16tt a stále mi je špatně

mku
21. únor 2017

Je tu nektera, ktere bylo neskutecne zle jeste v 16tt? A kdy nevolnosti prestaly? Ja porad zvracim, Torecan zabira jen castecne...

mku
autor
21. únor 2017

Holky nikdo kdo je na tom jako ja?

monunkaaa
21. únor 2017

Ahojky,jsem v 11 tt.. U prvni jsem zvracela pul tehotenstvi. Ted mi je taky porad zle. Ja mam na zvraceni tabletky degan.

mku
autor
21. únor 2017

@monunkaaa a zabiraji?

absintka19
21. únor 2017

@mku ja mela do 18tt, moje mamka zvravela i v porodnici 🙂 je to normalni 🙂 nekomu torecan zabere, nekomu ne, nekomu zabere kdyz ji casto a po malych davkach, mekomu ne. Neni na to zadny uni lek ;) ale s tym zena musi preci pocitat 🙂)))

mku
autor
21. únor 2017

@absintka19 no ja to u prvniho vubec nemela, nezvracela jsem ani jednou... a ted uz nevim co snist a vypit abych to aspon chvili udrzela...

absintka19
21. únor 2017

@mku jak rikam, kazde tehu muze byt jine 🙂 i u jedne maminy, muze byt i hur, nektere maminy dostavali i infuzky. I kazdy porod je jiny, i kdyz se rika ze u druheho to pujde lepe, jsou to kecy 🙂
Jeste jsi na tom dobre 🙂
Muzez jen zkouset: studena kola, ledove kostky, po ranu nez vstanes rohlik hned nebo susenku, mozna ti neco zabere. Ja blinkala klidne i v puli obedu kdy jsem jedla suche kure se suchou ryzi. Nebude to trvat vecne, snad ;)

mku
autor
21. únor 2017

@absintka19 ja dopo nepozru vubec nic, zvracim i caj... znovu zvracim vetsinou pred polednem a pak odpo... trochu lip se mi udela tak v devet vecer kdyz jdu spat...

skyvik
21. únor 2017

Já zvracela každé ráno ještě ve 20. týdnu, poté to úplně přestalo. A teda dvakrát pak u porodu 🙂

lucinka58
21. únor 2017

@mku Ahojky, nevím jestli víš co čekáš, ale já tentokrát čekám holčičku a nevolnosti (aspoň ty největší mě přešly až tak cca mezi 17-18 tt) 🙂

mku
autor
21. únor 2017

@lucinka58 zatim to vypada na kluka 🙂 pred dvema tydny me pustili z kapacek, ale vydrzela jsem nezvracet jen pet dni :(

martinka_masatova
21. únor 2017

Ahojky taky jsem to tak měla. I kapačky jsem měla. Nevolnosti mě přešli až když jsem začala cítit pohyby miminka. Tak držím palce ať to brzo přejde. 🙂

monunkaaa
26. únor 2017

@mku ten degan beru 3 x denne a zvracim min. Ale temer nic nesnim,vsechno mi "roste" v puse. Nic nechutna.. Je ti uz trochu lip?

mku
autor
27. únor 2017

@monunkaaa uz ano... skoncila jsem totiz uz podruhe na kapackach, a to staci dva dny, kdy me trochu srovnaji mineraly a hned je lip 🙂

monunkaaa
28. únor 2017

@mku tak aspon,ze to pomohlo.. Preju,at uz je jen dobre!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru