II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

ttterysek
18. čer 2010

@petulinec malej je úžasnej 😉 a co velkej brácha na něho říká? 🙂

weri1
18. čer 2010

holky tak kdr budete tady, nebo ve 3 trimestru? 😀

pet.s
20. čer 2010

ahojky děvčata, můžu k vám? Chci vám trochu rozbít tu statistiku s klukama. Já čekám v říjnu holčičku. Je mi 40. Malá je z IVF po několika pokusech a jednom nezdařeném těhu.(Malý byl postižený, těhu ukončeno).Ke zbytku rodiny- muž 65(4 děti z předchozího manželství, 2 v mém věku, 2 na VŠ a SŠ), já 40(2 adoptivní děti, dnes už 16 a 13). No přiznávám trochu nestandartní partička,ale docela nám to klape. 😉

ttterysek
20. čer 2010

@pet.s určitě se k nám přidat můžeš,jen sme se trošku přesunuli a sem už moc nechodíme,takže sme teď na III.trimestr-společné ukončení...nebo tak nějak se to jmenuje 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru