2. screening - Gennet, říkají už pohlaví?

luciasek1987
12. črc 2017

ahoj těhulky,
byly jste někdo na 2. screenu v Gennetu? říkají už pohlaví? jsem v 18. týdnu a ještě se nikdo ani nesnažil mi pohlaví říct.. ani na 1. screenu ve 12. týdnu :( je nějaká šance (pokud bude mimi dobře natočeno), že nám to řeknou? díky

ploutvicka59
12. črc 2017

Na druhém ti to reknou,ale musis se zeptat..Jsou holky,ktere to vedet nechtějí,tak proto to neříkají..a me to poprve nastrelil doktor na kontrole kdyz jsem se zeptala...a na poprvé se trefil

luciasek1987
autor
12. črc 2017

@ploutvicka59 ja jsem se na prvnim neptala, protoze me to ani nenapadlo.. myslela jsem jen na to, aby bylo mimi zdrave 🙂 tak uz se moc tesim na 31.7... zeptame se na pohlavi 🙂

ploutvicka59
13. črc 2017

@luciasek1987 ve 12tt by ti to asi ani nerekl,to snad jeste ani neni vidět..Ja byla na druhém screeningu ve 21tt v úterý...Taky jsem se musela zeptat,zda vidí co to je...A myslela jsem na to stejný...Jen at je v pořádku..A myslim vlastne pořád..Dokud prtavku nedrzim v ruce,jsem ve střehu

bonulinka
13. črc 2017

Na 2. screeningu jsem byla v Gennetu na Letné a díky tomu, že mají výborný UTZ, tak jsme se nemuseli ani ptát, pohlaví bylo vidět naprosto zřetelně. Máme kluka.

luciasek1987
autor
13. črc 2017

@bonulinka ja jdu taky na Letnou... tak to se uz moc tesim... a jsem strasne zvedava jestli me muj pocit nesali... citim chlapecka prakticky od poceti 🙂)

luska__
13. črc 2017

@luciasek1987 já tam byla na všech 3.
V prvním by mě ani nenapadlo se ptát a ve 2. jsem byla snad 21plus něco a zeptala jsem se, a řekla mi paní doktorka.
Teď na 3 jsem si to už potvrdit nenechala,jelikož jsem viděla pěkný pondík na 3D

luska__
13. črc 2017

@luciasek1987 jinak já to měla stejně. Od začátku jsem vedela,ze je to kluk..

eliza1
13. črc 2017

Ahoj, já byla zrovna předevčírem.. po pozdravu paní doktorky její první věta byla zda chci vědět pohlaví 🙂 2x mi ho ještě potvrzovala protože jsem se pak musela procházet na chodbě aby se prcek otočil... takže jsem na utz byla 3x :D byla hrozně příjemná, nejlepší zacházení co jsem kde zažila 🙂

luciasek1987
autor
14. črc 2017

@eliza1 tak to je uzasne!! Strasne moc se tam tesiiim ❤️

apajucha
15. čer 2018

Ahoj. Jsem do Gennetu objednaná na screening ve druhém trimestru. Platí se tam za něj? Moc tomu nerozumím, někde čtu, že tento screening je všude hrazený pojišťovnou, ale v gennetu dle ceníku by to mělo být 1200,-. Pak by mě ještě zajímalo.. v den screeningu budu 22+0 tt. Není to pozdě? Při objednání se mě teda jasně ptali, v které týdnu momentálně jsem, ale většinou čtu, že tento screning má být ve 20.tt. Děkuju!

lobella
15. čer 2018

@apajucha vsude pisou 18-20 ze se dela, ale jak v gennetu, tak moje dr rikaji, ze je to brzy, ze neni vse dobre videt a delaji pozdeji 21-22...ja byla vcera u dr na ko polovina 20tt a rikala, ze srdicko krasne bije, ale ze za 2 tydny jdu do gennetu a tam ze uz to pujde videt lepe a zkontroluji prcka podrobneji...

89peta
15. čer 2018

@lobella no on by se měl ten velky ultrazvuk delat kolem toho 20tt kvuli pripadnym vadam aby byl cas neco resit. Me treba zjistili v 19tt vyvojovou vadu srdce,kdy pulka srdicka chybela a pak je cas na nejake podrobnejsi ultrazvuky,plodovky a pripadne ukonceni.

lobella
15. čer 2018

@89peta ano, jen rikam, co mi rekla dr a gennet... Uz ho chci mit take za sebou, at vime, ze je male v poradku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru