• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
jj weri presne tak nejaka krasa nekrasa:slight_smile:)
15. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex: já to nechápu víš,mám sestřenici s postiženým synem a tý by to bylo asi jedno co to je,hlavně aby měla dítě v pořádku. já jsem si nepřála nic víc.Já si myslím,že v této době je dar,když jemimi zdravý.
15. kvě 2010 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si ted davam vecii ktery bych pred vubec nedala,treba zrovna ta cola,sice si obcas jen cucnu ale i tak,driv bych ji do sebe nenalila,nebo ujizdim na anglicke jednou za cas:slight_smile:))
15. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri, ahojky, neee neboj .... ale proste sklenicku denne mit musim .... :slight_smile: nekdy ji nemam... ale tak v prumeru obden
ja jsem stejna asi stale,... ale jsem hodne naladova a protivna, ale to asi neni ovlivneno pohlavim ze :slight_smile:
Ja vim, ze neni dulezite jestli kluk nebo holka...hlavne to zdravi, ale kdyz mate neco vysneneho a tak a uz s necim planujete...tak pak se tezko smirujete s necim jinym :slight_smile: ale to je jedno ...
15. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: vis jak ono se to nemysli uplne takto,proste vetsinou mas v sobe neco co bys chtela vic........jasne ze kazdy chce zdravy miminko a aby se melo co nejlepe.....ty extremy,to uz je pak spis pro psychiatra a to uz nechapu ani ja.......
ja pracovala deset let na oddeleni kde umirali mladi lidi a mam uplne jine hodnoty skrz zdravy atd,ale to sem nepatri,...
kazdy kdo ma postizene detatko tak ma muj obdiv ptz ja sama nevim jak bych se k tomu postavila......
15. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s toou krasnou, bala jsem se jak to budu mit s pleti, protoze jsem mela problemy s ni, ale jak jsem jedla prasky tak to bylo super, nic tam... no a ted jak je neberu, tak jsem si myslela, ze to bude hrozny no a nic... tak doufam ze to tak zustane...ale koupila jsem si novou kosmetiku. tak mozna tim i :slight_smile:
15. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex, muj obdiv taky, ja bych to asi nezvladla ......
15. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a když ste se včera bavili o křečích,tak jsem četla,že se od určité doby nemá spát na zádech,že jsou pak z toho křečáky...tak nevím jestli je to pravda,ale já stejně nejraději spím v poloze napůl na boku...jedna noha natáhlá a druhá pokrčená a tak vydržím do té doby,doku d mě neprobudí mravenčení v noze... :grinning: pak se otočím na druhej bok a je to to samy...jak spíte vy?
15. kvě 2010 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja uz spani neresim vubec jak spat a nespat,jsem rada ze usnu a jestli spat tak nebo onak,na konci tehu bude clovek rad ze se "nejak vyspi" ono si samo to telo rekne jak se ti spi nejlepe:slight_smile:
15. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ter, ja spim na brise s hlavou pod polstarem, jinak neusnu ... :slight_smile:
15. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
terry: s tím spaním na zádech jsem to četla ale kvůli nějaké duté žíle,aby se ti neudělalo mdlo. ale to je až od 28 tt
15. kvě 2010 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
na břiše??? :confused: tak to já už tak nespím,protože to ani už nějak nejde... :grinning: trošku mi tam začalo něco vadit :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex:já už asi přes měsíc nevím jak spát.každá poloha mi dělá blbě :frowning2:
15. kvě 2010 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: jj to je ono,vlastne muzeme byt jeste vsechny rady ze venku je takove pocasi jake je,ptz pokud zacnou vedra tak to bude hodne nesnesitelne...........
15. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na brise jeste muzu... holky ja jeste nemam ani tu nemocnici ...jsem hrozna... budu rodit asi nekde na ulici ...
15. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se treba lezi blbe na zadech ale prece se nebudu v noci budit a sledovat jak spim nebo ne:slight_smile:)
15. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi: tak v Praze asi rodit nebudeš a jinde tě vezmou bez registrace,tak si teď zavolej do tý vinohradsky jestli ještě berou ať tam nemusíš jet
15. kvě 2010 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri, zavolam tam ...a jen doufam....ja chci rodit v Praze, snad me nekde vemou ..
15. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..........prcek je fakt zazrak,tak to beru ja.....jasne,kazda v sobe treba neco si preje vic....ale dulezita je zdravy...kazdy ma navic neco do sebe...sofi: hlavne se nezapichni na jedno...kdyby bylo jinak... na konikovi snad je i tema: jak se smirit s jinym pohlavim...to mi hlava nebere...ale kazda jsme jina.....

weri: se spanim mam take problemy...jednak kvuli dychani,kdy se kvuli astmatu probudim a nemuzu dychat... pro me je na usnuti bok a potom tzv.prehazovani tela tam a tam :unamused:
15. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejne je to divny system s tou registraci,proc zrovna registrovat se tak brzy a ne treba az ve 30 tydnu,jsou prece pripady kdy nedejboze o mimiska prijdes v rannem tehu
15. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo...už se zase zatáhlo a přišel škaredej šedivej mrak... :frowning2: jdu si zobnout jablíčka :wink: a něco podělat,chvilku tu nebudu
15. kvě 2010 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moji kamaradka se upichla na holcicku a a narodil se ji kluk a pekne to obrecela,presne jak pise sim,neni dobre se na neco upnout az tak...
15. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
terry a uz mas nejakou detskou dr:???
15. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex: protože se rodí hodně mimin tady,je to tak od r 2005, je to na hlavu,ale s tím asi už nic nenaděláme,taky to nechápu,a hlavně nikdy nerodíš v termínu na den že jo
15. kvě 2010 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jako ja to chapu jen nevim proc se registrovat uz tak brzy..........
15. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvili se budes registrovat jeste nez otehotnis aby meli statistiku kolik co a jak:slight_smile:)
15. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já taky ne. a to tě nemusí vzít ani když jseš zaregistrovaná když budou mít plno
15. kvě 2010 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex, protoze je hodne rodicek a pak se do tech porodnic nevejdou, aletaky mi prijde brzo uz ve 14 tt se jit registrovat...
15. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave,takze system na nic....jen dalsi stres pro maminky.......
15. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si umyt vlasy a dat sprchu tak se tu devcatka zatim mejte a moc nepiste at nemusim cist:slight_smile:
15. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek