• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
baru : no právě,taky bych nic neřekla
13. kvě 2010 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se konečně vrátila od lékaře...no tak tripl nevím jak dopadl,protože v Brně něco zmastily a poslaly nějaký jiný výsledky...jinak by sme měly být oba zdraví,ale pohlaví zatím nevím :frowning2: potvůrka malinká se nechtěla nějak otočit.Tak si ještě počkáme 2 týdny na velký UZ a uvidíme :wink: jinak já mám papírově 12 000 hrubého a mám neschopenku 8200,ale mě se to nepočítá z toho hrubého,ale z toho,co jsem si opravdu vydělala,přesčasy atd...nevím jak je to možný,že máš tak málo weri... :unamused: to samý budu mít i s tou mateřskou,protože mi to půjde přes nějakou účetní mého zaměstnavatele a ona ví kolik mám ve skutečnosti a né to co mám napsaný ve smlouvě :wink: nevím,příjde mi jako by sme každá žila v jiným světě... :grinning:
13. kvě 2010 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože mám 8000 hrubého na papíře,žadné odměny ani přesčasy
13. kvě 2010 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
60% z hrubé mzdy 8000 je asi 134,- na den
13. kvě 2010 ve 14:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to já mám 265 kč na den,myslím teda a vyměřovací dení dávku,no a ten vyměřovací základ,ze kterýho se pak bude počítat mateřská tak to mám 441 kč na den.Jo a chtěla jsem se zeptat,když jsem na neschopence,tak si můžu nechat proplatit dovolenou,že?nemusím si ji vybrat před nebo po mateřské...
13. kvě 2010 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne nase pani ucetni rikala, ze si nemam zbytecne vybirat dovolenou prod porodem, pokud ji nepotrebuju, ze je lepsi si ji nechat a vybrat si ji bezprostredne po skonceni materske pred nastupem na rodicovskou
13. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,tak díky :wink:
13. kvě 2010 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze je to pak takove prijemne prilepseni a ze se to bude hodit :slight_smile:
jen je streba to zamestnavateli nahlasit a vybrat to presne, jinak dovca propadne
13. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jake kupujete chuvicky??? Nechce se mi v tom hrabat....
13. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru: já žádné,máme 2+1 :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my taky :slight_smile: , ale jezdime hodne ke tchanovcum, ti maji barak a pak taky kdyz nekam vyrazime na vikend, myslim, ze se hodit budou. Jen se mi nechce to studovat, stacil mi ten kocar...
13. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky žádnou,máme sice domek,ale přijde mi to zbytečný.Když bude mimčo např. na dvoře,tak tam budu taky a když mimčo píchnu na verandu,tak ho uslyším :slight_smile: no a ta dovča propadne za jak dlouho? :unamused:
13. kvě 2010 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to jsou chuvicky?? :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru: podívej se na aukro
camo: jedno má dítě jedno máš ty a slyšíš ho když pláče,když jste každej v jinem pokoji
13. kvě 2010 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovy vysilacky
13. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz to chapu ;), nevedela jsem, ze se tomu tak rika.. maji to nasi pratele, ale oni maji 3-patrovy dum... tak tam se to asi hodi... v tom nasem byte by to nemelo smysl :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to kouknu, kdyz uz jsem si tam vytvorila ten ucet...:slight_smile:
ale je jich strasne moc, ruzne znacky, nevim, ktere jsou dobre...
13. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri, to nevim. Ale rekla bych ze nastupem na rodicovskou, proto se to ma vybrat.
13. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny jsou dobré
prej je dobré si ji vybrat po MD a před rodičákem,to vím od druhých,teda já jsem si ji nechala už proplatit
13. kvě 2010 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja prave myslim, ze se ty chuvicky neztrati ani v byte, natoz v baraku. Mas proste klid, delas si, co potrebujes a nemusis furt litat do druheho pokoje kontrolavat, co se deje...
13. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás v bytě bych je fakt neužila.50m byt tam jde slyšet vše :slight_smile: do baráku bych je asi pořídila
13. kvě 2010 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale my máme domek a obývák je propojený s kuchyní,ložnice je tedy dělená,ale když v ložnici bude spát přítel po noční,tak mimčo bude přespávat v obýváku,kde budeme mít druhou postýlku :slight_smile: takže uslyším vše :wink: jak chrápání z ložnice,tak i pláš miminka...jinak snad to vyjde a příští rok budeme přistavovat patro.Chtěli jsme už letos,ale nějak nám nevyšly finance a navíc čekáme přírustek,tak by to bylo na prd,tak sme to odložily na příští léto :sunglasses: zatím máme 2+1,domek je po rekonstrukci,takže žádný opravy nebudou,no a až se přistaví patro,tak tam budou +2 pokoje a záchod,koupelna stačí podle mě jen jedna,no a až by to bylo,tak by sme to jen zateplily.Nic jinýho neplánujeme :slight_smile: myslíte,že se to patro dá přistavit do 4-5 měsíců?
13. kvě 2010 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, kdyz mas dobrou firmu a prachy, jde vse.
13. kvě 2010 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,mě by to mohla stavět i rodinná firma,ale nevím jestli je to dobrej nápad...prý to nedělá dobrotu :confounded: no ale zase sleva by tam byla docela dost :wink: tak uvidíme.Jdu si na chvilku lehnout,jsem po dnešní návštěvě u dr. docela vYcuclá :pensive:
13. kvě 2010 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak test OGTT dopadl konečně dobře...uffffffff :grinning: :grinning: :grinning:
Máme cukrovku v rodině,takže bych tam šla asi i dobrovolně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám se s dr.domluvit,jestli ho nezopakujeme ve 32.tt-takže možná jako "exot"půjdu 3 x během těhu...zase něco extra :rolling_eyes:
13. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simko-na nic nemusíš dávat před OGTT testem pozor,jen já hlava jsem pila v noci sladké(můžeš jen vodu nebo hořký čaj!! od 22.hodin předešlého dne) a taky jsem nějak kolem té 22.hodiny jedla sladké hroznové víno :angry: Takže mi vyšla špatně ta první hodnota...dneska už to bylo naštěstí OK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: věděla jsem,kde došlo k chybě.
13. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boxer - good news :grinning: To je dobre.
13. kvě 2010 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami-díky.....konečně je to OK :wink: :wink:

Baru-gratulace ke kontrole...jsem se musela smát...mimčo tam bylo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dexonka-dnes jsem taky chytla křeč do nohy :astonished: nedávno se mi to stalo opakovaně!!!někde jsem četla,že se to stává v těhu z nedostatku hořčíku,tak se optám dr.v úterý na kontrole..... :fearful:
13. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já mám na 90% jasno v tý barvě kočárku,jelikož ty kruhy jsou zelený a ne žlutý jdu do kytkovýho,páč já zelený asi nechci,takových kočárků je dost. :slight_smile:
13. kvě 2010 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek