Hořčík, užila jsem víc dávek. Ublíží to miminku?

zdenulka5545
26. lis 2013

Ahoj holky potrebuji radu. Beru horcik 3x2 tbl. Nejsem si ale jista zda jsem neuzila 4 davky. Pekla jsem, uklizela (vecer) a nevim zda jsem treti davku nevzala v 18.00 a v 19.00 hned dalsi. :(( bojim se jestli to ted nejak miminku neublizi :( nestalo se to nektere z Vas?

lv
26. lis 2013

neublíží..

elana
26. lis 2013

klid, fakt se vůbec nic nestane. Maximálně Ty se po.ereš, hořčík bývá projímavý 🙂 Zapomeň na to, vůbec to neřeš a vyspi se z toho.

gingerone
26. lis 2013

V porodnici na rizikovém mi týden dávali denně kapačky s obsahem hořčíku mnohem větším, než je v 6 nebo 8 tabletách... Určitě se nemůže stát absolutně nic. Zapomeň na to 😉

klouzek
27. lis 2013

Nic se nestane a miminku to neublíží,nestrachuj se 🙂

vespinka
28. lis 2013

Určitě neumřeš, a miminko je ok, neboj se 🙂 Hlavně ho pak nezapomeň tak dva týdny před porodem přestat brát!

gosa22
28. lis 2013

mimi může být lenošnější, já brala velké dávky a po tu dobu byl malej klidnější, až jsem se někdy bála...protože jinak sebou mrskal jak kapřík neustále 😉

paracka
28. lis 2013

@zdenulka5545 jak pisou holky,max.se ti pujde lip na velkou stranu.. Me davali ve spitale kapacky magnezka a maly je zdravy 🙂

anulilinkaaa
29. lis 2013

Mě dávali v nemocnici kapačky magnézia a do toho ještě 6 tablet magnézia denně. Nic se ti nestane. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru