Časté nutkání jit na záchod v těhotenství

histerka1994
3. led 2019

Ahoj maminky, potrebuju radu. Je mi jasné že v tehu že chodí častěji na záchod, ale chci se jen zeptat a ujistit zda je to v normě :D. Vždycky mám pocit že mám snad to největší curani co jde, pak jdu na záchod a je to jen tak zhruba polovina toho co sem očekávala. Žádné bolesti ani řezání při moceni nemám, takže zánět mocaku by to být neměl. Jsem v 20 tt.

barmo
3. led 2019

Mám to samé, sice to u mě začalo až nedávno a jsem 27týden ale pocity mám stejné, takže si myslím, že je to normální😅🙂

mona91
3. led 2019

Já to měla už od nějakého 16tt 😀 brali mi i moč pro jistotu jestli to neni cystitida a nic prostě jak se rozpíná děloha a prcek roste tak to tlačí 😀

nikolspace
3. led 2019

31.tt a mohla bych na wc nocovat 😂 miminko je větší a větší a kapacita měchýře se zmenšuje, je to normální.

miba10
3. led 2019

Jsem 22tt a mám to stejné. Malý asi leží na mocaku nebo nevím 😂 i prvního prcka jsem tohle neměla, ale před porodem, jsem hodila co hodinu a už jsem padala na tlamicku 😂

leniczka23
3. led 2019

Taly to mam tak od 18tt a to uz asi zustane😁 je to normalni.

makronka222
3. led 2019

Taky se hlasim do klubu. Nekdy v noci nejdu vubec, nekdy za 6x a to nepiju, nevim kde se to tam furt bere. Dopoledne se mi treba moc nechce, neco vydrzim a pak odpoledne co zacne kopat muzu litat 3x za hodinu a je to maly mnozstvi. Kdyz se chci projit po meste a neco zaridit furt jen hledam wc

lastovenka
3. led 2019

Já to mam od začátku a myslim, že to bude normální 🙂 neboj se 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru