• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
Taky všem pěkný víkend a večer :grinning: :grinning: :grinning:
Emis-Tobě pěknou zábavu :sunglasses: :sunglasses:
14. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne slunecne ráno,dneska jsem se konecne poradne vyspinkala a svet je hned veselejsi..co mate dnes v planu??
15. kvě 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem.
dexonka: Závidím Ti klidný spánek... Já jsem dneska chodila furt na záchod...To se mi dlouho nestalo! :angry: A do toho večer mi trochu tvrdlo břicho a malej si vesele kopal, takže to bolelo...No myslela jsem že vyletím z kůže :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
15. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave moc nepiju,teda snazim se ale moc mi to nejde,takze ani v noci moc nevstavam,jen obcas za prckem,ale na to uz jsem zvykla..........
u vas taky sviti slunicko????
15. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dexonka: Svítilo ještě před chvilinkou teď je zase zataženo!! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já právě nevydržím nepít...Mám sucho v puse a lepí se mi patro a to nejde!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Takže piju, ale spíš si ymslím, že si malej udělal pohodlí na mém močáku, protože kolik jsem byla včera večer, tak piju normálně a jdu tak jednou max dva krát na záchod, takže spíš podezřívám to naše malé zvíře.... :grinning: :sweat_smile:
15. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mozna je to i tim ze muj mimisek ma hlavicku nahore takze mi nema na mocak cim tlacit,aspon nejaky pozitivum:slight_smile:)
15. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: Dobre rano, jak se mate? Tak jsem byla ve ctvrtek na ty krvi, na ten velky utz jdu 11.6, ale nejak nechapu, ta sestra mi tam napsala jiny tt, o tyden min nez jsem, nejak to nechapu...pritom jak mi doktor delal ten utz v 1 trimestru, tak mi rekl 13tt+3 a od toho to pocitam, tak mi to vychazi jinak nez mi ta sestra rekla..tak nevim....
Jinak dex, bude to holka?? :slight_smile: neni to jisty jeste? Ja jsem opet v praci ... :unamused:
15. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofie: ahojik to taky nechapu dle ceho ti stanovila termin,ja mam treba dle UZ o dva dny pozdeji termin nez dle PM coz je skoro nastejno,tak treba si taky dle UZ jinde,......
jinak u nas je to holka na jisto,mam dukaz na fotecce...............
15. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex: Tak to ten náš uličník....Je jednou hlavou nahoře, ale teď jí má dole :grinning:
15. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofie: To taky nevím podle čeho Ti mohla upravit TP, když si vezmu tak podle PM mám termín o týden pozdějí než podle UTZ, ale dr. vychází z toho podle PM!
15. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex, fakt? takze jsi rada? :slight_smile: jmeno jeste nevite? ...
eli, no ja to mam nejak o dva tydny .. fakt to vubec nechapu, jsem zmatena tady v tom ... ale v prukazce mam napsano termin porodu dle PM 19.10 a TP 26.10, tak to je tyden rozdil...ale doktor rikal dva nebo co... ja nevim ...fakt to nechapu ..
15. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyden sem tyden tam to nic neznamena................
jmeno plus minus mame ale to je to jediny co si nechame pro sebe,kdyz uz ne to pohlavi:slight_smile:) aspon zatim:slight_smile:)
15. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo tyden sem a tam ..ale ja nevim v kolikatym ted presne jsem ...tak to jo.... :slight_smile:
15. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....tak zdravim z prace....pocasi ...no,radeji necommentovat......
mne se take lisi TP dle doktora myho a doktora z nemocnice....tak uvidime....hlavne,ze se aspon shodli,ze je to srpen... :slight_smile: s tim nocnim WC jsme na tom stejne..take chodim...jednak kvuli prckovi,ale i kvuli piti...hodne piju...nealko :slight_smile: :slight_smile: vcera jsem se bouchla o roh mycky,mam tam mensi skrabanec a dnes to trochu boli...ja bulela,jak jsem se bala o mrnouska....tak snad je vse v poradku....
15. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :wink: u nás svítí krásně sluníčko,takže odpolední procházka je jistotou...jinak já dnes spala taky skvěle,probudila jsem se na záchod jen jednou :wink: a to nebývá zvykem...chodím tak 3x-4x za noc,no a já pít musím...jsem člověk,který vypije spoustu tekutiny za den a to je dobře,já bych se ani na noc nemohla omezit,jen teď za dobu,co jsem vstala,mám vypitou konvici čaje a to je 1,5 l :grinning: jinak my se máme skvěle!!!Pohyby už cítím pravidelně každý den,teda spíš večer...je to asi noční tvoreček :wink: no a bříško se mi začalo nějak podezřele rychle zvětšovat,raději jsem si už koupila Elastin-Q na prevenci strií,nechtěla bych mít popraskané bříško jako ségra nebo švagrová...používáte taky nějaký krém?
15. kvě 2010 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ter, ja jsem si koupila v lekarne, od mamatestu, jak je ten ruzovy tak od toho je dobry, ale moc nevoni :slight_smile: ..jinak ja uz taky citim pohyby, sice ne tak velky, ale neco se tam deje...
A brisko mi vubec neroste, zase ja se zvetsuju mi prijde..uz jsem pribrala 3 nebo 4 kila, prijde mi to hodne.. uz mam deprese, ze jsem tlusta... citim se fakt hrozne... :unamused:
15. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi: jeeee no snad to skoncilo jen tim skrabaneckem,staniik se ma urcite v brisku dobre:slight_smile:)

mne se prave lisil dle UZ sreeningu v 1.trim a dle gyn,ale je to fakt minimalni..........

ja se mazu o sto sest ale u prvniho tehu mi to bylo k nicemu,strie se mi udelaly ten posledni mesic a teda hodne......

u nas uz se zatahuje,tak snad zase nebude prset,doma me to uz nebavi :frowning2:
sofi: ale houby tlusta,vtipalku:slight_smile:
tttery: Elastin je dobry.....ja pouzivam Eucerin olejik...ale podle holek staci jakekoli mastne mazani.....proste heslo mazat a mazat ....ja se mazu po kazde koupeli a rano jeste pred tehul..tak snad to k necemu bude....i kdyz ono se i takove blbosti dedi....mamka nic...babi popraskane....zatim vedu ve vsem po mamince...tak prosim ,at i toto.... ps: snidam a take piju caji...matovy...muj nej nej nej....
simi, ja se boucham do bricha furt ,ne zamerne...je to ok :slight_smile: nemej strach :wink:
dex, no fakt...tloustnu cela, ne jen bricho, ale zatim mi je vse obleceni tak je to dobry
15. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi: tak treba to bude holcicka kdyz ne jen do briska:slight_smile:
15. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já piju od lerosu pro těhulky,ale jinak máme doma různý ovocný od picviku a teekane.Já jsem hodně čajová,ani nemusím nějak zvlášť sirup nebo sodovky,ale zase neodolám ovocným šťávám,takový ty něco jako kubík,ale není to tak sladké,prostě 100% šťávy.Nejlepší je příchuť-banán,mrkev,jablko,ta je uplně nej.Teď ji měli v akci v kauflandu,tak mám doma 15 sklinek po 1,5 l.Stála jen 12.90,tak mi přítel dovezl celou bedýnku... :grinning: on mě tak rozmazluje...lehce se na to zvyká :grinning: :grinning: :grinning: a jinak mátový mám taky moooc ráda a ten jedinný poiju neslazený :wink:
15. kvě 2010 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi,tak my nejsme od sebe moc daleko a já taky přibrala 4 kg,ale všichni známí mi říkali,že ve 20.týdnu jedna přibrala 6 kg,druhá zase jen 2,že to nemůžeš tak brát...no a já do teď taky přibývaal zatím jen na zadku a hlavně na prsách...ale od teď už mi roste i bříško a docela rychle...to se pak nenadaneš a z ničeho nic budeš mít pěknej pupík jako simka :wink:
15. kvě 2010 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex, neee ja chci kluka.... holku bych asi obrecela...vim, ze tam je kluk ... :slight_smile: ale to je tim, ze "sezeru" 5 kilo cokolady kazdy den, ale uz s tim prestavam... uz nebudu jist sladky...
ter, tak to ja caje moc nemusim.... ja jsem zase zavislacka na cole... ale to se musim mirnit...jinak piju dzusy hodne,.. :slight_smile: a kafeeee, ale to moc ne uz...
15. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ter, ja jsem cetla nekde, ze nejaka slecna, mela v 16tt 11 kilo navic... ale pry, ze hodne hodne jedla...
15. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofii: tak to si pockam na vysledek:slight_smile:)))

ja myslim ze ted kdyz nekdo vic ji,tak je to stejne jedno ptz i vic spalujes...
15. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi: podle babskych rad je podle sladkeho holcicka..... :wink: ale vis, jak to je.... ja citila take kluka...snad uz od prvniho dne...nevim,im to bylo....proste prvni vec -jeste nez jsem vedela,jsem koupila modre capacky....
15. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja v prvnim tehu jedla sladky mooc a byl to kluk:slight_smile:))
15. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak obleceni mi je take stejne...jen jsem si poridila na kalhoty takovy posuvny klips kvuli brisku a muzu nosit vse stejne....zatim mi to jde do briska.....kdyby to tak zustalo...vidte? sie je brisko jeste porad mensi-podle doktora to nosim v kabelce,se kterou prijdu....a ja jsem tak rada,ze jsem tehotna...
15. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale pravda je ze ted jsem se taky divala po holcicich vecech a bude to holcicka.-)
15. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek