• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
Ahoj těhulky :wink:

tady taky venku jen prší a pršííííí :angry: :angry: :angry: Květen si představuju jinak :cry:

Dnešní 4 D ultrazvuk byl nádherný,jen malá většinu času chrněla :sweat_smile: sestřička do ní stále žduchala ultrazvukem ,ale jí to očividně nevadilo :grinning: nevím,po kom bude takový tvrdý spáč.
Dala jsme fotečku do galerky :sweat_smile: krásně se tam usmívá :dizzy_face:
Záznam se natáčel 40 minut,z toho máme přes 20 minut+ jednu fotku.
Malá si pořád strakala ručičku do pusinky,sem tam se usmála...nožičku dávala až za hlavu,no gymnastka po mamince :grinning: :grinning: Manžel byl taky spokojený a moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsme koupili proutěný koš se stojanem na miminko,jako druhé spaní do dolní části bytu,můžu to poponést kamkoliv....jen to musím zajet vyzvednout do Prahy ,během 14 dní :confounded: Ale nedá se nic jiného dělat.
Už se na to moc těším...pořád se mi o tom dnes zdálo...

Já budu mít monitor dechu od kamarádky,kupovaný loni v srpnu po jednom dítku,takže z ověřeného zdroje.
14. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weri-no super,už máte i kočárek :wink: :wink: :wink: :wink: velký pokrok :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliska-gratulace ke kontrole :wink: :wink: :wink: a ke chlapákovi!!! na 4 D se těš,je to opravdu zážitek :sweat_smile:

Dex-koukám,že chodíme i na kontrolu pravidelně stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad se nám teda podaří i stejně porodit.... :rolling_eyes:
14. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bilejboxer: krasna fotecka...pekne mimco....ta se povedla :slight_smile:

u nas pocasi take hnusik...prsi a je zima...a to ma byt takhle i pristi tyden........jdu se oblect a jedu za tatkou do prace a potom nakoupit...a zitra mame dostat darecek od babicky-moji-tak jsem zvedava...je to pro prcka..jo holky...vcera prcek pri hokeji radil,az to se mnou vzdy skublo...to bude fanda...tatka jen koukal a rukou nevedel kam ji dat driv...kopal nahore,pak najednou dole...a meli jsme skytku....no,maly Stanik..... :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uz jsem jak hypochondr,chrchlu,ty krece a do toho me zase boli zub,to je zase den...snad bude uz lip:slight_smile:)
ja chodim na kontroly vzdycky v uterky....
boxi: fotecka je fakt moc supr:slight_smile: klarinka je modelka:slight_smile:)

sim: no jo geny se nezaprou a Stanik bude celej tatka,ale pravda je ze mala vcera taky kopala o sto sest jak nikdy,ale na hokej sme se teda nedivali:slight_smile:)
14. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za pochavlu fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to fakt zázrak,vidět ji takhle živě :grinning: :grinning: :grinning:

Elfka-tuším,že jsi to tu psala minule Ty,ale nemůžu to za boha najít........dají se z toho DVD záznamu udělat nějaké fotečky další??Ještě jsme na ot myslela,teď hledám 20 stran zpět a nic :frowning2:
Snad jsme nespletla,že jsi to psala Ty............tak pokud poradíš,buud moc ráda.Děkujííí :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
boxi: nekdo to posilal weri do IP,taky me to zajima,mame jen tri fotecky a divko
14. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dex-moc díky,tak třeba se Weri rozdělí o tajemství :grinning: :grinning: věřím,že určitě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

...no nic,letím do toho nečasu fofrem nakoupit :cry: a fááákt se mi nechce :confounded:
14. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulinky :slight_smile: Boxer:Pěkná fotečka kočičky :grinning: :grinning: pěkný nosánek.JO jo psala jsem to já,klidně Ti to napíši :slight_smile: jak udělat plno fotek
14. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weri:Pěkná objednávka a už máš určitě všeee :slight_smile:
14. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vás dočíst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já chůvičky pořizovat budu - máme barák a budu klidnější,.. to samé i monitor dechu - ale nejspíš ho půjčíme :slight_smile:
holky můžu se zeptat - jakej je rozdíl mezi 3D a 4D? Jsem to nikde nehledala, asi lenost či co,... ale při dnešním počasí se není čemu divit :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Emi:3D jsou fotky a 4D video ......

ja dnes celej den zeru to je hnus,uz aby bylo teplo a ja nesedela doma
14. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
elf: kdyby si to napsala i me s tim programem na fotky,zlobit se urco nebudu :wink: :grinning:
14. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně mamule hned to napíšu :slight_smile:
14. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak né,že bych to nechtěla napsat znovu pro vás vše,ale jak jsme to dlouho nezkoušeli tak nám to né e né naskočit :grinning: ,tak jsem to hledala v diskuzi.Tak je to strana 51 a asi v půlce 16.duben je to tam rozepsané,a kdyby jste něco ještě potřebovaly tak pište. tak pište.
14. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex - díky díky,... nastuduju, jestli to tady někde v Kolíně je k dispozici, nebo budeme cestovat
teda dneska je to tady takový dlouhý,... to mě v devět někdo asi bude muset vzbudit - abych vůbec jela domů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
večer jdeme na oslavu kamarádových narozenin - nikdo neví, že jsem těhotná, tak čekám, že mě bude celá vesnice pozorovat a zkoumat - maj podezření, ale jistý si nejsou,... jediná výhoda pro mě je to, že se tam dostanu až po desátý,.. to už budou v takovým podroušeným stavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na internetu si stáhneš VLC media player je to přehrávač filmů,dvd atd...,ukáže se ti přehrávač stažený čtverec na obrazovce,potom v něm klikneš v nabídce na Media a tam si najdeš své video co chceš přehrát, potom si v nabídce dál klikneš na View a zatrhneš si Pokročilá nastavení a v tom přehrávači se ti dole ukáže ikonka foťáku a na ten stačí v průběhu dvd klikat v daný okamžik kdy chceš udělat fotky a fotíš
14. kvě 2010 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weri:šikula ze stránky jsi to natáhla :grinning:
14. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne já to mám uložený,viš :slight_smile:
14. kvě 2010 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo :slight_smile: Jinak tatka mě ted dělá bramboráky už mi to tady voní :grinning:
14. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elfka,Weri-díky moc holky za popis :grinning: :grinning: buď o víkendu nebo v pondělí se na to vrhnu :sunglasses:

Elfka-jááák bramboráky....uááá,dala bych si říct.zrovna dumám,co si dám...koupila jsem kus melouna,je rudý a voníííííííí :sweat_smile:

Emispheare-tak rozdíl mezi ultrazvuky 3 D a 4 D...co já vím je ten,že 4 D má navíc právě ještě ten čas....proto je to o hodnotu víc-je to defakto jako by "on line" s bříška,má to úplně miminální spoždění,vidíš realitu časově s bříška :grinning: :grinning: jestli jsme to minule pochopila dobře,když se manžel ptal na to samé a hledala jsem ot... :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zpoždění...ani to po sobě nečtu,tak pardon....ale píšu fofrem a nedumám :angry: takžehrubky nevidíte :zipper_mouth:
14. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si udělala nudle s mákem
14. kvě 2010 v 18:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boxer:Hned pošlu,manžel dělá rád a baví ho to :wink:
14. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych si dala bramborák,ale nerada je dělám,zamlouvám si jednoho :slight_smile:
14. kvě 2010 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hned s fleku posílám a ráda pro vás určo :grinning: :slight_smile:
14. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bilejboxer - díky , díky :slight_smile:
no my dneska jdeme na tu oslavu, tak doufám, že si tam chytnu aspoň nějakej chlebíček - i když nudle s mákem - ňam :slight_smile:
14. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se narvala tmavým pečivěm a rajčátkem,čajík.. :grinning: :grinning: :grinning: hmmm a nemám očividně dost :fearful: teda já ano,ale malá ne :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se mi nechce věřit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to tady dneska pomalu, ale jistě zabalím,... mějte se moc krásně :slight_smile: pěkný víkend
14. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek