Bolest na hrudi v těhotenství, máte zkušenost?

helousek20
28. lis 2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jsem na začátku 25tt a strašně mě bolí na hrudi stalo se to už podruhé. Minule jsem nemohla ani spát strašně jsem se bála a bojím se i teď zda to není nějak vážné.... ☹ ☹ ☹ jako cítím malinko i záda na druhé straně a zajímá mě nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?????? Děkuji za odpoveď 😉 🙂

lajla
28. lis 2016

Ano mám...od zad, nechte si ale pro jistotu udělat ekg ale 99% to budou ty záda

blanka.k
28. lis 2016

@helousek20 někdy po půlce těhu mě chytla tak divná bolest, jsem si říkala, že takhle nějak si přestavuju infarkt :D A pak jsem zjistila, že mě "jen" brutálně pálí žáha (do té doby mě to nikdy nepotkalo :D )

konekokira
29. lis 2016

Také jsem měla, pro jistotu jsem šla na ekg a v pořádku. Být tebou, jdu taky, dělala mi ho obvodní dr

liynks
29. lis 2016

Mě také bylo párkrát špatně, nádech i výdech bolel jako čert! U dr jsem byla, odpočívat, magnesko, žádný stres. Jinak vše v poradku. Párkrat mě to chytlo, -ale nic to nebylo 😉 kontrola u dr pro klid duše doporučuji

helousek20
autor
29. lis 2016

jo aha tak já v pátek jdu na gynekologii tak to řeknu jemu a uvidim co mi na to řekne 🙂 děkujuvám

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru