• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
emi: to jsem vubec nevedela ze je to az takovy.......
kontrola mi nikdy neprisla zatim,ale vim ze ty co maji treba od 8-12 a 14-18 tak vetsinou chodi prave po tom obede..me kamaradce prisla kontrola dvakrat....
16. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dex - jsem trošku mimo :grinning: :grinning: :grinning: jen mě nasměruj - nevím, co je až takový :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já budu muset doma nechat zapojit zvonek.. abych je nepropásla,... až se budu válet doma :grinning:
16. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela to cestovani tehu v letadle:slight_smile:
16. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no jo , je to takhle přesně daný,... spíš je lepší cestovat s menším bříškem - je to pro mamku i pohodlnější - kvůli místu v letadle,... atd,... a navíc, přesně jak si psala,.. by se mi tak chtělo rodit někde u čmoudů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty ses letuska??
16. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene nejsem, ale dělám v cestovním ruchu
16. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak to ses znala:slight_smile: to je jasny:slight_smile:
16. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex,ty se vdavas? tak to gratuluju :slight_smile: s briskem budes a jaky mas saty?
tak to jeste muzu nekam letet... ale taky bych nechtela rodit treba v turecku :grinning:
16. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přímo hodně znalá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tohle mi utkvělo v hlavě, protože jsem to potřebovala sama vědět, kvůli dovolený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sofi - a kolik máš dovči? Počítej s tím, že se Ti o nějaké dny zkrátí,... když v říjnu rodíš,... nevim, jak to vychází - ale cca 1,5 - 2 za každej měsíc, co budeš doma na mateřský,..
16. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se teda dovca nezkracuje......
16. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,někde s tou dovólenou píšou do 5 měsíce,že tě pustí do letadla
sofi: já ti tu práci zase závidím. Nevím,ale jestli tě doktor nechá jen tak doma, ale asi jo, jestli máš nějakýho dobrýho. Když to nebude ze zdravotních důvodů, vycházky bys měla mít neomezený, ale jestli to můžu poradit, buď v práci, dokud můžeš, pak ti bude chybět. Já taky nadávala na lidi-servírka, už jsem se těšila až si od nich odpočinu a teď bych dala nevím co kdybych se mohla vrátit. :slight_smile:
v kysaným zelí snad není kmín, aspoň ten kterej já kupuji, mě pomáhá na lačno kefír
16. kvě 2010 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslím si že dovolená je 1.5 dne na měsíc,tak tento rok máš ten 1,5 dne x měsíce tak vlastně x9,jestli rodíš v říjnu
16. kvě 2010 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Weri :slight_smile:
Dex - fakt? Já to pro jistotu ještě napíšu mzdovce,... aby mi to přesně spočítala,... ale podle mě nemáš nárok na dovču za měsíce, kdy už ve firmě nejsi,...
16. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame dovolenou 25 dni ale nic se mi teda kratit nebude,ono se to krati pokud by sis ji nevzala hned po materske......
16. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to já si taky myslím, ale nevím to jistě. já jsem od února doma,tak jsem si vzala dovolenou za leden a dál to nějak neřeším. protože toho tolik nevím a nechce se mi to zjišťovat. :frowning2:
16. kvě 2010 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to já možná žiju v omylu,.. uvidím , co mi řeknou na naši účtárně,...
dex - ale přece máš nárok podle odpracovaných dní,... pokud tam nebudeš v září, tak si přece nemůžeš čerpat dovolenou,..
třeba to má každá firma jinak,... já fakt nevim,..

weri - za pár dní Ti začne taková hodinčka, že ani nebudeš vědět, kde Ti hlava stojí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nám pak budeš 12ky závidět,... ty pojedeš 24ky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
emi: tak na to se už móóóc těším.... to budou krásný starosti. :grinning:
16. kvě 2010 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes ukazovala fotku tesně po porodu manželovi-tady z konika ať ví do čeho jde. tak se dost vyděsil
16. kvě 2010 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě,.. hlavně to bude veliká změna,... :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak to ale málem švihlo i se mnou
16. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mnou to ted taky malem svihlo .... :slight_smile:
ale mam jeste par dni nahradniho volna tak uvidim ...weri ja vim ze pak budu chtit jit do prace...ale ja uz to tady fakt nedavam .. jsem na ty lidi uz zla :slight_smile: treba 2 dny v tydnu by mi nevadily ... ale 4 ... to uz je moc :unamused:
16. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt se musim koukat na tu fotku :slight_smile: chudak mimi je cely fialovy .... a ta maminka vypada ze se ho boji...jak ma ty ruce :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to nás čeká všechny.... kámoška říkala,že pro ní porod byl hodně velkej adrenalin
16. kvě 2010 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si to vubec nedokazu predstavit ...jaky to bude. takovy velky dite :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mě tady vystrašte, že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já na to ani koukat nemůžu,... už teď mám dost ze všemožnejch odběrů a vy na mě s takovouhle fotkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já mám padla,.. mějte se moc krásně a zítra :slight_smile:
16. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam takovy dotaz......jak se dela klystyr? mama mi rikala, ze ted uz se dela, ze vam jen neco daj vypit a vy pak jdete na wc ... bojim se ze se to dela jinak. .mam z toho strach.. :confused: a nebo taky ho uz nemusim stihnout ze :slight_smile:
16. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím si že se dělá jako kdysi, ale můžeš si dát i yal....jen jsem o tom slyšela, víc se dozvíš na netu.
16. kvě 2010 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2010 v 16:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri dekuju .... no stejnak to nevypada moc prijemne kdyz vam nekdo bude davat vodu do strev... docela se toho bojim.. asi nebudu moc jist pred tim ...a ty si nechas udelat co?
16. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek