Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hořčík, užila jsem víc dávek. Ublíží to miminku?

zdenulka5545
26. lis 2013

Ahoj holky potrebuji radu. Beru horcik 3x2 tbl. Nejsem si ale jista zda jsem neuzila 4 davky. Pekla jsem, uklizela (vecer) a nevim zda jsem treti davku nevzala v 18.00 a v 19.00 hned dalsi. :(( bojim se jestli to ted nejak miminku neublizi :( nestalo se to nektere z Vas?

lv
26. lis 2013

neublíží..

elana
26. lis 2013

klid, fakt se vůbec nic nestane. Maximálně Ty se po.ereš, hořčík bývá projímavý 🙂 Zapomeň na to, vůbec to neřeš a vyspi se z toho.

gingerone
26. lis 2013

V porodnici na rizikovém mi týden dávali denně kapačky s obsahem hořčíku mnohem větším, než je v 6 nebo 8 tabletách... Určitě se nemůže stát absolutně nic. Zapomeň na to 😉

klouzek
27. lis 2013

Nic se nestane a miminku to neublíží,nestrachuj se 🙂

vespinka
28. lis 2013

Určitě neumřeš, a miminko je ok, neboj se 🙂 Hlavně ho pak nezapomeň tak dva týdny před porodem přestat brát!

gosa22
28. lis 2013

mimi může být lenošnější, já brala velké dávky a po tu dobu byl malej klidnější, až jsem se někdy bála...protože jinak sebou mrskal jak kapřík neustále 😉

paracka
28. lis 2013

@zdenulka5545 jak pisou holky,max.se ti pujde lip na velkou stranu.. Me davali ve spitale kapacky magnezka a maly je zdravy 🙂

anulilinkaaa
29. lis 2013

Mě dávali v nemocnici kapačky magnézia a do toho ještě 6 tablet magnézia denně. Nic se ti nestane. 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli