Holčička nebo chlapeček? Poznáte pohlaví?

kaimic
5. lis 2020

Zdravím, vím že toto tu bylo už asi mockrát. Byla jsem na 1.screeningu a těšili se, že se dozvíme pohlaví. Dr to studoval a rikal, ze by to mohla byt holčička na 80%. Že je ten hrbolek rovně. Ja se moc v tom nevyznám. Myslíte si to take? Poznate to? 🙂

renatkaa1996
5. lis 2020

@kaimic ano, pohlavni hrbolek je holčičí, ale nejsem doktor😄

kaimic
autor
5. lis 2020

@renatkaa1996 jasne 😄 ja jen že mi tenndr přišel takový nejistý, tak jen jestli to někdo nepozná 😁

hannicka32
5. lis 2020

@kaimic Řekla bych, že holčička 🙂

lucinkamarecek
5. lis 2020

Taky ma nase mala dle utz takový pěkný hrbolek. Devcatko

kaimic
autor
5. lis 2020

@lucinkamarecek @hannicka32 dekuji holky 😊 tak snad se to potvrdi...Syn by si přál holčičku a nemuze se prave dockat 😁

martaskaaa
5. lis 2020

Taky vidím podle hrbolku (nemá no nahoru) holčičku

kmarie81
5. lis 2020

@kaimic nebyl si nejistý, ale ve 12 tt to prostě ještě nemusí být 100%. Říká 80% protože Vás chce trochu zbrzdit - všem řeknete děvče, nakoupíte všechno růžový a na druhým screeningu Vám řeknou, že kluk. A co udělá dneska 90% lidí (a to sem ještě mírná) - začne na něj nadávat, pomlouvat ho, zpochybňovat jeho autoritu a profesionalitu, aspoň co se lékařství týče. Sorry, ale to vlastně už děláte teď - Lékař co studoval 6 let medicínu, kdoví kolik let má praxe a tudíž kolik takových ultrazvuků viděl, vám řekne 80% holka - a vy se víc uklidníte po verdiktu ženských, o kterých nevíte nic natož, jejich profesionalitu co se lékařství a zobrazovacích metod týče (tím nechci nijak zpochybňovat verdikty holek) a to vás uklidní víc než ten doktor 🙂

lucinkamarecek
5. lis 2020

@kaimic taky mam doma stejnou situaci ale nas maly syn z toho nema ještě hlavu ale my si přejeme parecek

kaimic
autor
5. lis 2020

@kmarie81 nezlobte se na me,ale nemyslim si,ze pokud jsem chtela slyset nazor nekterych devcat tady,tak zpochybnuji nazor lekare. A vubec jsem nezminila,ze kdyz mi tu devcata napsala svuj nazor, tak hned pobezim a nakoupim vse ruzove. Prestante byt utocna a rikat,ze tady zpochybnuji lekare. To nikdo nedela. Jen jsem napsala, ze si nebyl jistý a to mu nikdo za zle preci nebere, jsem ve 13tt a tezko rici na 100% co to bude za pohlavi. Jen me zajimal nazor devcat podle fotografie. A pokud Vam se neco nelibi na mem dotazu,tak neni treba to komentovat.

kaimic
autor
5. lis 2020

@lucinkamarecek take bychom chteli parecek 🙂 nas syn to uz dost vnímá je mu 5 let. Tak drzim palce at i vam to dopadne 🙂

kmarie81
5. lis 2020

@kaimic není to tak že by se mi dotaz nelíbil - sama píšeš, že ti přišel nejistý a jestli tady není někdo, kdo to nepozná. Já sem ti jen napsala svůj názor, že verdikt doktora 80% holka mi přijde v pořádku. Jestli si z toho cítila jakýkoli útok z mé strany, tak tam fakt nebyl. Ale i tobě se prostě může stát, že ne všechny odpovědi na tvé dotazy budou pro tebe příjemné. Měj hezký den a pohodové těhotenství 🙂

veruuu_kubesovic
5. lis 2020

@kaimic když nevěříš svému gynekologovi, co je studovaný lékař, myslíš že maminky na mateřské či pracující vidí líp?

zuzaadol
6. lis 2020

@kaimic Dobrý den, chápu, že se chcete ujistit o tom co si tak moc přejete, ale náš syn měl také takový hrbolek, když si vzpomenu přidám foto🙄😂

barcqik
8. lis 2020

Takhle to vypadá fakt na holku. Ale nás chlapeček měl naprosto stejný hrbolek ve 13tt :D ještě bylo vtipné, že jeden den mi řekli spíš holka, druhý den se malej trochu jinak natočil, hrbolek byl nahoru a můj doktor řekl spíš kluk. No a je to kluk :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru