Co tipujete za pohlaví?

nikcza
3. lis 2014

nejde tam vidět úplný detail pohlaví, ale zkusili byste si tipnout? děkuji 🙂

nikcza
autor
3. lis 2014

a foto z 9+1tt

spirulina
3. lis 2014

@nikcza to myslíš vážně? co tam jako máme vidět? vždyť je to navíc z profilu 🙂

nikcza
autor
3. lis 2014

to myslím vážně, jsou určitě znaky, které jdou poznat z profilu 😉 podle pohl. hrbolku,jestli ti to něco říká. čekám tipy, ne,že tam nevidí čl.nic.

maky_s
3. lis 2014

@nikcza Chce to jiný foto..já mám takhle z vrchu..ale neodvážila jsem se ptát.. 😉 😉 nevím, jestli by tam někdo něco vykoukal.. 🙂 🙂

nikcza
autor
3. lis 2014

@maky_s týjo, já myslím,že z profilu je to jednodušší 😉 takhle si vůbec neodvažuji tipnout 😒

matysce
3. lis 2014

@maky_s tak tady bych vsadila na kluka! Máme úplně stejný obrázek a je to kluk!

nikcza
autor
3. lis 2014

a ci tipujete u mě?

nikcza
autor
3. lis 2014

@matysce
@maky_s

a co tipujete u mě?

matysce
3. lis 2014

@nikcza typuji to na holčičku, ale ty to asi stejně už víš, co?

nikcza
autor
3. lis 2014

nevím 🙂 jednu holčičku mám, doufám v kluka ! :D

matysce
3. lis 2014

@nikcza tak proč se nezeptáš přímo doktora?

nikcza
autor
3. lis 2014

protože to na veveří ve 13tt neviděla. a můj dr. tak brzo netipuje. a platit 400 se mi nechce..tak nejspíš musím počkat do 21tt. a ptám se,jako to tady dělá spusta ostatních

matysce
3. lis 2014

@nikcza až v 21tt??? já jsem to věděla už ve 12tt. Když jsme byli na prvním screeningu. Sice tenkrát Dr. říkala, že ruku do ohně by za to nedala, ale při každé další návštěvě jenom potvrzovala! A za co platit 400?

rozzaarka
3. lis 2014

@nikcza u nas chteji 800... fakt zlodejina za jedno slovo 🙂 ale zvlastni talent na tohle ma @ffify 🙂

nikcza
autor
3. lis 2014

no mě to na screeningu nepotvrdila..a když si u mého gyn. (soukromého), vyžádám na vlastní žádost uzv skrze pohlaví, stojí to u něj 400. kdežto druhý scr.je v tom 21tt, což se pochopitelně neplatí.tak nepůjdu v 18tt na uzv za 400 když už počkám 3 týdny do 21

nikcza
autor
3. lis 2014

@ffify ráda bych poprosila o její tip 🙂

marecekavendulka
3. lis 2014

😀 😀 😀

matysce
3. lis 2014

@nikcza to jako fakt???? tak to je mazec, tohle slyším poprvé, že si musíš platit za ultrazvuk! Já mám fotku z ultrazvuku z každé kontroly! Je fakt, že na konci už ne...nevešel by se..ale první fotečku mám z 6tt, další z 8tt, 13tt, 15tt, 21tt a 23tt, dokonce máme i 3D foto a neplatili jsme ani korunu!!
A když chodíš na kontroly, tak ti nedělá utz?

nikcza
autor
3. lis 2014

teď půjdu v 18tt, tak nevím, jestli bude uzv :/

nikcza
autor
3. lis 2014

@matysce platím za kařdou 2d fotku u něj 50kč. jinak na 3d/4d pojedem do brna na veveří.. za 1200.. takže tak

matysce
3. lis 2014

@nikcza tak uvidíš, ale měl by ti ho dělat, kontrolují přece srdeční činnost a vitalitu, což přece pohledem mezi nohy nijak nezjistí! Přeji ti ať tam bude ten chlapeček!! 😉 I když moje ségra pohlaví nevěděla snad do 7 měsíce...malý se styděl a nechtěl ukazovat...měl tam prý strčenou pupeční šňuru a nebylo pořád nic poznat 😀 A kolegyni z práce se při třetím těhu stalo, že ji celou dobu tvrdili, že čeká holku (měla doma už dva kluky) a až v porodnici se dozvěděla, že tam je opět kluk.. 😅

nikcza
autor
3. lis 2014

@matysce to si taky myslím ,že by se měl podívat alespoň na srdeční činnost. jak to myslíš, že pohledem mezi nohy nijak nezjistí? a děkuji 🙂

nikcza
autor
3. lis 2014

@matysce myslíš, že je z fotky jednoznačná spíše holčička? nebo můžu pořád doufat. snažím si vybavit dále ten pohl.hrbolek.. zkuste mrknout 🙂 http://www.baby2see.com/gender/external_genital...

matysce
3. lis 2014

@nikcza pohledem mezi nohy se opravdu může stát, že to není zrovna vidět...fakt to takto měla ségra! A i když jsem koukla na ty webovky, tak si myslím spíše tu holčičku..promiň ☹

nikcza
autor
3. lis 2014

@matysce jj .no jsem zvědavá .🙂

maky_s
3. lis 2014

@matysce Fakt? já mám pořád v sobě takový pocit, že to bude kluk..neumím to vysvětlit 🙂

maky_s
3. lis 2014

@nikcza Já to bohužel vůbec neumím odhadnout. 😒 Čekáme první, takže jsem ani ten svůj utz neřešila i když jsem se doktora taky ptala a jsem šíleně zvědavá. tak možná chtěl abych si to vyspekulovala sama, když mi udělal tuhle fotku a druhou přikládám..mě doktor vůbec nenabídnul, že by nám za peníze udělal vyšetření.řekl mi ať si počkám do 20tt na 2. screening..
Podle tý stránky bych tipovala spíš holčičku.. 😉

matysce
3. lis 2014

@maky_s hele ten pocit znám!! Taky jak jsem věděla, že jsem těhotná, tak jsem byla přesvědčena, že je tam kluk a taky že jo!! 😀

snezenka123
4. lis 2014

A co holky u mě? miminko leží na boku,kouká na nás..zleva bříško,veprostřed srdíčko, vpravo hlavička a dvě očička...takže úplně v levo-že by "kávové zrnko"? 🙂

nikcza
autor
5. lis 2014

@snezenka123 také těžko tipovat.. já ani tady to zrnko dost dobře nevidím :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru