II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
16. kvě 2010

normálně klystyr, nesmíš se všeho tak bát. Jsou horší věci 🙂
však tam je taky psaný, že to není tak hrozný. ani nevím kolik ten yal gel stojí,ten si musíš platit.
sofi: neboj se všeho tak, nebo to přenášíš na to mimi a pak budeš mít neklidný dítě

sofieanna
16. kvě 2010

weri ja vim ...ale to nejde jinak. .. ale rikam si to pro sebe, jemu to nerikam 🙂

weri1
16. kvě 2010

já tě chápu, já na to nemyslím, protože bych se musela ustrachovat. stejně nás to vše nemine, to je na tom to asi nejhorší. 🙂 ale ono ty tvoje "stresy" vycítí,víš. když budeš mít pohodové těhotenství i miminko pak bude v klidu, uvidíš.

sofieanna
16. kvě 2010

no ja taky na spoustu veci radsi ani nemyslim, jinak bzch se taky ustrachovala z toho vseho..ale nejaky veci proste do ty my hlavy jdou a nechtej pryc... 🙂 ale rikam si bud v klidu kazdy den ... 🙂 ja doufam ze bude v klidny hodny nebude moc brecet 😀

weri1
16. kvě 2010

až porodím, tak ti napíšu co a jak a uvidíš, že to bude pohoda. Protože jak já říkám, když to zvládnu já, zvládne to už každá

dexonka
16. kvě 2010

jeee to je hezke miminko,bobik malej🙂
ja urcite do klyzmatu jdu,teda pokud mi ho stihnou udelat,ne jak minule,plno casu a pak sup,sup,hur se rodi ,kdyz jsou plny strivka

weri1
16. kvě 2010

dex: já si myslím, že doktoři ví co dělají, takže já jdu do "všeho". oni asi taky nechcou aby se jim tam člověk po.... 😀 i nástřih chci, když bude potřeba.

dexonka
16. kvě 2010

jj presne tak,ne jak nekteri,nosi si cedecka,aroma vune, a porodni plan,kterej je jim v danou chvili zbytecnej..to je jak kdybych ja tobe radila jakym zpusobe mas nosit pivko....jasne ze kazdej ma nejaky pozadavky,ale nesmi se to prehanet,......

weri1
16. kvě 2010

moje slova. 🙂

dexonka
16. kvě 2010

jsem si tak rikala co cely dny delavas kdyz si doma bez milacka...

sofieanna
16. kvě 2010

weri, ok budu rada kdyz mi vse do podrobna reknes 😀 protoze ja se bojim hodne , to uz vis 🙂
dex, ale kdyz jako uz rodis tak musis tlacit jako kdyby jsi sla na wc ne.. to jsem nekde cetla...to se asi rodilo blbe vid 🙂 nebo jsi to mela hodne rychly?
Kazdej porod je jinej no ...moje mama rika ze by mohla rodit furt, ze to bylo v pohode, tak doufam, ze to taky tak budu mit ...

dexonka
16. kvě 2010

sofi: to se rodilo dost blbe,vis jak meli furt cas a pak honem honem takze zadny klyzma se nekonalo

elfka11
16. kvě 2010

Ahojky těhulinky:Počasí na válení 🙂 Dex:Sluší vám to spou 😀 😀

dexonka
16. kvě 2010

elf: pocasi na houby☹(( co slusi....

weri1
16. kvě 2010

dex: buď pořád uklízím, jdu ven se projít, nějakej čas jsem na konikovi, vařím a tak blbosti
😀 sem tam zajedu za kamarádkou, ale to tak jednou týdně

dexonka
16. kvě 2010

jee weri si neumim predstavit byt sama doma....jj si byla pred tim porad v praci a ted najednou more casu co....

weri1
16. kvě 2010

dex: ani mi nemluv, je to hodně na psychiku. není o co stát. manžel byl nedávno smutnej, že si představoval, že si moje těhotenství bude se mnou užívat.
Teď končí k 1.6. v práci, tak budeme mít na sebe přes den víc času, večer pak jezdí taxíkem, ale zase se toho trochu bojím, protože ubydou další peníze

elfka11
16. kvě 2010

Dex:Na dovolené tobě s budoucím manželem 🙂 🙂

weri1
16. kvě 2010

elfi: ale to byla simka

elfka11
16. kvě 2010

Weri:Dex má už nějakou fotku v albumu 😉

weri1
16. kvě 2010

aha tak to se jdu mrknout

dexonka
16. kvě 2010

no ja tam chtela dat vic fotek,ale ony se vzdycky smazou pak tak nevim co delam spatne.......

dexonka
16. kvě 2010

weri: vzdycky je neco za neco,takze pokud chcete penizky,jde to na ukor casu,ja jsem rada ze se s pritelem vidime hodne,je to k nezaplaceni.......

weri1
16. kvě 2010

dex: to jo ,važ si toho, čas nikdo nevrátí. my penízky nechceme, my je potřebujeme 😉

dexonka
16. kvě 2010

tak to je vetsinou o potrebe,kdo je nepotrebuje ze,ale u nas to zatim neni tak akutni,horsi to bude az zacneme stavet,to bude dobra kazda kacka

weri1
16. kvě 2010

dex: víš co je nejhorší, my nebudeme mít stálej příjem a žít nějak musíme, nájem, jídlo atd. měsíční výdaje BEZ jídla jsou 18 tis

weri1
16. kvě 2010

je mi nějak úzko. cítím se nervozní a nevím z čeho

elfka11
16. kvě 2010

Weri:To přejde určitě

elfka11
16. kvě 2010

Taky jsem v poslední době úzkostlivá 😉

weri1
16. kvě 2010

mě je úplně blbě, mám pocit, že nic nezvládám. A ještě k tomu, což u mě je zvláštní, mám pořád pocit, že je tu nepořádek, pořád dokola uklízím a pocit "uspokojení" se nedostavuje ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru