• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
ahoj mamky....
tak jsem po obede a uz i odpocinku....chvili leharko po jidle,at nam to pekne travi...a ted do sebe davam cokoladu....mimisek je uz 2 dny v klidu...obcas kopanecek,ale jak jsem zvykla,ze tam rostak radi...tak ted jsem nervozni,zda je vse,tak jak ma....uvidime,co udela cokoladka...koukam,ze resite zada...ta me take boli....spis v krizi dole a nejvic vpravo....vzdycky mam co delat,abych se zvedla...pripadam si jak starenka...mam take mic,tak se houpu a krouzim,tak uvidime.... :slight_smile: vcera jsem byla u nasich na chate,meli navstevu a ta navsteva vypravela,ze jejich segre ,ktera pred 3 tydny rodila...zemrelo miminko po porodu na omotani pupecni snury..ze i chtela cisar,jakoby tusila neco a oni delali normal porod a dopadlo to takhle...tak jsem z toho spatna...navic se to stalo v jedne ze 3 porodnic,kde jsem chtela rodit....tak ted si vybrat v klidu... :frowning2: u nas jsou 3 a v kazde neco..v jedne sileny pristup na poporodnim,v druhe mi spatne vycistili kamaradku,ktera ma od dubna problemy do ted a ve 3.se stalo....no des....
nechci strasit,ale i kdyz se myslim,ze bojim zdrave-spis jakysi respekt z toho mam,ted o tom vsem akorat vic premyslim,abych byla v nejlepsich rukou...
31. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no když si to tak vezmeš,tak v každé porodnici se může cokoli stát...nepřeju to nikomu,ale když nad tím budeš přemýšlet takto,tak se budeš akorát víc do toho zahloubávat a nedá ti to pokoj.Já vím,jaká je porodnice u nás a taky mi to nepřidává na sebevědomí,ale už tolik maminek tam porodilo v pořádku a sem tam se našla některá,ktrou špatně vyčistily,teda oni ji vyčistily dobře,ale záleží na těle,jak rychle se dokáže zregenerovat...ale s tou pupeční šňůrou,to je blbý!Já bych z toho byla asi dost v pr...nosit 9 měsíců mimi a pak když vykoukne na svět,tak o něj přijít :cry: .No ale za to ti doktoři přece nemohly :unamused:
31. kvě 2010 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ttterysek ja to tery beru tak,ze v kazde porodnici neco.....je to individualni....i v te nejlepsi se muze neco stat....ja mam treba super doktora,na ktereho nedam dopustit....ale treba moji kamaradce neco zanedbal a byl z toho pru....ser...ale u me je vyborny...takze to chapu...jen proste clovek vi,ze bude rodit a chce porodit v klidu-relativne...jen to byla zprava,ktera je cerstva,tak se vstreba snad rychle a potom budu myslet jinak....doufam...hlavne,at je miminko v poradku a v poradku mezi nama....vic si nepreju...a presne,jak pises...9 mesicu nosi zenska pod srdickem poklad.......
..........ps: doktori za to mohli....uz se to bude resit i soudne...navic na sale byly 2 sestricky,doktor nekde jinde a potom na posledni chvili ho pry volaly...tatku ze salu vyhodili...jen se zajimali vsichni,zda ma pobyt na sale zaplaceny.... :unamused:
31. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
je,aha.tak to j e fakt blbý... :confounded: no snad my tady všechny porodíme zdravý klučíky a holčičky :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky těhulinky,kde je to sluníčkoooo :frowning2: Ohledně těch porodnic s nemocnic to si asi člověk nevybere,všude je něco a to mám taky špatnou zkušenost,ale je to o přístupu a o lidech.Ale u nás to maminky bude vše fajnnnnnnn :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
simka: já být tebou rodím, kde jsou nepříjemný sestry, radši nepříjemný na šestinedělí, než špatně něco z lékařské péče
31. kvě 2010 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
No Simi veřím že tohle rozhodí. A musí to bát pro tu mamču i rodinu dost hrozné.
Já mám nemocnici vybranou.Šlo to lehce. v okolí jsou v úvahu 4, ale nakonec jsem si vybrala tu nejblíž. Je to i z důvodu že tam zamnou můžou všichni známí na návštěvu :wink: . V nemocnici to nějak přečkáme a doma to nastane :slight_smile:
A je fakt že všude se něco najde :frowning2: tak hlavně aby nám to dopadlo dobře
31. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano holky,u nas je opet pod mrakem ale uz me to vubec neprekvapuje.....jak se vam dari,cetla jsem ze vas dost boli zada,no musim zaklepat ze u me zatim vse v pohode.......
kde jste kupovali kokosovou matraci?
1. čer 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dex už jsi tu dlouho nebyla. Já matraci kupovala na mamitati, ale nevím jestli bych si ji znova koupila, mě připadá strašně tvrdá, i když možná jen mě. :grinning:
1. čer 2010 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Weri,mela jsem hodne litani kolem svatby,ale ted uz se muzu v klidu venovat jen miminku....
ty mas takovou tu prosivanou matraci?? na ten obchudek mrknu.....si hodna..... :wink:
1. čer 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
nene je hladká, holky si ji tam taky kupovali stojí 529,- kokos molitan kokos.
1. čer 2010 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
jo,já mám tu stejnou a je trochu tvrdší,ale prý je to záměrně,že miminko nemá spát na měkkém kvůli zádičkům :wink: ale není to až tak hrozný,jen mi připadá,že ten kokos trošku smrdí :unamused: nepřijde ti to weri taky???
1. čer 2010 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ttery: já vím že měkký není dobrý, ale tvrdý si myslím taky ne, stejně budu dávat malýho na noc do zavinky.
jdu to očuchat
1. čer 2010 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
já nevím i manželovi připadá dost tvrdá, to nemáme ani my a máme kvalitní nové matrace
1. čer 2010 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
no trošku cítět jde, ale třeba vyčuchne.
já bych ji příště nekoupila, šla bych do té HR pěny
1. čer 2010 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to my máme v manželské posteli tvrdší :slight_smile: ...možná máš od jiného výrobce.Pro mrňouska je tvrdší,ale ne zas tak moc a taky ho budeme dávat do zavinky,takže bude v měkkoučkým prostředí :wink: ale taky bych si ji asi po 2. nekoupila a koupila bych z té pěny.My sme o ní uvažovali,ale nakonec sme koupili tuhle,protože ji doporučovalo hrozně moc lidí :wink:
janak u nás taky hnusný počasí...venku je jen 10°C :frowning2:
1. čer 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mamky....ja take nakupovala matraci na mamitati.....mam kokos-pohanka-molitan...protialergicka...my jsme oba alergici,tak nam to bylo doporuceno...se zavinkou souhlasim...take ji budu davat...miminko se pry citi navic vic v bezpeci a jako v brisku...jsem cetla,tak uvidime....jak se jinak maminky mate? na me pada unava,ale jdu od jedne do prace,muj tatka ma opet v ZUS zkousky,tak budu misto neho v druhe praci...koupil za odmenu velkeho melouna,tak se tesim na vecer,to si s pritelem dame do nosu...ja se po nichmuzu precpat a stejne si dam znova...
Weri: jak se citis? brisko mas pekne...uz se ti to krati....mne kamaradka ma take do 6-ti tydnu porodit...ceka holcicku...

jinak zitra jdem na kontrolu a prijou nam vsemozne vysledky,tak snad vse bude o.k....ale rikam si,ze nevolali,tak by melo....jsem zvedava,zda nam budou delat UTZ...mimi mi chybi... :frowning2:
1. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Já matraci kupovat nemusím. Mám ji i s postýlkou po sestře. Já bala dnes v práci domluvit se kolik mám dovolené. No a vypadá to že od 18.6 končím v neschopenkou, pak dovolená no a pak mateřskou dovču :slight_smile:
Opět jsem řašila svatbu tak jsem se chytla s mamkou. Už aby bylo po a já měla klid :unamused:
1. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky jednu matraci mam ale potrebuju dve takze stejne musim jednu koupit.......
kupuje nekdo z vas i nebesa??????
co jsi resila s mamkou Luci:slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucielp ...chytla? ty se nemas nervovat :frowning2: ja sem zvedava na nasi svatbu a domluvu kolem...preci jenom je to u nas slozitejsi .....viz tchyne,vzdyt vis.... a neboj,pak si to v ten den uzijes a bude to.....a pak "uz" jen porod... :slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@dexonka .mne se nebesa libi,ale mamka rikala,ze je to lapac prachu ,ze stejne to musela vzdy odsunout,kdyz pro me nebo brachu sla....takze davam na radu zkusenejsich......budu tam mit jen mantinel a kolotoc a tu spiralku...nejakyho plysaka....tak to myslim staci....i kdyz se mi nebesa libi......ale ....ale to je vec nazoru...co ty? budes kupovat?
1. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja kdybych se mela rozhodovat znovu tak nevim kdy bych svatbu chtela,ptz vsechno z toho ma sve minus,v satech jsem byla jak slon tak se mi to ani moc nelibilo
1. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@simka01 no ja prave nevim u prvniho jsem nekupovala ale strasne se mi to libi,tak nevim chtela jsem to skrz tv aby tam neslo svetlo
1. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak premyslim co koupit pro mimiska za obleceni,ptz jestli bude takove pocasi cele leto tak nejlepe svetr:slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
dex: to si rikam take,co za obleceni....jestli to brat podle pocasi,co je ted...tak rovnou teply zimni fusak.... ta nebesa a vse kolem postylek se podivej na mamitati.cz potom pekne na babymarket.cz a nebo na mujeobchod.cz ..kolikrat maji hezke akce a vyprodeje kompletu....a maji k tomu vzdy vse....
1. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
já nebesa mít nebudu.Jak říká simka...lapač prachu,mimi to dýchá a pak kýchá a může z toho být alergie,ale zase na druhou stranu...v pokoji kde mimi spí,by neměl být ani koberec,takže je to opravdu jen na nás,co pro mimísky pořídíme :wink: já mám termín sice až v říjnu,ale počítám s tím,že už bude dosti chladné počasí,takže já kupuju více teplejšího...kde jsou ty časy,kdy sem chodila v říjnu ještě v kraťasích a tričku na ramínkách...to už prý ani nebude... :unamused:
1. čer 2010 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ja prave az ted zacinam kupovat poradne veci tak mrknu:slight_smile:
jinak jsme dostali hraci lehatko tak aspon nemusime kupovat a krasnou klokanku,kterou jsem teda ani neplanovala ale jsem rada ze ji mame:slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jáááááj ještě tři dny děvčata do termínu :fearful:
1. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Simi s mojí mamkou je to těžké a jak tak koukám tak i s přízní. Jsem ráda že jsem od nich dál. Už si jenom říkám nějak to dopadne a je to. Jen aby můj nastávající byl vpohodě pak to nějak zvládnem.
Dexi a jaká byla svatba?
S těma oblečkama máte pravdu. Nětuším co mám koupit. Ještě měsíc počkám a po dovolené se do toho pustím :slight_smile: Já se na Lukáška tak těším.
Jo a nebesa jsem prvně chtěla ale jak říkáte drčí se v tom prach. Možná na první měsíc je to hezké, ale jinak.... my je mít nebudem ( jestliže je od někoho nedostanem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: )
1. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
já ti tak závidím :slight_smile:
1. čer 2010 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek