CRP klesne?

neznama09
10. únor 2018

Ahoj maminky,
Zase píšu tak se omlouvám, ale ve čtvrtek mi nasadili v nemocnici antibiotika skrz to že mám zvýšené crp, crp mám zvýšené na 100,kapačky mi dávají 4krát denně po 6 hodinách, zítra ráno mi mají brát krev, aby mi pak mohli říct výsledky, doktor rikal když to klesne tak mě pustí domu s antibiotikama, myslíte že to klesne? Nemáte s tím naka zkušenost? Moc děkuji

lv
10. únor 2018

Antibiotika obvykle zabírají za 48h, může být i za 72h, takže těžko říct, šance je.

zmrzlinka
10. únor 2018

Proto Ti budou brat krev, aby věděli jestli to klesá a jestli ATB zabrali. Uvidíš podle výsledků.

vendelinka08
10. únor 2018

Tchan byl na antibiotikach v nemocnici tyden...pak mu dali atb jeste na cely tyden domu. Zalezi jak ti to zabira. A kazdy reaguje jinak. Tak uvidis co ti reknou.

neznama09
autor
11. únor 2018

Dobře, děkuji vám 🙂

sarkad2856
11. únor 2018

100 už je moc , tak ono záleží jaký zánět to je , zda něco bolí aby se specifikoval zánět atd . jinak 2-3 den by to mělo klesnout .

megi89
11. únor 2018

Taky mi vyšlo vyšší crp. Nevím kolik, ale doktor říkal, že trošku jo. Nasadil včera večer antibiotika a zítra ráno mi vezmou krev zda to pomohlo.

megi89
11. únor 2018

@neznama09 jak si dopadla?

neznama09
autor
11. únor 2018

@megi89 Jo dobrý, už mi to kleslo na 12, ale ještě mě nepustili domu, tak doufám že mě pustí zítra :/

sarkad2856
11. únor 2018

tak to je dobrá zpráva norma je kolem 5 , tak asi to chcou ještě pohlídat do zítra a třeba to vyjde 😉

neznama09
autor
12. únor 2018

@sarkad2856 Ahoj, tak dneska už jdu domu 🙂

sarkad2856
12. únor 2018

@neznama09 Tak super , jsem si to myslela že to bude dneska , tak hodně zdraví 😉

neznama09
autor
12. únor 2018

@sarkad2856 Děkuji 😊

nikolab20
16. únor 2018

100 moc není to bude nějaký zánět. Já jsem měla 300 a trvalo to týden než to kleslo

neznama09
autor
16. únor 2018

@nikolab20 Ahoj a cos to měla za zánět? 😳 Já měla 100 a nechali si mě tedy v nemocnici, že mám zvýšené crp v krvi a pak mi řekli, že to byl zánět v těle z ňákých bakterií

nikolab20
16. únor 2018

@neznama09 u mě na nic nepřišli. Nasadili antibiotika, po týdnu mě propustili se stejnými problémy jako mě přijímali a cca 3 týdny na to mi zjistili chrohnovi chorobu. Obrovský zánět ve střevech. Nelze vyléčit pouze brát celoživotne léky. V jiném případě, když jsem měla u lékaře okolo 100 crp. Tak se jednalo buď o zánět uzlin, zánět močových cest a takovéto podobné infekce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru