• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
Ahojky těhulinky :slight_smile: Baru:dobré zprávy od doktorky :grinning: :grinning:
Boxer:Tak už to máš za sebou podruhé cukrovku,bude to určo dobré :grinning: :grinning: .Já ty křeče a bolení lýtek mám už od 5.měsíce a mám horčík,ale ten zase na tu naši zácpu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: děěěsssss
13. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
boxi: ja jdu taky v ut k dr:slight_smile:))
weri: ja myslela ze je to zluta:slight_smile:)))

my budeme chuvicky kupovat ale jen k pritelovym rodicum do domecku,jinak my mame taky dvojpokojak,takze tam by ty chuvicky byly hodne luxus:slight_smile:))
13. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex . jo já taky
dnes jsem volala na dva inzeráty a málem jsem umřela stresem. to jak jse mti říkala o tý práci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 19:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak kontrola dopadla výborně!! Miminko je zdravé a krásné!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Má všechno co má mít!! A ještě jednou se nám potvrdil chlapeček! :dizzy_face: :dizzy_face:
Akorát se nepochlubím fotečkou, protože dneska se Brouček nechtěl fotit.... Žádná fotečka se nám nelíbila! Tak jsme jí nebraly!
Za 3 týdny jdeme na 4D, tak snad bude Brouček více spolupracovat! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak vážíme 450 g Máme macíka! A délku teď přesně nevím.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: my měli ve 22 týdnu 500 g. :slight_smile:
13. kvě 2010 v 19:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: Tak už jsem se lekla, že máme moc! takže krásně v normě.. :wink: To jsem ráda :wink:
13. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2010 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: Děkuju moc!! Oni všude píšou něco jiného!
Děkuju :wink:
13. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri si fakt dobra:slight_smile: ja totiz nesnasim primo ty volace:slight_smile: co ti neco nabizi,ses dobra ze to davas a neboj za chvili to pujde jako po masle:slight_smile: jeste me napadlo ze bys mohla zkusit nejakou tu sex-telefonistku:slight_smile:
Eli: moc moc gratulujuuuu:slight_smile: na 4D se urco tes:slight_smile:
13. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to je taky je přibližně. u nás holky mají ve 32 týdnu jedna 1600 druhá 1800 a třetí dokonce 2200g miminka :slight_smile: jsem zvědavá kolik budeme mít my.
13. kvě 2010 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex: to je,že já si najdu inzerát že někdo prodává dům nebo byt-sám a já se ho zeptám jestli to nechce přes realitku,mám to napsaný radši co mám říkat,ale fakt,že na to nemám.Ale už jsem se na to dala a nic jinýho mi nezbývá.Neumím takhle moc mluvit,ach jo
13. kvě 2010 v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: neboj to zvladnes,kazdy zamestnani chce praxi a uvidis jak to bude fajn,ja myslela ze nekomu nabizis nejaky produkty nebo nejakou tel.spolecnost........
13. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dexonka: Děkuju na 4D se už těšíme.. :dizzy_face: Snad se na nás Brouček neotočí zády! :grinning:
weri: Je to fakt různé... V každé knížce píší něco jiného :wink:
13. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: my byli ted a mimisek se porad vrtel a zakryval si oblicej atd ale bylo to o to lepsi a zajimavejsi nez kdyby se ani nehnul..
13. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dexonka: tak to věřím... já se tak těším... :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: supeeer....ja kolikrat take chtela fotecku,ale ne vzdy prcek spolupracuje....hlavne,ze jste O.K. :slight_smile:
baru: uz mame objednane body-dupajdy slavie...a k tomu jsem prihodila bryndak....tatka bude mit radost...dnes mi volali a potvrdili objednavku....

chuvicky holky porizovat budu..hodi se vzdy... a taky hodne jezdime k rodicum na baracek nebo pod..tak se to vyuzije...
ted je u nas pekny blazinec...v jedne TV ruzovka...v druhe radi nasi se Svedy...a do toho si zkracuji kalhoty....super...
13. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou holky :pensive:
13. kvě 2010 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky....ty jo..vcera takova smrz pisani a dnes tu zatim nikdo nejni :frowning2: .......holky,budete porizovat sterilizatory? na flasky a dudliky? ja to vcera videla na konikovi na bazarku...tak me to chytlo,ale objednala jsem si novy na babymarket.cz...od Aventu...Na konikovi maji ted novy Farlin za 400,-...ale pritel chtel novy...tak mame novy....snad dorazi,tak jak ma....co vy? me dnes probudila silena krec v lytku...vzdy mi to masiruje pritel,ale dnes nam tatka vstaval brzo... :confounded:
14. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky-.
tak dneska razíme s manžílkem na obídek! Už se těším!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
simka: já nic pořizovat zatím nebudu,uvidím později.Ani lahvičky nekupuji
14. kvě 2010 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kocky,u nas otres pocasi,takze budeme cely den zalezly doma

my si urcite kupovat lahve a veci kolem nebudeme,dokoupit se daji vzdy a pokud budu v poho kojit tak je to zbytecnost

dneska jsem si koupila sumivy magnesko na ty krece,tak doufam ze to zabere,noha me boli uz druhej den od toho......

eli: dobrou chut ,poradne si ten obed uzijte..
14. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex: já si pořád říkám nač se stresovat,když je teď v obchodech vše dostupný
jinak objednávka z dětskýho ráje udělaná 11251,- a mám vše co jsem chtěla pro záčátek.
14. kvě 2010 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: jj presne tak,v tehle dobe sezenes vsechno a dokonce pokud nekojis tak ti hned v porodnici pujci nejaky pristroj i domu takze v klidu

trosku se mi z te cifry zamotala hlava:slight_smile:))
14. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex: je v tom kočárek proto ta částka :grinning:
14. kvě 2010 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: no i tak,mit nebo nemit to je rozdil:slight_smile:)
14. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to si vem že je to jen kočárek,deka,fusak a 4 osušky tetra a hřebínek,jo a postýlka
14. kvě 2010 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: teda vidim ze uz mas skoro vse koupene:slight_smile:) si sikulka........
14. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda,protože já se špatně pro něco rozhoduji,tak jsemráda,že to mám za sebou,ještě monitor dechu :grinning:
14. kvě 2010 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: a ten monitor budes nakonec kupovat nebo pujcovat??
14. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
po dohodě s manželem nový nebude,zatím se dívám na aukro-tam jsou ale většinou buď bez záruky nebo drahý a když tak si ho půjčíme na tom mladatku.cz
14. kvě 2010 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek