Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

16+6.tt. Jde o potrat?

MiminkoJsem těhotnáGynekologieSpánek v těhotenstvíCo mohu v těhotenstvíLéky v těhotenstvíParalen v těhotenství17. týden těhotenstvíDělohaBolest hlavyBolest v podbřiškuPitný režimMigréna
paulline0055
5. únor 2020

Potřebuji poradit... 🥺 Už dva dny mě trápí nesnesitelná bolest hlavy, tak piju pořád.... Vzala jsem si včera i dneska Paralen a udělala čaj a ležím, ale vůbec to nepomáhá, už 5 let trpím na migrény ale nikdy jsem na to nic nebrala protože mi bylo řečeno že je možné že migrény buď sami vymizí věkem nebo prostě pokud budu brát prášky tak se jich už nikdy nezbavím a ani migrény. Za loňský rok opravdu téměř vymizely... No jenže do toho mám ještě strach protože jak ležím tak mě pobodává v podbřišku a furt potřebuju na velkou (nemám průjem) vždycky se normálně vytento... Až mi nad tím začíná hlava stát jak je to možný třeba 5x denně kde se to ve mě bere, nemám chuť k jídlu ale hlad jo takže se vždycky s kručením v břiše zvednu a jdu si něco sníst kvůli mimi ale za poslední 3 dny jsem toho moc nesnědla tak si říkám že právě i proto je divný že furt potřebuji na velkou, dřív jsem chodila 1x za dva dny... Noo než jsem otěhotněla tak klidně 2x za týden max.... Do toho mě ještě furt tak mimo píchání v podbřišku jakoby projíždí taková tupá bolest jako když si chceš hrozně uprdnout... Ale to fakt jen jednou třeba za 2 hodiny... Bojím se jestli se něco neděje miminku ale do nemocnice se mi s tím nechce když mám 14.2. Kontrolu u svého gyn. .. Ještě ke všemu mám furt mokrý kalhotky jak kdyby jsem si učurla ale neucurla kámoška mi říká že to je normální že se mi roztahuje děloha (a pláče) ale já mám takovej divnej pocit ... Prostě nevím... 😞 Za poslední dvě noci jsem se ani moc nevyspala pořád mě budí mokrá postel (od potu) přitom vedro mi nějak moc není, netopíme v ložnici a každý den se tam větrá...

amazonkajanik
5. únor 2020

@paulline0055 popisujete, že máte strach, ale k doktoru hodláte jít až 14 že máte stejné prohlídku? I ten týden může být zásadní. Lepší je jít a zjistit ,že to nic není,než něco zanedbat

eva118
5. únor 2020

Tak já mám radu- jet hned do nemocnice.

jade85
5. únor 2020

Šup k doktorovi, tyhle potíže se online nevyřeší.

natysnovec
5. únor 2020

Jet k doktoru!!!

rihova1
5. únor 2020

Nechápu že nejedete hned na kontrolu. Deset dní je ještě hodně dlouhá doba.

zanda90
5. únor 2020

Ano k doktorovi, přece když zavoláte ke svému gynekologovi, tak vás taky vezme, mě by teda vzal. 10 dní je strašně dlouho.

maargit
5. únor 2020

@paulline0055 Muze to byt uplna blbost. Jakoze se roztahuje deloha, takze tlaci na streva a podobne. Vytok je taky docela bezny. Divny pocit muze byt z toho, ze na vas proste ty myslenky vubec prisly... Ale PROC si furt nekdo mysli, ze tady to nekdo chytrej vyresi za nej? Tohle jsou presne veci, se kteryma jit ke svymu doktorovi, vzdycky vas vezme. Pokud ne, tak pohotovost. Mne to prijde jako alibismus... holky z konika rikaly, ze jsou to zarazeny prdy... a podobne🤦‍♀️

patty5
5. únor 2020

@paulline0055 já bych na nic nečekala a hned šla k doktorovi. Radši 10x zbytečně, třeba jen se zaraženýma prdma než jednou něco podcenit a pak toho celý život litovat!!!! Ve většině případů těhulku s nějakým problémem vezmou přednostně. Ono ptát se na názor v různých skupinkách nebo googlit stejně k ničemu není, protože každá jsme jiná tak jako každé těhotenství je jiné!!!!

widowblack
5. únor 2020

A pokud míváš mokrý kalhotky tak jeď k doktorovi s vložkou - může to být i únik plodovky ... teda pokud to fakt není výtok výtok .... jinak bych se k dr stavila určo co nejdřív

merope
5. únor 2020

Jako kdybys šla k doktorovi v pátek, tak pochopím, že se ti nechce hned plašit - ale 14.? To tak leda pokud toužíš po potratu. Popsat asi 5 různých divných příznaků a říkat, že na doktora počkám víc jak týden?

klea81
5. únor 2020

Střeva nevadí, ale únik plodovky je potřeba vyloučit. Mokrá postel nevypadá jako výtok 🤔

veronikav31
5. únor 2020

Taktéž jsem pro zavolat a dojít k doktorovi, může to být maličkost,ale taky nemusí. Moje gyn. mi říkala že raději jít 10x zbytečně než 1 pozdě. A toho jsem se u obouch těhotenství držela.A i později,kdykoliv se mi něco nezdálo,tak jsem volala a poradila se s Dr.

jipe
5. únor 2020

dej si poporodní vložku a mazej k dr., at vyloučí únik plodovky

makronka222
5. únor 2020

Zitra k doktorovi. Jednoduchy.

mmichaella
5. únor 2020

To snad neni mozny... kdyz to dobre dopadne, tak v zari zalozi diskusi " dite nedycha, ale k pediatrovi jdeme az pristi tyden, cim myslite, ze to muze byt?".

alilali
5. únor 2020

@paulline0055 Cítíš už pohyby ?

maargit
6. únor 2020

@klea81 Ta mokra postel me taky vydesila, ale pokud jsem spravne pochopila, tak byla pani zpocena. No, snad k tomu doktorovi sla🤦‍♀️

vendelinka08
6. únor 2020

Okamžitě bych šla na gyndu a to jsem člověk co s každým prdem neletí, ale tady jde hlavně o mimco a to bych tedy na nic nečekala.

paulline0055
autor
14. únor 2020

@vendelinka08 tak jsem ten den ještě jela k lékaři a všechno bylo v pořádku😍 prý jde o výtok který je v těhu normální, miminko se má v bříšku dobře, místa dost a vody též 🙂 No ale ty 3 hodiny v čekárně mi daly...

vendelinka08
14. únor 2020

@paulline0055 tak to je jen dobře....

eithelwing
14. únor 2020

Migréna je v těhotenství naprd. Ja si nakonec Ibalgin vzala, musela jsem se starat ještě o starší a po konzultaci s gyndarem mi ho doporučil, než trápit sebe i malého bolestí.

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru