Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

t.kosticka
26. dub 2010

jani, jo! 😀 porod může přijít kdo ví kdy, ale taky klidně hned! 😉

ahoj evej! To je fakt, janinka vypadá jako AnnaK. to mě nenapadlo... My včera taky byli na velké procházce kolem Berounky u Nižbora s foťákem.... 😀 a přidávám se do klubu koblihů, však jsem to tady před víkendem psala, mám 22kg nahoře.

t.kosticka
26. dub 2010

veri, to je fakt, ale teď nám jde hlavně o tu porodnici, že?! 😀

janinka22
26. dub 2010

holy, AnnaK. jo? 😀 to nevím teda kde to vidíte 😀

t.kosticka
26. dub 2010

účes a ty oči!!! 🙂

ivet6
26. dub 2010

Jéé holky, sem si byla jen vyčistit zuby a už nestačím dočítat ...😀 Letím na druhej konec Prahy na ORL, mám už 14 dní zalehlý ucho a už mi to dost vytáčí, tak mi s tím snad něco vymyslí 😖 Pak Vás dočtu a řádně okomentuju 😀. Pa 😉

katule01
26. dub 2010

Ahojky holky 🙂
No to je pravda, kojení a naštěstí i přenášení jde taky mimo mě ...
Jani, já taky doufám, že se mimču bude chtít ven začátkem května... 🙂 Naordinuji to stejně jako Ty! 🙂 Od soboty může vykouknout 🙂 Teda aby nás ještě nepřekvapilo a stihly jsme vůbec něco ordinovat... 🙂

evejka
26. dub 2010

Jasně 😀 hotová star,Jani....máme to tu pestrý 😀 jedna fotí nádherně do proměny,druhá vypadá jako hvězda...no teda 😀 ,za to my koblihový...ale co,třeba budem hubenější než před porodem,Teri..znám taky takový případy 😀

janinka22
26. dub 2010

teda, nedělejte ze mě žádnou hvězdu 😀 nebo se budu červenat 😀

katule, jojo, uvidíme, ale bylo by to fajn, kdyby to začátkem května vyšlo, jak si to plánujeme viď 🙂 já na to pořád tak myslím, že mám pocit že jsem si to tak vsugerovala, že opravdu začátkem května budu rodit 😀 tak jsem zvědavá jak to bude fungovat.

Ivi, tak ať ti to dobře dopadne u dr. na ORL a pak dej vědět 😉

t.kosticka
26. dub 2010

jen aby...jsem na to zvědavá, jestli budu kobliha i nadále... 😒

crawler
26. dub 2010

zuzi: tak ať je vše na poradně ok a dej vědět, jak to s tebou vypadá 😀

ivi: no to musí být pěkná pruda mít zalechlý ušo takovou dobu, tak ať ti to spravěj 😀

jůj...udělala jsem si nescafé a k tomu kofilu a hned je mi holky líp 😀DD

crawler
26. dub 2010

tery: koblihou nezůstaneš - máš to jen v bříšku 🙂žádný strachy odrodíš a dřív jak po šestinědělí budeš jako proutek 😀DD

verisek
26. dub 2010

budte v klidu, ja neoblecu dziny ktery jsem nosila pred tehu, leda tak na hlavu 😅
jsem jak hrosice, asi mam i hodne vody v tele..

t.kosticka
26. dub 2010

já tady taky skrkám nescafé...před chvíli jsme měla mísu ovoce s jogurtem a v 7hod. makovej závin od babči....

Holky, chci se zeptat, vy co rodíte teď nebo jste už porodily, měly jste ten PORODNÍ PLÁN ?!?!

janinka22
26. dub 2010

veri, prosím tě, shodíš břicho v porodnici a původní džíny oblečeš, uvidíš, to je jen tím ne? Nevypadá to, že bys nějak přibrala ještě jinde (když teda nepočítám prsa 🙂 ) já taky svoje původní neobleču, taktak je natáhnu přes boky, ale rozhodně nezapnu ani trošku zip natož knoflík.. tak uvidíme jak to bude po porodu s pánví a tak..

t.kosticka
26. dub 2010

Holky, já je s velikou těžkostí navleču i přes stehna, dvoje kalhoty ani přes ty stehna ne!!!! Jen hezky ke kolenům 😀 😀

t.kosticka
26. dub 2010

to aby si člověk za porodný koupil ještě novou garderobu,co?! Jestli se nám změní i ta pánev, tak to teda potěš prd... 😕

crawler
26. dub 2010

tery: přidávám se k tobě do klubu - já taky jen po kolena 😀DD

katule01
26. dub 2010

Jani: No to by bylo fajn... A to už by mohlo se mimču chtít ven 🙂 Navíc pak bude přítel pracovat 70km daleko, to jede nějak 4. tak to do té doby doufám bude... Ve st jdu na monitor a ve čt ke svému dr., tak jsem zvědavá co se dozvím...

katule01
26. dub 2010

a děláte mi tady chutě s kávama, závinama atd. tak já jdu teda upéct perník s polevou a pustím se ještě do teplého... .-)

janinka22
26. dub 2010

katule, já jdu taky ve středu na monitor, poprvé 🙂 tak jsem na to zvědavá.

Tery, jojo, jako já to tak vidím, že si za porodný budu kupovat nový věci na sebe 😀 tak přece v něčem chodit musíme a musíme být šik maminky ne! 😎

janinka22
26. dub 2010

tak to já radši očima přcházím ty chuťovečky, půjdu si zacvičit, dokud to jde 😎 a pak se taky naláduju něčím dobrým 😀 ale aspoň nebudu mít tak černý svědomí když za sebou budu mít hoďku cvičení 😵

katule01
26. dub 2010

jani, tak to máme taky stejný, já jdu ve středu taky poprvé na ten monitor a jsem zvědavá 🙂 No jo, když mě to přecházení moc nejde... ☹ Hm, cvičení, taky jsem furt chtěla cvičit a ještě jsem se k ničemu nedokopala, takže se pěkně stydím... před těhu jsem cvičila každý den a teď takový flákání... No po porodu to bude zase lítat. 🙂

verisek
26. dub 2010

pred tehu jsem mela 48 kilo, ted mam 63, takze jen v brisku to neni 😅 ale snad to pujde dolu.. ja dziny nenatahnu pres boky, no jo no, cely tehu jsem skoro nic nedelala a papala, ne zy bych se prezirala, ale mam rada sladky..
porodny mam slibeny od manzela, ze si ho mam nechat a koupit si za to co chci, takze to vidim, ze to padne na moje obleceni..

katule01
26. dub 2010

veri, hm, 48kg tak to jsi mela krásný a kolik měříš? Já měla 56kg, teď mám 66 ale naštěstí to mám vše v břiše, takže to půjde doufám hezky a samo dolů... A o sladkým mi ani nemluv, já teda především čokoládu, tý neodolám, tu bych mohla furt a teď mám v troubě perníček... 🙂 Ale po porodu budu zase pořádně cvičit jako před tím...

janinka22
26. dub 2010

katule, no jo, já cvičím asi od 4. měsíce, protože 2. a 3. měsíc mi bývalo špatně.. ale dodržuju to, že cvičím minimálně 1x týdně, ale i víckrát, jak kdy.. a myslím, že k něčemu to určitě bude 🙂 a po porodu chci taky určitě cvičit - to bude ale o něčem jiným, to bude o zpevňování a ták

veri, tý jo 48 kg jo? A kolik měříš prosím tě?? To ti asi neuškodí, když ti nějaký to kilčo po těhu zůstane ne 😎 já měla 54 kg a teď - teda aktuálně dneska - 65 kg, tak jsem zvědavá na kolikati skončím po porodu.. Jinak já taky strašně ujíždím na sladkým, tak to sme na tom všechny tři stejně se koukám 🙂

eriska
26. dub 2010

hojky, hojky, těhulky a maminky,

tak jsem vás dočetla..to stíhám víc, jak psát..

no, už ale nevím, co jsem chtěla napsat..těhulky, vy to zvládnete..už se vám to sakra blíží, at samo, nebo pomocí doktorů..a je to jedno jak..jen si představte, jaký to bude mazlit se s mimíšem a taky, jak moc se vám uleví..jo, vyhubený těhulky, veri, katy, jani a já nevím kdo další, vůbec se té váhy neboj..já jsem byla slon už před těhu a ted jsem na své váze a to mé spalování stojí za prd, takže vy to necháte v porodce a odcházíte ve svých původních kalhotech..což mě připomíná, nezapoměnte k věcem pro mimíska přichystat i svoje věci..já na to zapomněla a z porodky odjížděla v těhu kalhotech, který mi pořád padaly..a s těmi bříšky, vždyt ve vás roste nový človíček, tak se někam vejít musí🙂

teri, já balila tašku v 36.,37.tt..krásně jsem si k tomu napsala lísteček, které doklady máme vzít s sebou a co myslíš, těhukajda zůstala doma😀

man, já kojím z jednoho prsu..tomíkovi to stačí..mlíčka tam má dost..my dneska měli zvláštní noc...od 6 do 8 brečel, pak jsem ho nakojila, to si dal víc jak půl hodinku, chrupkal do 3 do rána, pak děsněj řev, tak jsme chodili po obýváku a zpívali, pak usnul a chrupkal až do 7..prostě, jednou je hůř, jednou je líp..nejhorší je, že nevím, proč plakal..bolelo ho bříško, ale z čeho..?my jdeme k dr. na jedničku..a máme venku krásně, takže to bude super prochajda..tomíkové jsou v tomhle asi stejní, nám se taky líbí v kočárku, takže jsme celý víkend jezdili..a dneska bude zase..ikdyž je pravda, že večer už jsem dost unavená☹

katule01
26. dub 2010

jani: No když já furt chtěla od kámošky DVD se cvičením v těhu, protože fakt nevím, co bych mohla cvičit a ona furt jo jo, nakonec se na mě vy... Pak jsem měla objednané, to mi nedorazilo a takhle to dopadlo... ☹ Ale naštěstí to mám jen v břiše, takže to pak bude zpevňování přesně jak píšeš a další aktivity a pohyb... Na takovýhle lenošení vůbec nejsem zvyklá... Jinak jsem taky moc zvědavá, kolik nechám v porodnici, ale takových 8kg by neškodilo... 🙂

eriska
26. dub 2010

jani, krásné fotečky..moc vám to tam sluší...jani, máš nějaké cviky, které se můžou cvičit po porodu? já bych na to koukla na net, ale nějak není čas..tomík na chvíli vytuhl, tak půjdu připravit věci k dr., když mě nechá, tak si ještě namaluju obliček a zbyde-li čásek, pak poklidím, protože budeme do večera venku a na uklízení nezbyde čas..

jo, man, k úklidu, to ti nezávidím..já mám mamču 7 minutek chůze, takže o víkendu mi pomáhá, bud vozí, nebo mi třeba včera vyžehlila plínečky a oblečko..

jinak, obdivuju holky, co budou látkovat..já bych to nedala..už tak mám dost věci, co dělat a ještě se prát s plínkama..stačí mi pár těch, co máme pod hlavičku, na baštu, atd..

ty jo, holky, takový malinkatý čísilka máte na váze..já chci takýýýý..ted mi to tam ukazuje 74☹takže starosti o kila hodte za hlavu a řekněte si, že jsou mnohem, mnohem tlustší maminy než jste vy..

janinka22
26. dub 2010

eri, nad tím jsem právě přemýšlela - co si na sebe nabalit do porodky... když si nabalím např. nějaký džíny co jsem nosila před těhu, tak si nejsem jistá jak do nich padnu.. tak jsem spíš přemýšlela, že by mi něco na sebe pak donesl manža až uvidím jak budu vypadat 😀

katule, ahá, tak to jsi na to cvíčo měla pech viď 🙂 tak si to vynahradíš po porodu 😎 já mám dvě dvd se cvičením pro těhulky, takže to střídám a je to docela fajn.

janinka22
26. dub 2010

eri, tak žádný cviky po porodu bohužel ještě nemám, o to jsem se zatím nezajímala popravdě.. ale asi bych se měla po něčem kouknout, abych to nemusela pak nahánět až se budu starat o malýho..

katule01
26. dub 2010

eri: Tak to je krásný že už jsi na své váze! Já se nějak moc nebojím, protože doufám že to půjde samo... Jinak jsem v těhu váhu samozřejmě vůbec neřešilia, protože přesně, roste v nás nový človíček, tak potřebuje prostor... A i tak ho má chudinka málo... Hm a myslím že cestu z porodky zvládnu v těhu džínách protože pochybuju že bych se vlezla do těch svých bokových rour... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru