• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr, málem jsem dnes omdlela v Kauflandu

18. června 2014 
@partyzanka91 Tak kaufland je asi nějakej začarovanej. Já když byla v 10.tt, tak jsem tam ve frontě u pokladen normálně zkolabovala a probrala jsem se čelem na dlažbě. Cestou k zemi jsem to asi vzala ksichtíkem o zábradlí, co tam mají, protože jsem měla namodralej nos a moncl u oka.
Lidé u pokladny mě tam nějak posbírali a paní z Kauflandu mě odvedla bokem a trvala na tom, že musí zavolat záchranku. Byla jsem tam totiž sama a manželovi jsem se nedovolala, protože byl na tenise.
Od té doby ten obchod nějak nemusím :grinning:
5. led 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky omdlivaci. Taky se mi to stalo v metru - pred očima černo, studeny pot...no hruza.presne jak pisete - v uzavrenych prostorach, v mhd. Mate na to nejakou fintu jak tomu predejit preventivne? V brzke dobe me ceka postavani pred oltarem a tam bych sebou opravdu nerada svihla!:slight_smile: zatim jsem vymyslela jen napit se pred tim coly
13. kvě 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, na omdlívání mi kromě coly ještě pomáhaly takové ty bombonky z hroznového cukru.. :wink:
13. kvě 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem na omdlívání nikdy netrpívala až nyní mívám prekolapsové stavy zhruba od 2 trimestru( motání hlavy, neklid, zatmívání před očima, slabost). Bohužel se mi to nestává pouze v MHD nebo v uzavřených prostorech s více lidmi, ale i venku a obrubníky znám už celkem dokonale :slight_smile:. Doktorka mi doporučila nosit sebou láhev s nějakou tekutinou a vždy naráz co nejvíce tekutin vypít. Prý se stává celkem často, že se u těhotných "zcentralizuje" tlak kolem mimi. Mě osobně také velice pomáhá popíjení především coly, ale i dalších slazených nápojů....
20. kvě 2014 ve 13:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucil tak u mě to mělo opačný efekt s rostoucím stářím těhu se omdlívání vytrácívalo, třetí trim. byl na tohle v pohodě (oni to bohatě nahradily jiné radůstky - otoky nohou, hemoridy, strašný tlak na orgány, taky jak by ne s přes tři kila velkou holčičkou v tak malém bříšku). Teď se mi dělá zle po císaři ale to je tím že mám nízký krevní obraz, jsem anemická a jsem po operaci.
29. kvě 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucil ahoj, mam to uplne stejne. nemam problem zkolabovat v restauraci, kde jsem v klidu sedela a popijela colu. nebo dnes u zubarky v kresle. Je mi to strasne trapny, ale radsi se hned ozvu, ze to na me jde, a lidi se mi snazi pomoct. Kdyby jsi mela jeste nejaky triky napady jak na to, dej mi vedet. Pritel me uz nikam nechce poustet a mam zakazano kamkoliv chodit sama. coz je dost na palici, jelikoz je od rana do vecera v praci.
18. čer 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek