• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
teri to je slovo brkase:slight_smile:
15. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....ahoj Elfi... :slight_smile:

pisete o obede a ja jeste v praci...ale koncim ve 12 a potom hura k mamince....tatku mam na fotbale..jede mi uz ted a druhy muj tatka-dedecek-jede s brachou na fotbal.....je to samy tatka .kdo se v tom ma vyznat....my dnes mame grilovacku pod pergolou....zaridila moje maminka seanci babicek a vnucky-me...zitra delam br.kasi a rizek...mam hlad.....
15. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
.s tou zahou....ja to neznala a ted asi od 22.tydne vic a vic...tak cucam Rennie ovocny.....bez nich bych kolikrat neprezila...
15. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak... a to ted bohuzel nejde...a taky uz mi zacina byt tesna uniforma :slight_smile:
15. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim, ty se mas...taky bych si dala nejaky ugrilovany maso :slight_smile: no ja doufam ze ta zaha uz nezacne, bylo to fakt desny
15. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi: nos s sebou to rennie...fakt to zabere a muze se to.....a s tim masem....zase zadna slava...ja jim jen to kureci a vidim moji babicku ,jak zase prinese tu krkovicku :confounded: :confounded: ...ale vybavila jsem se...vcera jsem si doma pripravila kure...tak sup do alobalu,at je pekne udusene :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Simko :slight_smile: Tak masíčko to jo pod Pergolou,ale až bude pěkné počasí u nás pořad hnussssněě :unamused:
15. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim, ja jim take jen kureci :slight_smile: a ryby, jiny bych do pusy nedala....no zatim me nepalli, tak je to ok, jinak bych si to uz koupila....
15. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky budeme asi delat masicko ,jedeme k pritelovym rodicum do zitra,ale s tim pocasim to slavne teda nevidim:frowning2:

ja porad cekam na tu zahu a zatim nic, v prvnim jsem tim taky dost trpela,tak treba neprijde,nemusim mit vsechno:slight_smile:)
15. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz mam hlad...pocasi je na ho*no ...
15. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
musela jsem ted mrknout na konec Flash dance:slight_smile:))
15. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex, to je jak se tam soutezi v tancovani? Vubec na to nekoukam :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene ja myslim ten film:slight_smile: jinak taky nekoukam:slight_smile:)
15. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :grinning: tak filmy jsou dobry ...s tancovanim
15. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší jsou taneční filmy :slight_smile: dobrou chuť :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem po obede...meli jsme lassagne...
15. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmm ...tak to bych si dala já :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
elf, ale nebyly moc dobry :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm to bych dala taky,mam to totiz jen vyjimecne.......
jsem se nejak zasekala na facebooku:slight_smile:
15. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nejradeji mam krimi a pak čs komedie.....
15. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam rada psychologicky a horor ale na ty se nemuzu moc koukat....moc o tom pak premyslim ... :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted ctu, ze ti muzou upravit termin porodu, podle toho kdy citis pohyb, ja uz trochu citim pohyb.. takze kdyz mi to posunou, tak me do ty nemocnice tady asi nevemou nikde.. :unamused:
15. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim znam plno holek co je neciti ani ve 25 tydnu a rodily v terminu,proste nekdo je citlivejsi nekdo ne a pry taky zalezi na umisteni placenty,ze kdyz je ve predu tak jdou pohyby mene citit.........
15. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo kdo je silnejsi postavy, to jsem taky cetla... ale ja uz to citim..tak nevim..doufam ze to neposune....ale kdyz to neciti v 25tt, to je pozde uz ne... jako mely by se citit kolem 20tt ne...no vsude pisou neco jineho .. napr. jsem cetla ze to dite je velky v 17tt 18cm a nekde jsem cetla ze 12cm, to je docela rozdil ne.. tak cemu verit?
15. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každá to ma jiné,to je pravda je to individuální.....
15. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dex:A je už malá hlavičkou dole???
15. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi: buď se měří mimi od hlavy až k patě a někde píšou míry plodu tak jak je stočený
15. kvě 2010 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri, ale to by tam meli napsat jak to teda mysli ...ja myslela, ze se to meri stejne, od hlavy k zadecku...
15. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
elf: nene jeste ne,vlastne od zacatku ne,ale ma jeste more casu se otocit :unamused:
jj vsude to pisou jinak,ono v pozdejsich tydnech uz tezko zmeris zchoulenyho mimiska.....takze to pak nejak secitaji ..
15. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo ..protoze vubec nemam predstavu kolik ted teda meri...
15. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek