Boulení už v 18.tt. Je to možné?

elca_27
6. kvě 2020

Ahoj vsem, na jedne strane bricha se mi nekolikrat za den udela tvrda boule, ktera po chvilce zmizi, myslite si, ze se muze jednat o bouleni/miminko? Nebo je to neco cim bych se mela znepokojovat a jet na pohotovost? Hrozne se bojim, ze neco zanedbam.......Prikladam foto z internetu...

mimco
6. kvě 2020

@elca_27 to je ,,tvrdnutí břicha”

mimco
6. kvě 2020

@elca_27 děloha pracuje, kdyby se to dělo často, nasazuje se hořčík.
Je to normální

tasimia
6. kvě 2020

@elca_27 taky se mi okolo 20tt tak různě boulelo břicho. A všechno v pořádku. Dokonce i teď někdy to vypozoruji :D

elca_27
autor
6. kvě 2020

@tasimia a take jsi tu bouli mela tvrdsi?

tasimia
6. kvě 2020

@elca_27 ano 🙂.

lula86
6. kvě 2020

@elca_27 to není tvrdnuti bricha, ale dle mého boulení mimča. Tenkrat jsem se na to doktorky ptala a říkala mi kdyby to bylo tvrdnuti bricha tak je to trochu jiné. Tahle jsem to měla syna...Ale vždy se boulel ze strany na stranu a tvrdnutí bylo vždy chvilkové. Jinak jsem to měla už od 17tt.

elca_27
autor
6. kvě 2020

@lula86 moc dekuji za uklidneni, to tvrdnuti s tim spojene mam taky jen chvilkove vzdycky

coconat
Autor odpověď smazal
Zobraz
elca_27
autor
6. kvě 2020

@coconat jo to vypada uplne stejne.. jenom ja to mam i behem dne

janitureckova
7. kvě 2020

@lula86 presne tak, tohle je mimco.. tvrdnuti bricha boule nedělá, proste jen ztvrdne jako kámen... Nejsem doktror, ale dle mých zkušenosti si to myslim

mimco
7. kvě 2020

@janitureckova mě to bouli dělalo u obou těhotenství, úplně se vždycky vyrýsovala děloha.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru