• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
sofi - no práce s lidma ,... já bych je taky občas střílela ode dveří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nejhorší to pro mě bylo ty první tři měsíce, kdy se mi střídala nálada jak na houpačce,..
16. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no výborně a já se nudim, .. .jdu čumět na aukro,.. mám tam zálusk na pár věciček - tak budu asi nakupovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se mi to teda vyplatí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic holky,jdu vařit :wink: dojdu sem tak za 2 hodinky(nejdřív)... možná taky až večer :grinning:
16. kvě 2010 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se taky nevyspala,spali jsme na letisti,ale tri z jedne strany pritel,z druhe,prcek a pak ja s pupkem:slight_smile:)
16. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tery - tak to už se nepotkáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda to vypadá, jak kdybys vařila nějakou specialitu - až večer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dex - tak to tam bylo trošku narváno, ne? Bodejť - je to dělaný pro dva a ne pro čtyři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prace s lidma je nejhorsi prace, nejnarocnejsi jak psychicky tak fyzicky...teda aspon tady na recepci. Mela by byt odmenena jako platy manazeru :confused:
no ja mam tu naladu i ted takovou divnou .... :slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi - to by sice měla, ale víš jak,.. nikdy nebude,... ještě jsou na tebe lidi nepříjemní a řvou,.. známe víme,...
16. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to zname,porad se usmivat,pomalu posluhovat,poslouchat nadavky a dostavat pomalu almuznu a pokud se ti neco nelibi,klidne běž.....
16. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
emis, presne tak ... a ty se musis usmat, omluvit a podekovat ....
16. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex, oni si mysli, ze proste musis pro ne udelat vsechno ... ale to tak neni ... uz jsem na ne drsna.. a kdyby si stezovali, reknu, ze jsem tehotna :grinning:
16. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak - jak v tom filmu - "služebníček" a div nelíbat nohy,.. občas to jde,.. ale když je den k.eténů, tak je to na odstřel
16. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja jsem rada ze jsem doma,ptz by me asi kleplo z nekterych tíípků
16. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz se chovaj slusne a zaplati si za tu sluzbu proc ne, ale nesnasim lidi, kteri plati smesnou cenu a mysli si, ze muzou vsechno a jeste chtej ruzne slevy a vymlouvaj se na vsechno, jen aby nemuseli platit .....
16. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex, no ja premyslim, ze uz doklepu kveten a na cerven si vezmu dovolenou co mam celou a na cervenec a srpen nechopenku ale s omezenyma vychazkama...stejne bych tak za mesic a pul tady byt uz nemohla, kvuli brichu, takby me strcili nekam strihat papirky a delat jim kafe..
16. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase se bojim, ze se budu nudit a nebudu mit co delat a budu jist jenom a nic nedelat a budu pak mit 220 kg ...dex ty mas aspon malyho, ten te zamestna :slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofii: jj to je rozumny...myslim ze to stani a sezeni na jednom miste celej den nikomu nesvedci...........
16. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex - a ty si dělala kde, jestli se můžu zeptat, že už si doma?
sofie - já to mám v plánu od července,...
no koukám na to, ty si asi ještě na rp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dex, ale snad mi to doktor da s tema neomezenyma, jinak to neberu....
16. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem se nikdy nenudila,uz bude snad teplo,tak budeme vsichni chodit ven,neboj budes rada ze jsi doma
16. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene uz nejsem na rodicaku,pracovala jsem na hematonkologicke klinice...ale jen na pul uvazku ptz jsem to pak delala jen pri rodicaku...
16. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex, asi jo...jeste nas ceka stehovani..tak myslim, ze budu rada ..... :slight_smile: sice jeste nemame byt, ale snad to pujde rychle :slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex, tak to te obdivuju ... ja bych v nemocnici nemohla pracovat.. myslim, v kterekoliv (oddeleni atak)...... :wink:
16. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi: no vidiís,pak zacnes poradne nakupovat na mimiska.budes chodit na kavicky,plavat,slunit se,odpocivat,cokoliv:-¨¨
16. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex - tak to bych asi nezvládla, ne fyzicky, ale psychicky,... no pokud se letos oteplí, tak to bude fajn,.. prochajdy a žádný neustálý honění auta do práce a z práce,... což uleví jak mě, tak mé peněžence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já už se tak těšim až bude pěkně,.. vloni jsme pořídili bazén - tak tam budu vegetovat :slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex, no to by bylo ok :slight_smile: my bysme chteli s pritelem jet tak za dva tydny nekam na par dni aspon, nekam k mori... :slight_smile: planujete nejakou dovcu vy? do kolikateho mes. se muze litat?
16. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chceme jet jen na nejaky relaxacni vikend a to az v cervenci ptz to uz budu na MD...ted jsem na neschopence a mam vychazky od 8-20 tak kdyby nahodou nekdo prisel....
no na litani je pry nejlepsi do 5 mesice ale myslim ze je to hodne individualni,ovsem treba v 8 bych uz asi nikam neletela..predstava ze rodim nekde v turecku:grinning:D
16. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame v bazenu zatim jen 17 stupnu,takze to whirpoolka jisti,aspon do doby kdy bude teplo,
na to ze se za dva tydny vdavam tak fakt uzasny pocasi....asi vezmu snad i plastenku:slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofie - tak na tohle Ti můžu odpověď et já - gravidní ženy se přepravují na svoje vlastní riziko do 34 týdne těhotenství - ale pozor posádka po tobě může chtít lékařské potvrzení způsobilosti k dopravě ,.. .tak jen s tím počítat

dex - stalo se Ti , že by přišla kontrola?
16. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex - jo, tak to my ho ještě ani nevytáhli,... :grinning: :grinning: :grinning: manžel furt říkal, že až se vrátíme z dovči,.. no a ono je furt hnusně,...
já počítám s tím, že za 14 dní už bude pěkně a pláštěnku nevyužiješ :slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek