• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
Simka:Tak to jsi o fousek,já mám 160cm :wink: Šikovný přítel
15. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....elfi: jo,jo....nase prochazky vypadaji komicky romanticky roztomile....rika mi,ze miminko ceka miminko...odjizdi...a ahoj deti moje.... :slight_smile:
a s tou dovolenou....at to bude jak bude ....kdyz zdravi da,tak pojedeme....to se budeme i brat,takze by se to i hodilo....a hlavne s prckem...nemuzu se prcka dockat....holky.
15. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim: to je hezký...ahoj děti, jéééé vy jste malinké,já mám 177 cm :grinning:
15. kvě 2010 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ps: co je male...je roztomile.... :sunglasses: :grinning:
15. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky....mam jedno cd nekde z dovolene...tam stojim vedle pritele...az ho najdu ,tak vam ukazu fotku....
15. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim: jen se ukažte :slight_smile:
15. kvě 2010 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ ukaž nám fotku,já mám teda celkem malého manžela,ale k sobě v pohodě :slight_smile:
15. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme s manželem od sebe o 4 cm
15. kvě 2010 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,jak sem vlozim fotku,abych ji nemusela davat do alba,ale jen pod text?
15. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasan,dej jí jak chceš :slight_smile:
15. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja a pritel...predloni na dovolene a ten drobecek je nove zlato v rodine...bratranec naseho Stanika...
15. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc hezkej pár opravdu
15. kvě 2010 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi změnila barvu vlasů radikálně,jinak moc sluší a je velkej přítel :slight_smile:
15. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a malej je sladkej
15. kvě 2010 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky chtěla nějakou změnu vlasů,ale bojím se
15. kvě 2010 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji moc .......jo a mam podpatky...mega vysoke....taky se pekne borily do te travy...ale co bych nevytrpela pro par centimetru...ze? holky,jdu delat veceri...vraci se nam tatka...tak pa pa

elfi: ted jsem blondata a vlasy mi dorostly. pod lopatky ..ale aktual foto nemam :frowning2:
15. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu žehlit
15. kvě 2010 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simka:Taky jsme ted dovařili.ale máš aktualní,dej do alba bříško i s obličejem :slight_smile:
Weri:Jéééé žehlení nééé :grinning:
15. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim, jste krasny par... fakt... :slight_smile: ja mam 170 a pritel 187, tak akorat.. ale opravdu vam to moc slusi, na vysce vubec nezalezi!!
jinak ja o tom mluvim s pritelem .. ale hodne je to proste jen ve me a nikdo mi nepomuze jen ja sama ...a vim ze se to zlepsi az bude to maly na svete, urcite zmenim pohled na hodne veci...pritel se na to maly tesi a ja taky. akorat potrebuju na to vsechno vic casu .... ale nechci abyste si tady myslely, ze jsem nejaka hrozna nebo tak, nebo ze nebudu dobra mama..... :frowning2:
15. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno holky,
teda, vy jste pisatelky :slight_smile:

Sofie - já jsem na tom byla podobně,.. o děťátku jsme mluvili, věděla jsem , že to jednou přijde,... i když jsem si říkala, že na to mám ještě dost času a to si myslím stále,... těhotenství jsem odhalila až na konci druhého měsíce - do té doby jsem si vesele pila, kouřila atd.... začala jsem se s tím srovnávat až cca ve 4 měsíci,... kouřit jsem přestala po nějaký době,... a te´d si to blbec vyčítám,.. ale co už můžeš,.. doktor, sestřička a moje okolí bylo v šoku - neměla jsem vůbec žádnou radost,.. no a teď ? Sice ještě nejsem ve fázi, kdy bych to vyhlašovala na potkání - ví to jen pár lidí , ale na prcka už se moc těšim,.. nakoupila sem pár hadříků a zlomilo se to,...

no a sem moc šikovná - v týdnu dávali nějak vizitu - s rozštěpama a co myslíte? No počkala jsem si, koukala a teď se mi o tom zdá,.. fakt si říkám,.. inteligence kapajícího kohoutku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky potřebuju poradit , mám strašný problémy s trávením,.. už nevím, co mám dělat,... lactalusa už mi moc nezabírá,.. leda bych vypila celou lahvičku, aby to na mě mělo účinek,... kefíry, zakysaný věci nic,... nemáte nějakej typ? Jsem přístupná čemukoliv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré,zase zatažené ráno... :unamused:
já když jsem nemohla jít na wc,tak sem si dala zakysaný zelí a zapila ho mlíkem...mě to pomohlo a šla jsem tak za 2 hodinky :wink: můžeš to zkusit,ale neříkám,že ti to na 100% pomůže a nebo moje mamka jí bílý jogurt nebo ten kefír a nastrouhá si do něho salátovou okurku,to taky můžeš zkusit,sice je to zajímavá kombinace,ale to taky pomáhá :grinning: já už takový problémy nemám.Každý den vypiju 2 dcl mlíka a chodím normálně :slight_smile: zato mě ale začala dost pálit žáha :confounded:
16. kvě 2010 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky,teda vy ste toho napsaly:slight_smile:

sim: ste krasny parecek,ses takovy Kuratko schovany pod kridylkem:slight_smile:)

weri: to kojeni je rok optimalni,stejne pak clovek koji uz tak jednou denne,ja kojila rok a pul ale pak jsem byla rada ze jsem to skoncila,prece jen te to dost omezuje v mnoha vecech..

emis:jeste je dobry citron nebo pomeranc vymackany v teple vode vypity na lacno,nebo vlaknina v pracku treba,merunky atd
16. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas docela prsi,jsem si vcera rikala jak posedime na zahrade atd a byla takova zima ze jsme nakonec zapadli do whirpoolky.................
16. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás včera dopoledne vysvitlo sluníčko,ale byla zima jak kdyby byl únor...tak sme včera taky nikam nešly :frowning2: a dnes..to je to samý v bledě modrým :cry:
16. kvě 2010 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju, zelí neprojde, tam je kmín - poslední dobou mi hodně vadí :unamused: jé jogurt s okurkou,... tak si dělám zaziky :slight_smile: vše vyzkoušim, klidně i v kombinaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ať to má ten správnej efekt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no já ráno jela do práce a bylo 7 stupňů - fuj, zima - na půlku května slušný,... :unamused:
16. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
emi: do prace v nedeli?? jj to pocasi je hodne mazec...
16. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si vůbec takovej květen nepamatuju.minulý rok 30°C ve stínu,lidi chodily skoro nazí a teď???pomalu v zimních bundách :frowning2: nechci,aby bylo nějak hrozný vedro,ale kdyby bylo teplo,že by se dalo chodit na procházky,tak by to bylo fajn...ale tohle akorát člověka uspává... :pensive:
emis:v některým kysaným zelí kmín není,ale to se musíš vždy kouknout...já dělala minulý týden knedlo zelo vepřo a v zelí kmín nebyl vůbec,tak jsem ho tam musela dát až při vaření :slight_smile: tak přeji pěkný pořízení... :wink: snad ti něco pomůže...
16. kvě 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano...emis, ja jsem se to taky dozvedela pozdeji a taky jsem normalne pila a tak.. snad to nebude vadit :unamused: ale urcite se s tim srovname ... a bude to dobry, ja uz se taky tesim na nej .. hlavne kdyz ted uz se trochu hybe v brise, tak je to lepsi :slight_smile:

jinak jako ja jsem taky v praci .. opet az do 19h .... :pensive: uz fakt nemuzu .. dneska jsem byla sama na 150 odjezdu...hruza... uplne me znicili ... :frowning2: sla bych spat....
16. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex - no jo , směny :unamused: - dneska zaskakuju za kolegyňku - musela jet na školení - tak tu budu jen do 15:00, ale i tak sem musela vstát,... a dneska to byl první den, co jsem se vůbec nevyspala,... nevim jestli prcek dělal kraviny, či co,... nebo tím záchodem,...
tery - kouknu, doma ho mám pár sklenic, tak snad budu mít štěstí :slight_smile: no na prochajdu můžeš, ale fakt je to na zimní bundu :frowning2:
16. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofii: to vis ze to nevadi,hlavni je nepokracovat,praci ti v zadnem pripade nezavidim,ses tam vic jak doma:slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek