• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
já čekám až se manžel probudí,přišel v 6ráno z práce ať můžu udělat snídani,zatím piju kefír,ať pomůžu zácpě :slight_smile:
15. kvě 2010 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás je jen jeden dětský dr.takže má volba je jasná... :wink: jinak bych musela k dr dojíždět a to se mi nechce,tak zůstaneme u tohoto,k němu jsem chodila ještě i já jako dítě... :grinning:
15. kvě 2010 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cekam az bude 19h .. abych mohla jit domu ... uz to prestavam zvladat v praci....nici me psychicky lidi ....
weri uz slo pryc to brecici obdobi? :slight_smile:
15. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi: nezapomeň si pak sehnat dětskýho dr. bez něho tě nepustí z porodnice
15. kvě 2010 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi: kdyby bylo vše tak jak má být,tak bych ho ani neměla. Ale špatně nesu,že manžel je věčně v práci,teď že nedělám a to je jedno s druhým a pak už slzy jdou sami :slight_smile:
15. kvě 2010 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
být celý dny sama doma není nic hezkýho
15. kvě 2010 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
buď ráda,že pracuješ
15. kvě 2010 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri, fakt? to jsem nevedela, a kde ho mam sehnat? :slight_smile: jezis dalsi vec, co musim zaridit :slight_smile:
to chapu, ale tak muzes chodit s kamaradkama ven, manzelovi neco dobryho uvarit kdyz prijde... urcite to pak bude lepsi uvidis... manzel by chtel byt s tebou a ne v praci, ale bohuzel tam jit musi :slight_smile:
no ja bych docela brala byt doma... nebo chodit treba jen dva dny v tydnu do prace :slight_smile: a bez lidi :slight_smile:
15. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádky chodí do práce nebo mají svý rodiny :grinning:
já zašla k nám na polikliniku tak zkus někde u vás,kde vůbec bydlíš?ale to máš čas,já ho zařizovala před 3 týdny teprve
15. kvě 2010 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri, tak ale urcite si najdou cas nekdy ne :wink: no my se budeme stehovat, bydlim u Andela, chceme nekde tady taky ... takze aby to bylo blizko kde bydlim vid...
15. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulinky,to tedy píšete po ránu teda :grinning: :grinning: S tím pohlavím každý si určo něco přeje tajně,ale hlavně,že vše dopadne v pořádku a mimi je zdravé to mi věřte.
Sofie:Taky jsem tam viděla s doktorem pinďu až do 18 týdne a ve 20.týdnu vykoukla holka. :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
efka, to mi teda moc nepridavate s tim ze to bude kluk ... :frowning2: :slight_smile: , ale ja verim ze bude
15. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vy už budete zkušenější, nepáten někdo stejnou zkušenost jako já:

Já jsem teď 25 den cyklu tak s napětím čekám co bude. Ale musím říct, že jsem tentokrát ze svého tělíčka zmatená. 23. den cyklu jsem zašpinila takovým nahnědlým výtokem a pak párkrát za den na toaleťáku byl bílý výtok i s krví. Včera 24. den cyklu něco podobného no a dneska zatím nic. TAk nevím jestli to je už předzvěst MS, ale obvykle to nedělá.
15. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sofie:To nevadí na to by sis brzy zvykla.Třeba můj manžel je úplně naměko z holčičky. :slight_smile: Ale říká se,že vnitřne,když to cítíš tak je to pravda. :grinning: :slight_smile: A přítel by si přál???
15. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ance: s tim ja ti moc neporadim ptz to neznaci vubec nic,ani tak ani tak,ja kdyz jsem mela dostat MS tak jsem mela jednou hnedy vytok a myslela jsem si ze MS dostanu a misto toho jsem pak zjistila ze jsem tehotna,takze se ted nestresuj,pockej si na testik a drzim pesticky at vse vyjde jak ma :wink:
15. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
elf: hlavne aby to bylo citeni a ne jen to prani :grinning:
elf, no ja prave nevim jestli bych si zvykla, asi jo, ale trvalo by to...no ja to citim, ale nevim jestli si to namlouvam, vsugerovavam, nebo co to je, ale proste s nim komunikuju a vsechno delam jako s klukem, takze proste tam je kluk :slight_smile: pritelovi je to jedno, ale kdyz jsem rekla ze je to asi kluk, tak byl rad, taky chtel vic kluka, ale jinak by mu to bylo jedno ... :slight_smile:
dex, ty me zlobis :slight_smile: :slight_smile: ale pockej ....... ti ukazu pak jakyho VELKYHO budeme mit kluka :slight_smile:
15. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi: jj ja vim,uz te zlobit nebudu,urcite to bude kluk,kdyz to citis :wink: :grinning:
15. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex, ano citim a vim .... :slight_smile: :grinning:
15. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
co budete dneska varit nebo aspon jist na obidek hmmmm????
15. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex, dnes jim v praci, takze nic extra. .. co ty?
15. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dame spenatek,moc lidi ho neji ale ja bych se ho ujedla....ty mas 12 zase???ty pracujes na te recepci??
15. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dexonka: Děkuji aspoň za tohle. Právě co jsem četla, tak by příznaky mohly trošku odpovídat uhnizďování, ale opravdu nezbyde než čekat do MS.
15. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu dělat zapečený kuřecí prsa na smetaně s brkaší :wink:
15. kvě 2010 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to měla nějak tak...a pak se mi opozdily a navíc mě hrozně bolelo břicho jako u MS,ale nic nepřišlo a pak mi jen dr.řekl,že jsem těhotná :wink: tak ještě chvilku počkej a uvidíš
15. kvě 2010 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex, ja mam rada spenat.. jim ho i samotny :slight_smile: jojo mam 12tku, ano na recepci.....ale uz mi zacinaji hodne vadit lidi ....
15. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me nebylo vubec nic...zadny priznaky nic....jen ve 2. mec, me hodne palila zaha, jinak nic... :slight_smile:
15. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dex:Přání je někdy silnější to jo :grinning: :grinning:. Ale za čas se ukáže pravda Sofi. :slight_smile: Holky tak dnes máme ptáčky s rýží. :slight_smile:
Ance:To co popisuješ ty jsem měla,ale až jsem měla dostat menstruacia už jsem asi byla těhotná,chce to opravdu vyčkat a pak udělat testík,držím palce. :slight_smile:
15. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee ptacky bych si dala taky:slight_smile:
sofi je mi to jasny,na kazdyho byt mila,usmivat se,neustale pozitivne naladena:slight_smile:
15. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek