II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

elfka11
13. kvě 2010

Ahojky těhulinky 🙂 Baru:dobré zprávy od doktorky 😀 😀
Boxer:Tak už to máš za sebou podruhé cukrovku,bude to určo dobré 😀 😀 .Já ty křeče a bolení lýtek mám už od 5.měsíce a mám horčík,ale ten zase na tu naši zácpu 😀 😝 děěěsssss

dexonka
13. kvě 2010

boxi: ja jdu taky v ut k dr🙂))
weri: ja myslela ze je to zluta🙂)))

my budeme chuvicky kupovat ale jen k pritelovym rodicum do domecku,jinak my mame taky dvojpokojak,takze tam by ty chuvicky byly hodne luxus🙂))

weri1
13. kvě 2010

dex . jo já taky
dnes jsem volala na dva inzeráty a málem jsem umřela stresem. to jak jse mti říkala o tý práci. 😝

eliska_v
13. kvě 2010

Ahojky holky.
Tak kontrola dopadla výborně!! Miminko je zdravé a krásné!! 😵 😵 😵 Má všechno co má mít!! A ještě jednou se nám potvrdil chlapeček! 😵 😵
Akorát se nepochlubím fotečkou, protože dneska se Brouček nechtěl fotit.... Žádná fotečka se nám nelíbila! Tak jsme jí nebraly!
Za 3 týdny jdeme na 4D, tak snad bude Brouček více spolupracovat! 😵 😵

Jinak vážíme 450 g Máme macíka! A délku teď přesně nevím.... 😵 😵 😵

weri1
13. kvě 2010

eli: my měli ve 22 týdnu 500 g. 🙂

eliska_v
13. kvě 2010

weri: Tak už jsem se lekla, že máme moc! takže krásně v normě.. 😉 To jsem ráda 😉

weri1
13. kvě 2010
eliska_v
13. kvě 2010

weri: Děkuju moc!! Oni všude píšou něco jiného!
Děkuju 😉

dexonka
13. kvě 2010

weri si fakt dobra🙂 ja totiz nesnasim primo ty volace🙂 co ti neco nabizi,ses dobra ze to davas a neboj za chvili to pujde jako po masle🙂 jeste me napadlo ze bys mohla zkusit nejakou tu sex-telefonistku🙂
Eli: moc moc gratulujuuuu🙂 na 4D se urco tes🙂

weri1
13. kvě 2010

ono to je taky je přibližně. u nás holky mají ve 32 týdnu jedna 1600 druhá 1800 a třetí dokonce 2200g miminka 🙂 jsem zvědavá kolik budeme mít my.

weri1
13. kvě 2010

dex: to je,že já si najdu inzerát že někdo prodává dům nebo byt-sám a já se ho zeptám jestli to nechce přes realitku,mám to napsaný radši co mám říkat,ale fakt,že na to nemám.Ale už jsem se na to dala a nic jinýho mi nezbývá.Neumím takhle moc mluvit,ach jo

dexonka
13. kvě 2010

weri: neboj to zvladnes,kazdy zamestnani chce praxi a uvidis jak to bude fajn,ja myslela ze nekomu nabizis nejaky produkty nebo nejakou tel.spolecnost........

eliska_v
13. kvě 2010

dexonka: Děkuju na 4D se už těšíme.. 😵 Snad se na nás Brouček neotočí zády! 😀
weri: Je to fakt různé... V každé knížce píší něco jiného 😉

dexonka
13. kvě 2010

eli: my byli ted a mimisek se porad vrtel a zakryval si oblicej atd ale bylo to o to lepsi a zajimavejsi nez kdyby se ani nehnul..

eliska_v
13. kvě 2010

dexonka: tak to věřím... já se tak těším... 😵

simka01
13. kvě 2010

eli: supeeer....ja kolikrat take chtela fotecku,ale ne vzdy prcek spolupracuje....hlavne,ze jste O.K. 🙂
baru: uz mame objednane body-dupajdy slavie...a k tomu jsem prihodila bryndak....tatka bude mit radost...dnes mi volali a potvrdili objednavku....

chuvicky holky porizovat budu..hodi se vzdy... a taky hodne jezdime k rodicum na baracek nebo pod..tak se to vyuzije...
ted je u nas pekny blazinec...v jedne TV ruzovka...v druhe radi nasi se Svedy...a do toho si zkracuji kalhoty....super...

weri1
13. kvě 2010

dobrou holky 😔

simka01
14. kvě 2010

ahoj mamky....ty jo..vcera takova smrz pisani a dnes tu zatim nikdo nejni ☹ .......holky,budete porizovat sterilizatory? na flasky a dudliky? ja to vcera videla na konikovi na bazarku...tak me to chytlo,ale objednala jsem si novy na babymarket.cz...od Aventu...Na konikovi maji ted novy Farlin za 400,-...ale pritel chtel novy...tak mame novy....snad dorazi,tak jak ma....co vy? me dnes probudila silena krec v lytku...vzdy mi to masiruje pritel,ale dnes nam tatka vstaval brzo... 😖

eliska_v
14. kvě 2010

Ahojky holky-.
tak dneska razíme s manžílkem na obídek! Už se těším!! 😵 😵

weri1
14. kvě 2010

ahoj holky
simka: já nic pořizovat zatím nebudu,uvidím později.Ani lahvičky nekupuji

dexonka
14. kvě 2010

ahoj Kocky,u nas otres pocasi,takze budeme cely den zalezly doma

my si urcite kupovat lahve a veci kolem nebudeme,dokoupit se daji vzdy a pokud budu v poho kojit tak je to zbytecnost

dneska jsem si koupila sumivy magnesko na ty krece,tak doufam ze to zabere,noha me boli uz druhej den od toho......

eli: dobrou chut ,poradne si ten obed uzijte..

weri1
14. kvě 2010

dex: já si pořád říkám nač se stresovat,když je teď v obchodech vše dostupný
jinak objednávka z dětskýho ráje udělaná 11251,- a mám vše co jsem chtěla pro záčátek.

dexonka
14. kvě 2010

weri: jj presne tak,v tehle dobe sezenes vsechno a dokonce pokud nekojis tak ti hned v porodnici pujci nejaky pristroj i domu takze v klidu

trosku se mi z te cifry zamotala hlava🙂))

weri1
14. kvě 2010

dex: je v tom kočárek proto ta částka 😀

dexonka
14. kvě 2010

weri: no i tak,mit nebo nemit to je rozdil🙂)

weri1
14. kvě 2010

a to si vem že je to jen kočárek,deka,fusak a 4 osušky tetra a hřebínek,jo a postýlka

dexonka
14. kvě 2010

weri: teda vidim ze uz mas skoro vse koupene🙂) si sikulka........

weri1
14. kvě 2010

jsem ráda,protože já se špatně pro něco rozhoduji,tak jsemráda,že to mám za sebou,ještě monitor dechu 😀

dexonka
14. kvě 2010

weri: a ten monitor budes nakonec kupovat nebo pujcovat??

weri1
14. kvě 2010

po dohodě s manželem nový nebude,zatím se dívám na aukro-tam jsou ale většinou buď bez záruky nebo drahý a když tak si ho půjčíme na tom mladatku.cz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru