14.tt, při rychlejším vstávání bolest v třísle. Poradíte, prosím?

helena1033
7. led 2021

Ahojky právě jsem začala 14tt a objevilo se že když rychleji vztahu tak mne bolí tříslo, je to ostrá bolest. Většinou právě, ..... A sem tam mi z toho jakoby trne noha. Ale jen sem tam. Jsem po screeningu vše je v pořádku k doktorovi jdu v úterý.
Je to normální nebo se bát, je to moje první trhu jsem že vseho trochu vyhlášena. Moc díky za každou radu nebo poznatek.

mamikry
7. led 2021

@helena1033 Mne se to stavalo taky, je to tim jak se vse rozvolnuje. Pri prudcim vstavani jsem si kolikrat bolesti musela zase sednout. Jestli to boli jen pri vstavani, melo by to byt v poradku.

helena1033
autor
7. led 2021

@mamikry přesně kolikrát je jen... AU! A znova sednu. Sem tam to pobolívá když třeba dlouho stojím.

mamikry
7. led 2021

@helena1033 Tak to budou vazy, jak se roztahuje deloha, to je v tehotenstvi normalni. 😉

klokanka31
7. led 2021

@helena1033 taky mě v těhotenství bolelo v třísle. Jsou to ty vazy

helena1033
autor
7. led 2021

Sem si to říkala, ale čekala sem že vazy třeba v podbřišku nebo tak ale až tak dole fakt v třísle, téměř někdy u stidke kosti....... To mne překvapilo. Ale asi to možné je spodek se prostě celý roztahuje. ...... Snad je to ono

hanyzka11
7. led 2021

Jj, jak píšeš, vše se roztahuje. Já to říkala i doktorovi a on mi řekl, že je to normální. Kolem toho 15.- 20. týdne mi to dělalo hodně. Takže je to normální. Neboj.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru