II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

deeky23
22. bře 2010

no ja jsem na rizikovem uz od 19ledna kdy jsem zjistila tehu v 10tt a do ted mi jeste nic neprislo

lachtanek1
22. bře 2010

No to je teda mazec! To už Ti mělo přijít dávno..zkus sociálku, poptat se, nebo u zaměstavatele, zda všechno řádně odeslali tam,kam je třeba...

deeky23
22. bře 2010

lachtanek:uz jsem vsechno obvolala a na socialce mi rekli ze mam jeste casu dost, tak jsem se servala a pokud to do zejtra neprijde volam na okresni spravu a tam se teprve posmejou 😀

elfka11
22. bře 2010

Pěkný večer holky.La_cheri:Někdy je to u těch doktorů děs a to je člověk objednán.Hlavně,že je vše v pořádku,ale chápu člověk po určité době chce už mimi vidět na ultrazvuku,a tvůj doktor má v ordinaci ultrazvuk?

elfka11
22. bře 2010

simka:Koukám,že nakupování pro mimi tě taky baví asi tak jak mě,ale ty neutrální barvy jsou fajn,já musela něco jít vyměnit,když nám řekl,že to bude holička 😀 .Dnes jsem se taky trošku neudržela kolekce Disney tenisečky a souprava 🙂 v adidasu,pracuje tam od kamarádky známá tak to bylo za pěkné penízky.

bilejboxer
22. bře 2010

Ahojky všem 😀 😀 😀 😀 😀

Tak krásný jarní večír holky 😎 😎 ¨Máme výslekdy integrovaného testu,řčerné na bílém,že je vše v pořádku a pravděpodobně-na 80 % to bude holčička 😀 😀 😀 Každopádně hlavní jsou výsledky testů a z toho skáču radostí 😝 😝 Vyšlo to na jedničkuz hvězdičkou,říkala genetička.
Už začínám cítit pohyby...chrutí v bříšku.Dělala se mi zase boulička na břiše a ona to prdelka natlačená vedle pupíku 😅 😅
Jsme si oddechla to fakt moooooooc 😎 😎 😎 Bohužel nemám fotku 😠

bilejboxer
22. bře 2010

Lachtanku-gratulace k výlsedkůůům 😎 😎 😎 😎

lachtanek1
22. bře 2010

Boxi, suppééééérrrr!!! Ta radost z Tebe úplně srší! To je super pocit, viď? Gratulace veliká!
Kolik Ti vyšla hodnota u trippelu? Já jen jestli jsem se nepřeslechla - řekl mi něco 1:571 nebo tak nějak?

lachtanek1
22. bře 2010

Deeky - času dost???!!! To si snad dělají humor,ne? od ledna...bože!

Boxi - a holčičku jste spíše chtěli, nebo Vám to bylo úplně jedno?
Já pohyby ještě necítím 😒 😒 ☹

elfka11
22. bře 2010

Bilej boxer:Jé super výsledky a taky holka,jako u nás 😀 😀

la_cheri
22. bře 2010

dr má uz u sebe
Boxer gratulujuuuuuuuuu🙂)))jéé tkaže holčička no super🙂

camomilla
22. bře 2010

ahoj holky! vidim, ze tady diskuze uz frci a ze se mezi sebou dost znate! moc rada bych se k vam pridala, pokud vam to nebude vadit...
jsem ted 11+0 a ziju v Italii. nas termin je 11. rijna!! vase diskuze se mi moc libi, uz jen to, ze je cesky 🙂. rada si s vami vymenim starosti. na miminko jsem se moc tesila a ted jsem strasne moc stastna, i kdyz jsem si to stesti predstavovala uplne jinak 😀 . myslela jsem, ze kdyz otehotnim, budu pak chodit minimalne metr nad zemi, jak budu plna stesti. ejhle, jak jsem zjistila, ze jsem tehotna, popadly me spis uzkosti, jestli mam dost informaci a tak, a navic mi po vecerech byva docela spatne, ted uz se to ale lepsi. coz je ale normalni.
cetla jsem si hromadu vasich prispevku, ale vsechny jsem nezvladla, hlavne ne ty posledni.. resili jste tu nekdy toxoplasmosu?? tady v italii jim z toho jde hlava kolem.. ja se snazim na to divat nejak lidsky, vzdyt moje maminka ani o necem takovym nevedela a porodila 4 zdrave deti! minuly tyden jsem si totiz dala v jedne hospode/restauraci testoviny s varenou zeleninou, ale byla v tom asi cerstva petrzel, tak me nekolik dni nicil pocit, jestli byla dobre umyta... to se uvidi na pristich testech... jak vy to resite to umyvani zeleniny?? davate si veliky pozor?
jdu si docist posledni vase prispevky a tesim se na povidani s vami 😉
moc vas zdravim a preju vam at se vam krasne proziva tehotenstvi!!

camomilla
22. bře 2010

jeste jsem vam nerekla, ze ve stredu jdu na ultrzvuk NT, tak jsem napnuta jak struna 😀

barunka9
22. bře 2010

Camomila - viteame Te, starosti na nasi hlacu, my Ti je vymluvime! 🙂 Toxoplasmoza - to ani nevim co je, takze neresim. Zeleninu a ovoce umyvam, ale ze bych ji nejak specialne drhla to tedy ne. 😉

Boxer - vynikajici!!! Obr gratulace, ta rana, jak Ti spadnul kamen ze srdce byla slyset az sem! 😀

barunka9
22. bře 2010

pneumatika vyfocena 🙂 mam ji v albu

dexonka
22. bře 2010

no ja toxo neresim,to bys musela primo manipulovat s vykalama kocicky a to ja nedelam,ale pokud mas nejakou nejistotu,neni problem si dober na toxo udelat i kdyz v italii nevim jak to chodi
no s tim monitorem ja to u prvniho mimi taky nemela a nijak neresila,v porodnici me to dost obtezovalo kdyz jsem mimi vytahla a zapomnela monitor vypnout,ale chodim ted na takovy sezeni,spis poklaboseni s dr. z porodniho a ta mi prave rikala at nejsem blazen a poridim si to,u nas v nemocnici to maji za nejaky mensi pujcovny,pry skrz syndrom tak od te doby o tom premyslim,navic mam takovy dva pripady v mym okoli☹ vim ze o tomhle clovek nechce premyslet ze by se vubec neco takoveho mohlo stat......
jinak socka mi prisla minuly tyden,byla moje prvni....

dexonka
22. bře 2010

boxer: moc moc gratuluju ze je vsechno v pohode,to musel byt zazitek 🙂

simka01
22. bře 2010

deeky: jsem na neschopence a nemocenska mi neprisla od ledna...nejdriv,ze to bude chodit dele,nez vyplata...to je kolem 25. ze tak se to vyplaci a potom dalsi problem,setricka psala papir na penize a zamenila cisla neschopenek.takze dalsi zdrzeni....takze nemit pritele,nemam ani na jednu boticku.... ☹ takze pocitej,ze ti to take bude chodit spise konec mesice a nebo se zeptej ,ci zavolej primo na soc.,ktera penize proplaci...

la_cheri: ja na kontrole minuly tyden..take zklamani...poslechl srdicko,na koze se podival,zda je vse ok a oblect a zdar....a to sel pritel se mnou,cely nateseny,ze uvidi miminko,ale nic........tak musime cekat na duben...13.doktor nas....15.velky UTZ a testy a 19.-3D...na vlastni zadost,dostala jsem na to penizky od maminky,tak jsem i rada....

na pohlavi jsme zvedavi....ale.....uvidime,uvidime....tak papa

simka01
22. bře 2010

bilejboxer: gratuluji.................fakt radost i za tebe...je fajn cist od vas holky,ze to postupne dopada v poradku...jen tak dal.... 🙂

jsem nocni ptace....prospala jsem vecer a ted koukam...ale chvilia budou mi padat ocka...holky,dneska pred usnutim jsem mela takove zvlastni pocity v brisku....jak kdyz mate tremu..tak nevim,zda to je sugesce,jak jsem cetla dnes cely den o pohybech a nebo ze by? nase miminatko? tak dobrou holky......nebo spis uz pekne sny a pekne vstavani....

dexonka
23. bře 2010

dobre rano,tak me zase celou noc bolel zub,to uz snad neni ani mozny 😖
simka: dobrej cas na internet,to ja uz byla pomalu ko..jinak myslim ze to bylo miminko,to poznas🙂
dneska jdu na tu kontrolu a jestli nebude UZ tak...... 🙂)

kamikadze
23. bře 2010

Ahoj holky!
Boxer - moc gratuluju k vysledkum i k predpokladane holcicce 🙂
Camomilla - vitam Te mezi nami. A myslim si, ze kdybys mela resit, jestli v restauraci dobre umyli petrzel, tak se z toho musis v tehotenstvi zakonite zblaznit. Je to presne o tom, se tema obavama nenechat zdeptat a snazit si to tehotenstvi uzit!

Dexi - ja byla u zubare vcera, po dvou letech! Nasla mi dva kazy ☹ za kazdy rok, co jsem tam nebyla jeden... ale jsem rada, ze to mam z krku. Jak ted vsechno citim dvojnasobne, tak mi z toho zubarskeho smradu bylo pekne soufl.

dexonka
23. bře 2010

kami: u zubare neni o co stat🙂)
jinak presne,premyslet porad na co davat a nedavat pozor pri tehu tak se asi zblaznim...
dneska jdu kupovat nejaky plavky,ty co jsem mela jsou mi nejakymaly,snad neco sezenu at muzu na bazen....

dexonka
23. bře 2010

kami: u zubare neni o co stat🙂)
jinak presne,premyslet porad na co davat a nedavat pozor pri tehu tak se asi zblaznim...
dneska jdu kupovat nejaky plavky,ty co jsem mela jsou mi nejakymaly,snad neco sezenu at muzu na bazen....

dexonka
23. bře 2010

jejda nejak se mi to tu seka..

kamikadze
23. bře 2010

Dexi, tak dej vedet, co jsi sehnala a za kolik.. ja jsem se ptala na tehu plavky v Timo a rekli, mi, ze stoji tak 1500.. coz se mi davat nechce. Jaky si budes kupovat dvoj nebo jednodilny?
Ja mam jednodilny, co kterych se zatim vejdu, ale jsou uz dost jety.. rikam si ale, ze bych je definitivne dojela a roztahla, a pak mam bokove dvoujdilne (tim ze jsou bokove, tak bych se do nich mela vejit), ale bojim se, abych v nich lidi nedesila, az budu mit velky bruch 😀

dexonka
23. bře 2010

kami: ja prave nechci klasicky tehu,chci dvojdilny at mam pak i na leto,ptz nebudu za ty penizky kupovat dvoje,mame tu jeden obchod kde plavky siji,takze pujdu asi tam,tam jsem si vzdycky vybrala zatim...
neboj lidi desit nebudes,je to moc hezky,takovy brisko🙂 no me kalhotky jsou ale pres prsa uz se mi nejak zmensily🙂)

kamikadze
23. bře 2010

Je fakt, ze manzel ma bazen u babicky na zahrade, tam bych nikoho snad desit nemela... 🙂 Musim zkusit ten vrsek, ale nejsou to klasicke kostice, snad se vejdou holky... 🙂

dexonka
23. bře 2010

kami: tak schvalne dej pak vedet,me to totiz prekvapilo ze jsou maly🙂 teda ty plavky🙂) to ja bych dala virivku,hmmmmmm

kamikadze
23. bře 2010

Podprdu mam o cislo vetsi, z C na D, doufam, ze uz to nebude pokracovat 😀 A taky doufam, ze mi tam pak neco zbyde.

la_cheri
23. bře 2010

holky tak hlásím že mám řidičák teda ještě ne musím počkat zítra na úřední den podat žádost a do 3 týdnů bude ale testy na plný počet bodů za 4 a půl minuty technika taky v pohodě a jízdy taky šly🙂)ale chudák miminko ty nervy co muselo se mnou prožít:( ale já mu to ted vynahradím🙂
Jinak mě prsa taky malinko vyrostla z mých A tedka mám B ale moc to znát není no

kamikadze
23. bře 2010

Cheri, pockej co si s Tebou mimi jeste uzije za nervy na silnici 😀 Gratuluju k ridicaku! 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru