Bolest hlavy. Co můžu v těhotenství?

zuzibuzi
11. bře 2020

Holky prosim jsem ve 13tt a strasne me boli hlava co mi poradite co muzu.. Dekuji

sudylichozrout
11. bře 2020

@zuzibuzi Paralen. Nic jineho. Resp. jen to, kde je paracetamol. Na bolest jsou dobre 2. Do 15 minut zabira.

jjasmina
11. bře 2020

mě pomohl jen spánek😀

boobulee
11. bře 2020

Mne sladké pití 😄

zuzibuzi
autor
11. bře 2020

Tak klasicky paralen muzu jo??

jjasmina
11. bře 2020

@zuzibuzi Snad budete mít hladší prubeh, já měla takové migreny, že bych ty paraleny musela dávat furt

terezsk
11. bře 2020

@zuzibuzi ja mam uplne stejny problem jsem 22 tt a hlava me boli kazdych 14 dni . Me zabere paralalen ale vzdy me hlava boli cely den ... beru si vetsinou 2 za den 👌

1993sandra1993
11. bře 2020

@zuzibuzi me pomaha jeste tycinka na bolest hlavy z dm nebo různé chladivé mentolove gely... Potru si čelo a spánky a dobry...

eviicka
11. bře 2020

Také trpím na bolesti hlavy. Pokud jsem doma řeším to studeným obkladem, pokud nepomůže nebo jsem mimo domov tak ten paralen.

krupka3
11. bře 2020

Paralen v beznem davkovani, ale kdyz je to mozne, taky je lepsi se mu vyhnout. Obecne je lepsi v teh. resit problemy spankem, odpocinkem, bylinkama apod. Ale nekdo na migreny v teh. trpi hodne, tak tam je vzdy treba vzit v potaz prinosy jakekoliv lecby versus rizika. Pokud prinosy prevazuji rizika, je mozne si dat treba kavu, trosku coly, neco sladkeho... proste co pomuze.

arko
11. bře 2020

Tygri mast z DM na spanky.

lula86
11. bře 2020

@zuzibuzi v prvé řadě bych se zaměřila na to jestli máš dostatek pitného režimu, dál protáhnout se třeba na gymnastickém míči. Jinak pokud by to bylo opravdu neúnosné můžeš vzít paralen (Ale to bych doporučila až opravdu v krajní mezi ) držím palce ať je ti lépe 😉

eithelwing
11. bře 2020

Trpěla jsem na migrény s aurou, výjimečně jsem si vzala Ibalgin. Gynekolog mi to doporučil, než se dva dny trápit bolesti. Samozřejmě to není ono, ale své léky jsem si vzít nemohla.
Jinak spánek, pít, hořčík.

poopcaaseznamcz
11. bře 2020

Spánek 🌛😬 v kriticich případech Paralen ale treba jen půlku kolikrát... nechtěla jsem prášky brat ale nekdy nebylo zbytí .. v hodně případech jsem to sla raději zaspat😴😴😴 .. a hodneeeee pit🥤

nanyh
12. bře 2020

Měla jsem silné migrény. Vždy jsem měla doma vychlazenou colu, dala jsem si paralen a šla to zaspat. Po vyspání jsem byla zase dobrá🤗

flowerkacrochet
12. bře 2020

Mě na to pomáhal magnosolv.

marketanova
14. bře 2020

jako skoro nic moc právě, ale třeba ještě vyzkoušet sex🙂

nikola_kopecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru