Používáme cookies. Více informací zde. OK

Bolest zad, vodnatý výtok

td96
9. črc 2019
Ahoj, jsem v 19.tt a před pár dny mě začalo dost bolet v kříži a přidal se takový vodnatý výtok, ne přes celý den jen nárazově. Vím, že bolest zad je normální, ale nemůžu v podstatě moc sedět, ležet. Snažím se nenamáhat. Přemýšlela jsem i jestli jsem se nemohla někde nastydnout. Nemůžu se dovolat ke svému doktorovi a nevím jestli kvůli tomu jet hystericky na pohotovost 😀. Má někdo podobnou zkušenost? Popřípadě jak těm bolestem ulevit?
petrak15
9. črc 2019

Ja bych hystericka byla, zvlast kdyz se nemuzes hnout a do te porodnice aspon zavolala.

pipi_puncocha
9. črc 2019

Nevím jestli si tě s někým nepletu, ale nepsala jsi minulý týden o zkracování čípku? Pokud ano, tak bych se asi s těma bolestma v kříži šla ukázat...

td96
autor
9. črc 2019

@pipi_puncocha Ne, to sis mě asi spletla.

pipi_puncocha
9. črc 2019

@td96 tak to je dobře. 😉 a chodíš někam na těhotenské cvičení? Super je ten velký rehabilitační míč a různé protahovací cviky z jógy, mně to na ty záda pomáhá plus se nahřát sprchou.

td96
autor
9. črc 2019

@pipi_puncocha Snažím se cvičit doma a vůbec celkově se snažím být v pohybu to mě ty záda aspoň nebolí - slyšela jsem, že pomáhá plavání, ale ještě před těhotenstvím jsem si vždycky z bazénu odnesla minimálně nastuzený močák nebo mykózy, tak nechci riskovat. Zkusím ten míč a to nahřívání. Díky😉.

Sem začni psát odpověď...

Odešli