Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

2. screening. Může vyjít nějaká vada, když první byl negativní?

sanyy22
23. únor 2021

Ahoj, holky může se stát že když mi vyšel negativní první screening, že u druhého může být nějaká vada prcka ? Na druhý screening jdu příští čtvrtek do FetMedu v Olomouci.

bbarshaa
23. únor 2021

Ahoj, taky jdu příští týden na 2screening a řekla bych, že se to stát určitě může, jinak by ho nedělali a jistě jsou i případy kdy k tomu bohužel došlo. Kazdoapdne bych se být tebou snažila stejně jako já na to moc nemyslet (taky mám strach) a to, že ti tu někdo napíše, že se mu to stalo ti k tomu určitě vůbec nepomůže, akorát se budes strachoval víc 🙂.

leniczka23
23. únor 2021

Ano může se to stát samozřejmě, ale je to malá pravděpodobnost, nestresuj se vecma, které stejně nemůžeš ovlivnit a hlavně, které se ještě ani nestaly.😉 Pohodový zbytek těhotenství přeji.

tynka9
23. únor 2021

Může se to stát - první je tzv. genetický a zkoumá hlavně nějaké znaky, které by vedly k nejčastějším genetickým vadám (down a další syndromy). Druhý je morfologický a zkoumá orgány miminka, jestli je v pořádku srdce, velké cévy, ledviny.... zbytečně se nestresuj, to miminku dobře nedělá. Držím palce, ať je vše v pořádku

pepickovapavlinka
23. únor 2021

Nestresujte se já jdu na 2 screening do FetMedu do Ostravy 9.3. a i když nemůžu dopředu nic vědět věřím že miminko bude v pořádku proč by to taky mělo být jinak 😉🍀

lachtanice86
23. únor 2021

Muze, každý screening je zaměřen na něco jiného

emamaira
23. únor 2021

Ano, může měla jsem to tak. Ale buď v klidu, není potřeba se zbytečně stresovat🙂