• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
já nebesa nekupuji, mě se to moc ani nelíbí. :frowning2:
1. čer 2010 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: tak hlavne ,ze se mate radi a chcete se brat a to je nej...a kazdej muze byt jaky chce a rikat,co chce....hlavne v klidu,myslet na to hezke...na LUKASKA !!!! ja se na naseho prckataky neskutecne moc tesim...uplne mega moc....

petul: panecku.....to to uteklo,vid? my nez mrknem,tak jsme to same....
1. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se tak moc těším na miminko, že bych nejradši ty týdny posunula dopředu.
1. čer 2010 v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri,ty už to máš jen za 50 dní...co my ostatní,co máme čekat ještě tak dlouho??? :slight_smile:
1. čer 2010 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttery: ty to máš fakt ještě dlouhý, mě se to začalo nějak teď až tááhnout :grinning:
1. čer 2010 v 15:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem v obchodě a cestou zpět mě nohy zavedly do cukrárny,tak sem tam koupila pár zákusků a teď už je posílám Alexkovi do bříška :grinning: koupila jsem i nějaký ovoce,ale malej si vyžadoval tohle... :wink:
1. čer 2010 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi rádi se máme. Mamka je prostě rejpal no. Jiné to nebude.
Weri ty se máš 7 týdnů. Co bych za to dala :slight_smile:
Jo a u doktora to moc dobře nedopadlo. Miláček jde příští týden na operaci. Zatím se tam podívají a do pátku se máme domluvit zda se má jenom podívat a nebo to i odoperovat. Jsme pro tu operaci. Jen to vše změní. Nejspíš na dovolenou nepojedem ( na chatě je dost schodů) A na svatbě to nějak uděláme. Budem dvojka : pupkatá a o berlích :slight_smile: :slight_smile: :frowning2: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně ať to dobře dopadne a zase chodí :wink: je to určo lepší jít na operaci,aspoň bude mít pak dlouho klid.Já teda přesně nevím s čím jde,ale já byla s meniskusem asi tak v 17 letech a byla jsem jak stařenka o berlích...pak sem šla na operaci,poležela si týden v nemocnici,pak ještě 2 týdny doma a zase můžu skákat jako kamzík :grinning: teda ne tak do slova,to by malej měl bouličky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucielp pritel ma meniskus? zda to je ono,tak doporucuji vyndat...muj tatka byl na operaci 3 krat a vzdy to stejne praskne...takze potom to vyndali a je klid....a pritel je fotbalista a ten sel na vyndani hned a ma klid...my ted resime trislo :frowning2: ....
a ze svatby pak musis dat nejake fotecky....a neboj,nejsi v tom sama....my kdyz jdeme na prochazku,tak pritel meri 2 metry ,ja malej piskl...pritel ted kulha,ja se valim....vstavame z postele,pritel au au..ja hekam...no,nase mimi z nas bude mit radost....
1. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simka01 dekuju za tu adresu hned jsem z tama nejake veci objednala.....

@lucielp no pokud neni clovek zdravi tak je to vzdy na pipku,u toho kolene bude hlavne ta rekonvalescence delsi:frowning2: no neni o co stat....
1. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedna fotecka...
1. čer 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dexonka ty jo,,,,pěkný...a jak taťka hrdě drží bříško.... :slight_smile: ta profilová v albíčku je taky hezká...
1. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simka01 foceni bylo fajn,ale museli jsme lozit na zidku a podobny akrobacie tak to byla docela sranda:slight_smile:
1. čer 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulnkyDex:pěkný pár :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dexonka krásné :slight_smile:
1. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jestě pořádně nevíme co to je. Jen se to doktorovi nevlíbí. Po neděli mu udělá laparoslopii a má se rozhodnout zda to má přitom hned opravit nebo ne. Nejspíš je to utřžšnej křížovej vaz.
Musíme to zvládnout jsme na to tři :slight_smile: :slight_smile: a dovolenejch si ještě užijem. Jen tahle měla bejt na dlouho poslední ve ,,dvou""
Dexi krásná fotečka!!!
Já sem určitě také dám.
1. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu Vás ještě před usnutím pozdravit.
Nějak vůbec nestíhám,tak se omlouvám.Vše je v pořádku,jen toho mám njak moc.
Musela jsme manželovi předělat cesťák,papír od dr.na sociálku,nákupy,něco málo jsme doma tvořila pro malou a občas net ani nezapnu :sunglasses: pak totiž nestíhám vůůůbec nic
Ke všemu má manžel za týden 40.narozky a já zoufale dumám,co pořídit...........ale fakt zoufale :confounded:

Lucie-tak to má manžel smůlu s nohou.Můj přesně tohle zažil v lednu 09...nešťastně spadl na lyžích a urval si křížový vaz :confounded:
Takže hned operace+vyndání vazu,pak 3 týdny s berlema a ortezou.Stalo se to těsně před vánocema,tak musel na operaci chvíli čekat...chodil na odsávání vody z kolene.Bohužel má od té doby s kolenama dost potíže a co půl roku je po doktorech.Má v kolenou i artrozu malinko.Naštěstí to nebyl menisk!!Tak držím pěsti tomu Tvému,ať to má brzo zasebou a je v pořádku!!!Pak je dobré dupat pomalu na rotopedu....co nejdřív,posílí tím nohy.
A pokud mu bude dr.dělat laparku,tak ať mu to tam spraví hned,ne!!Manža chtěl jít bez narkozy a oni ho omylem uspali.......jéé,ten byl naštvanej,že to nemohl sledovat s nima!!!Chtěl mít zážitek!!blééé.

Dexi-nááádhená nevěstinka jsi :sweat_smile: moc krásný pár .......taková romantika :wink:

Lítala jsme kvůli kočárku.......manža mi v tom furt dělá zmatek!!!Už jsem myslela,že bude Casualplay a když už už bych obkednávala,tak začne s Isofixem,skončili jsme opět u Maxi cosi mura :grinning:
Nááhodou jsem našla tady u nás obchůdek,zajela jsme tam a tu naši vybranou barvu má paní už objednanou na naskladnění :stuck_out_tongue_closed_eyes:Tak mi v pátek budou volat.Tak kééééééž by............tohle by definitivně rozhodlo za nás!!!!!!!A žádné přemýšlení ,které nikam nevede. :wink:Tak se modlím,ať ten kočár co nejdřív dorazí z Holandska a prostě ho koupíme a basta!!!žádné váhání už.Mě ta nerozhodnost jen štve.
Tak všem dobrou noc,jdu spinkat .Zase na Vás juknu.

2. čer 2010 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vsechny Vas moc zdravim. Doufam, ze se mate vsechny dobre, vdane i nevdane. :slight_smile:
Dex, moc slusi. :wink:
Jinak ja byla v pondeli na kontrole, vsechno v poradku, jen je mimco otoceny hlavou nahore, takze mam delat dva cviky, aby se umoudrilo a otocilo se. :grinning: Tak snad to pomuze.
A taky jsem zase neco prikoupila - hadriky v Tecsu, meli tam slevu 30%, no nekupte to to, kdyz je to tak levny. :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 01:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
dex: strašně moc ti to sluší, kde máš další fotky ať se můžu mrknout. Jinak moc blahopřeji k manželství
baru: prosím tě, vždyť máš plno času aby se mimi otočilo
2. čer 2010 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
.......vítám nové členky :wink: :slight_smile: :wink: (baru a boxer)
přeji pěkné dopoledne....já jedu v 10 k doktorovi...na jednu stranu se těším ,na druhou zase malý červíček....včera jsem ještě pozdě večer brouzdala po netu,nemohla jsem spát a něco jsem pro prcka objednala....také jsme se byli podívat v Tescu..leták hlásil,že jsou akce.ale vesměs vše pěkné bylo vybrané a jediné,co by šlo,byla bodýčka a ta mám zakázaná :confounded:
podle počasí to vypadá opět na propršený den....
2. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulinky.Baru:A jaké cviky ti poradili??,Male se taky nechce,jdu příští týden k doktorovi,ale myslím si,že ještě není otočená.Ale na jedné stránce psali až do 34-35týdne se může otočit. :wink:
2. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
elfka dokonce až do 36 tt :slight_smile:
2. čer 2010 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weri:Tak to ještě máme nějaký čas :slight_smile: .A ty se máš ?
2. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
elfi: ještě na to máš 5 týdnů.
můj malej je hlavičkou dolů od 23 týdne, tak tam snad i vydrží
Mám se celkem dobře, děkuju za optání. Ale už se těším až se malej narodi, ať tu někoho mám a nejsem sama :slight_smile: Jinak mě bolí záda, dnes se mi zdálo o práci, asi mi hodně chybí :slight_smile: Kdyby to počasí bylo aspoň lepší.
2. čer 2010 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Dexi gratuluju ke vdavkam, krasna fotka, teda obe dve, co jsem mela moznost videt.
My mame v nedeli vyroci, toto uteklo.

Jinak malej uz se hlasi, citim ho docela casto, o vikendu z nami byla moje mamka, tak cumela, jak mi brisko poporostlo, naposledy mne videla v dubnu, takze neni divu. Na kontrole jsme byli v patek, ani UTZ uz nam nedelali, jenom poslech srdicka. A prej byl klucina hlavou dolu, ale podle moji doktorky, to nic neznamena, muze se tam pry tocit jak na obrtliku, mista tam ma dost. :grinning:
2. čer 2010 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A omlouvam se, ze Vas tady trosku zanedbavam, chodim ted spis na modrou strechu, mame vybranou koupelnu, kuchyn a v pondeli nam montovali nove okna. Manzel je tam ted cely tyden, dodelava stropy. Snad to do srpna nejak vsechno stihneme a hlavne zaplatime...
2. čer 2010 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simka01
Zdravím Simčo a chválím fotečky věciček na prcka.Jen tak brouzdám po netu a narazím na bývalou sousedku z ulice.Přeji krásný zbytek těhotenství.Káča
2. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weri:To se nedivím práce občas chybí,jinka to počasí děsssss,asi budu muset nakoupit malé nějaké svetříky a mikinky :slight_smile: .Já už chodím jen dva dny v týdnu do práce,už mě celkem dost začínají bolet nohy.
2. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si právě říkala, že budu muset dokoupit něco teplejšího :slight_smile:
2. čer 2010 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weri:jak jsem doma tak pořád koukám na net a včera jsem to probírala s kolegyní a budu muset určitě něco dokoupit,a s takovou body krátký rukáv snad ani neupotřebujeme,a už jsi objednávala ten zimní fusak??
2. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek