Časté pohyby ve 23tt

bora5
26. kvě 2015

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala na pohyby kolem 23 týdne. Mě dost znepokojují časté pohyby. Někdy i 4 hodiny. Hlavně večer, ale i po ránu a na oběd. Prosím jak často máte pohyby?

nela89
26. kvě 2015

Já jsem sice uz 25.týden ale taky cítím pohyby casto a dost silné než u první dcerky... ted cekame chlapečka tak to přikláním tomu že bude treba zivejsi 🙂 pohyby cítím pokazdé kdyz si sednu,a to dost 🙂

bora5
autor
26. kvě 2015

To já čekám taky kluka, ale všude spíše čtu, že maminky necítí pohyby a já je cítím pořád. 😨

karlajasmine
26. kvě 2015

Ja je citim teda uz ted hodne a jsem jenom na konci 17tt.. podle me je to dost invididualni a zalezi i na tom, kde to miminko je (vepredu, vzadu atd), kde mas delohu, jak jsi byla pred tehotenstvim hubena a konecne taky i to, jak jsi vnimava.. zkratka pokud miminko citis znamena to ze zije a ze je urcite v poradku 🙂 Pokud nejis/nepijes nic, co by ho mohlo drazdit (treba moc kofeinu nebo tak) tak se urcite nemas ceho bat.

ronyx
26. kvě 2015

Já jsem teda 26 týden,ale svého chlapečka taky cítím neustále a dost silně,myslím,že je to normální 😉 Pokud to nejsou nějaké škubavé,křečoviné pohyby tak je to normální aktivita miminka.Hold máme živější klučíky 🙂

bora5
autor
26. kvě 2015

Děkuji, jsem hubená a kafe nepiju. Asi mám opravdu živjejší mimčo. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru