miminko vy? Dekuji

bajana
3. bře 2016

Netusim. Ja som vždy len riešila či je to ok alebo či je problém, keď bol, nechala som si ho vysvetliť. A pochopila si ju správne? A čo ta na tom vlastne vyľakalo? inak nechcem byť nejaká hnusná a strašiť, ale prvé tehotenstvo skončilo potratom a teda ďalšie dve som nebrala ako "istotu" až do 13.tt a dovtedy sme o tom s mm ani nikomu nepovedali. Ale zároveň som si žiadne problémy nepripúšťala a myslela pozitívne.

karlina23
autor
3. bře 2016

Taky prvni tehu skoncilo spatne :-/ juju pochopila jen me tim vystrasila,tak proto se ptam od kdy je matka napojena na mimco...ale presne jak rikas nic si nepripoustet a myslet pozitivne 🙂

mika251
3. bře 2016

Do +- 12teho týždňa je bábätko živené zo žltkového váčku, potom preberá funkciu placenta. Je to úplne normálne a rozhodne nie je dovod sa stresovať 🙂

karlina23
autor
3. bře 2016

Dekuju za uklidneni 🙂 ,nevim proc mi to rekla kdyz je jeste brzo..

andreaandy1
3. bře 2016

Ano souhlas od 12tt....
🙂

karlina23
autor
3. bře 2016

Dekuju 🙂 a holky je normalni,ze mi uz neboli brisko???

mrskato
3. bře 2016

každé těhotenství je individuální, mě třeba také tolik nebolí břcho jako u prvního těhotenství, to mě bolelo snad až do konce 4. měsíce a dost, protože jsem si stěžovala i doktorovi. Teď skoro vubec, zato mě mnohem více bolí prsa (teď už je to také lepší) a mám zácpu a jsem nafouklá jako prase. Ono tě třeba za pár dní zas začne bolet...

karlina23
autor
3. bře 2016

Dekuju 🙂 treba jo,si pripadam jak pitoma furt se sleduju,ale vse bylo na kontrole v poradku,tak tomu budu verit 🙂

mrskato
3. bře 2016

@karlina23 taky jsem taková, mám za sebou také potrat (před půl rokem), možná proto se více sledujeme a jsme vystrašené z každého prdu 🙂

karlina23
autor
3. bře 2016

Tak aspon v tom nejsem sama 🙂 fakt dekuju,snad bude vsechno dobre 🙂

adussandrus
22. bře 2016

jj holky mají pravdu ted miminko příjmá živiny ze žloutkového vaku a až později přebírá funkci placenta....Mě to doktor vysvětloval zrovna včera také jsme v prosinci o miminko přišli a doktor mi hned ted napsal utrogestan prý právě do té doby než přebere vyživovací funkci placenta .... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru