II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

bilejboxer
14. kvě 2010

Ahoj těhulky 😉

tady taky venku jen prší a pršííííí 😠 😠 😠 Květen si představuju jinak 😢

Dnešní 4 D ultrazvuk byl nádherný,jen malá většinu času chrněla 😅 sestřička do ní stále žduchala ultrazvukem ,ale jí to očividně nevadilo 😀 nevím,po kom bude takový tvrdý spáč.
Dala jsme fotečku do galerky 😅 krásně se tam usmívá 😵
Záznam se natáčel 40 minut,z toho máme přes 20 minut+ jednu fotku.
Malá si pořád strakala ručičku do pusinky,sem tam se usmála...nožičku dávala až za hlavu,no gymnastka po mamince 😀 😀 Manžel byl taky spokojený a moc 😝
Včera jsme koupili proutěný koš se stojanem na miminko,jako druhé spaní do dolní části bytu,můžu to poponést kamkoliv....jen to musím zajet vyzvednout do Prahy ,během 14 dní 😖 Ale nedá se nic jiného dělat.
Už se na to moc těším...pořád se mi o tom dnes zdálo...

Já budu mít monitor dechu od kamarádky,kupovaný loni v srpnu po jednom dítku,takže z ověřeného zdroje.

bilejboxer
14. kvě 2010

Weri-no super,už máte i kočárek 😉 😉 😉 😉 velký pokrok 😅

bilejboxer
14. kvě 2010

Eliska-gratulace ke kontrole 😉 😉 😉 a ke chlapákovi!!! na 4 D se těš,je to opravdu zážitek 😅

Dex-koukám,že chodíme i na kontrolu pravidelně stejně 😝 😝 😝 😝 snad se nám teda podaří i stejně porodit.... 🙄

simka01
14. kvě 2010

bilejboxer: krasna fotecka...pekne mimco....ta se povedla 🙂

u nas pocasi take hnusik...prsi a je zima...a to ma byt takhle i pristi tyden........jdu se oblect a jedu za tatkou do prace a potom nakoupit...a zitra mame dostat darecek od babicky-moji-tak jsem zvedava...je to pro prcka..jo holky...vcera prcek pri hokeji radil,az to se mnou vzdy skublo...to bude fanda...tatka jen koukal a rukou nevedel kam ji dat driv...kopal nahore,pak najednou dole...a meli jsme skytku....no,maly Stanik..... 🙂

dexonka
14. kvě 2010

no ja uz jsem jak hypochondr,chrchlu,ty krece a do toho me zase boli zub,to je zase den...snad bude uz lip🙂)
ja chodim na kontroly vzdycky v uterky....
boxi: fotecka je fakt moc supr🙂 klarinka je modelka🙂)

sim: no jo geny se nezaprou a Stanik bude celej tatka,ale pravda je ze mala vcera taky kopala o sto sest jak nikdy,ale na hokej sme se teda nedivali🙂)

bilejboxer
14. kvě 2010

Děkuju za pochavlu fotky 😝 je to fakt zázrak,vidět ji takhle živě 😀 😀 😀

Elfka-tuším,že jsi to tu psala minule Ty,ale nemůžu to za boha najít........dají se z toho DVD záznamu udělat nějaké fotečky další??Ještě jsme na ot myslela,teď hledám 20 stran zpět a nic ☹
Snad jsme nespletla,že jsi to psala Ty............tak pokud poradíš,buud moc ráda.Děkujííí 😀 😀 😀

dexonka
14. kvě 2010

boxi: nekdo to posilal weri do IP,taky me to zajima,mame jen tri fotecky a divko

bilejboxer
14. kvě 2010

Dex-moc díky,tak třeba se Weri rozdělí o tajemství 😀 😀 věřím,že určitě 😅 😅 😅 😅

...no nic,letím do toho nečasu fofrem nakoupit 😢 a fááákt se mi nechce 😖

elfka11
14. kvě 2010

ahoj těhulinky 🙂 Boxer:Pěkná fotečka kočičky 😀 😀 pěkný nosánek.JO jo psala jsem to já,klidně Ti to napíši 🙂 jak udělat plno fotek

elfka11
14. kvě 2010

Weri:Pěkná objednávka a už máš určitě všeee 🙂

emispheare
14. kvě 2010

Ahoj holky, teda vás dočíst 😀 😀 😀 😀
já chůvičky pořizovat budu - máme barák a budu klidnější,.. to samé i monitor dechu - ale nejspíš ho půjčíme 🙂
holky můžu se zeptat - jakej je rozdíl mezi 3D a 4D? Jsem to nikde nehledala, asi lenost či co,... ale při dnešním počasí se není čemu divit 😀 😀 😀

dexonka
14. kvě 2010

ahoj Emi:3D jsou fotky a 4D video ......

ja dnes celej den zeru to je hnus,uz aby bylo teplo a ja nesedela doma

dexonka
14. kvě 2010

elf: kdyby si to napsala i me s tim programem na fotky,zlobit se urco nebudu 😉 😀

elfka11
14. kvě 2010

Jasně mamule hned to napíšu 🙂

elfka11
14. kvě 2010

Holky tak né,že bych to nechtěla napsat znovu pro vás vše,ale jak jsme to dlouho nezkoušeli tak nám to né e né naskočit 😀 ,tak jsem to hledala v diskuzi.Tak je to strana 51 a asi v půlce 16.duben je to tam rozepsané,a kdyby jste něco ještě potřebovaly tak pište. tak pište.

emispheare
14. kvě 2010

dex - díky díky,... nastuduju, jestli to tady někde v Kolíně je k dispozici, nebo budeme cestovat
teda dneska je to tady takový dlouhý,... to mě v devět někdo asi bude muset vzbudit - abych vůbec jela domů 😀 😀 😀 😀 😀
večer jdeme na oslavu kamarádových narozenin - nikdo neví, že jsem těhotná, tak čekám, že mě bude celá vesnice pozorovat a zkoumat - maj podezření, ale jistý si nejsou,... jediná výhoda pro mě je to, že se tam dostanu až po desátý,.. to už budou v takovým podroušeným stavu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

weri1
14. kvě 2010

Na internetu si stáhneš VLC media player je to přehrávač filmů,dvd atd...,ukáže se ti přehrávač stažený čtverec na obrazovce,potom v něm klikneš v nabídce na Media a tam si najdeš své video co chceš přehrát, potom si v nabídce dál klikneš na View a zatrhneš si Pokročilá nastavení a v tom přehrávači se ti dole ukáže ikonka foťáku a na ten stačí v průběhu dvd klikat v daný okamžik kdy chceš udělat fotky a fotíš

elfka11
14. kvě 2010

Weri:šikula ze stránky jsi to natáhla 😀

weri1
14. kvě 2010

ne ne já to mám uložený,viš 🙂

elfka11
14. kvě 2010

Aha tak to jo 🙂 Jinak tatka mě ted dělá bramboráky už mi to tady voní 😀

bilejboxer
14. kvě 2010

Elfka,Weri-díky moc holky za popis 😀 😀 buď o víkendu nebo v pondělí se na to vrhnu 😎

Elfka-jááák bramboráky....uááá,dala bych si říct.zrovna dumám,co si dám...koupila jsem kus melouna,je rudý a voníííííííí 😅

Emispheare-tak rozdíl mezi ultrazvuky 3 D a 4 D...co já vím je ten,že 4 D má navíc právě ještě ten čas....proto je to o hodnotu víc-je to defakto jako by "on line" s bříška,má to úplně miminální spoždění,vidíš realitu časově s bříška 😀 😀 jestli jsme to minule pochopila dobře,když se manžel ptal na to samé a hledala jsem ot... 😅

bilejboxer
14. kvě 2010

zpoždění...ani to po sobě nečtu,tak pardon....ale píšu fofrem a nedumám 😠 takžehrubky nevidíte 🤐

weri1
14. kvě 2010

já si udělala nudle s mákem

elfka11
14. kvě 2010

Boxer:Hned pošlu,manžel dělá rád a baví ho to 😉

weri1
14. kvě 2010

taky bych si dala bramborák,ale nerada je dělám,zamlouvám si jednoho 🙂

elfka11
14. kvě 2010

Hned s fleku posílám a ráda pro vás určo 😀 🙂

emispheare
14. kvě 2010

bilejboxer - díky , díky 🙂
no my dneska jdeme na tu oslavu, tak doufám, že si tam chytnu aspoň nějakej chlebíček - i když nudle s mákem - ňam 🙂

bilejboxer
14. kvě 2010

Já se narvala tmavým pečivěm a rajčátkem,čajík.. 😀 😀 😀 hmmm a nemám očividně dost 😨 teda já ano,ale malá ne 😵 😵

emispheare
14. kvě 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 se mi nechce věřit 😀 😀 😀 😀 😀

emispheare
14. kvě 2010

tak já to tady dneska pomalu, ale jistě zabalím,... mějte se moc krásně 🙂 pěkný víkend

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru