• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
weri1: žiju na vesnici v UK,místní doktor nedává neschopenky prakticky nikomu.Mám fyzicky náročnou práci (děláme 10 hod denne,stát na místě ve vedru a žehlíme).Nechtěla jsem neschopenku jen tak protoze jsem těhotná a nechce se mi do prace (tady bych na tom financne byla hur jak kdybych byla nezamestnana), ale protože jsem od soboty měla teploty a opravdu mi nebylo dobře (a nemyslím tím těhu nevolnosti,ty už mám za sebou). Ted už mam jen rýmu a pobolívá mě hlava,ale prez to z toho že mám jít zítra do práce zrrovna radostí neskáču.

lachtanek: taky jsem o těch tamponecj´h krom této diskuze slyšela.ale prý nejsou nic moc :confused: A uchranit by měly asi jen před poševníma infekceme.Močovou trubici to nezacpe. Mě na gyn před lety dala paní doktorka takový "injekce" kzerýma jsem si po bazénu proplachovala a to bylo fajn.Ale nemůžu si vspomenout jak se to jmenovalo.Už je to opravdu dlouho.Ale když se zeptaš na své gyn. tak určo budou mít něco osvědčenýho :wink:
31. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam, ze jsem jedna z mala poctive pracujicich :slight_smile:
ale je fakt, ze ja delam v kancelari, tak mi to nevadi, rikam si, co bych delala doma a jeste mit vychazky jako Simka - mimochodem, kdyz jsme u te Ruzovky, Ty bys potrebovala ne Dr.Cizka, ale Dr.Samberu, ten by Ti za maly uplatek napsal vychazky na 24 hodin. :grinning:
31. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
barunko, taky tu sedim a pracuju.. dokonce vcera jsem tu trcela do 20h... tehotna netehotna... :unamused:
31. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla doma z celýho těhu jen tyto 3 dny.Takže taky skoro podstivě pracuju :wink:
31. bře 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cam - tak jsme dve :slight_smile: Ja tu jeste taky sedim, ale uz se jdu pomalu pakovat, hura! Normalne pracuju do 17,00...
31. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardoooon, teda tri - s poctivou silvi :slight_smile:
31. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri-právě z důvodů chronických zánětů močáku.měli jsme v té době v práci docela kosu,takže jsem si to přivodila tam.teď už je to dobré,ale do práce se už asi nevrátím. Nenudím se ani v nejmenším,takže se mi do ní už ani nechce
31. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barunko, a ja tu budu sedet az do posledni chvile, pokud vse bude v poradku... ;) neboj. ja ani na nemocenskou nemam narok. a normalne pracuju do 18.30, ale od 9.30. ted uz se ale nemuzu dockat pul sedme..
31. bře 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste pro Barunku: chtela jsem ti rict, ze na fotce vypadas jak moje sestrenice, ktera se jmenuje: hadej jak? Barbora :sweat_smile:
31. bře 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já bych šla dělat hned,ale bohužel jsem nedělala v kanclu,ale v klasické zakouřené hospodě od 10 do 24 a víc,tak mě doktor nechal doma
silvi: to ti teda nezávidím takovou práci.
31. bře 2010 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ani ty výplachy po bazenu si myslim nepomůžou proti zánětu
jen si myslím,že tě to ochrání před těma bakteriema
31. bře 2010 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem právě odklikla objednávku mimi věciček, celková cena 6 500,-Kč...minulý týden objednávka od Chicca 5 500,-Kč..ajajaj, to mimi stojí penízků..
31. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lachtánek proboha co kupuješ???
31. bře 2010 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda kupuji i nové věci,ale taky využívám mimibazárek a tak,stejně z těch věciček hned vyroste
31. bře 2010 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru: Samberu ne e e e .........a s temi uplatky to sedi....zrovna vcera dvacka...... :slight_smile:

a k te praci...jeste ,ze muzu k nasim nebo k pritelovi do prace...vychazky nevychazky....jinak by mi hrablo a aspon si privydelam,ze?
a k vecickam.......ja zatim pomalu....az mi prijde par kousku,nafotim a pridam...a az mi maminka vypere,co mam u ni...tak taky pridam....ale zatim mam malicko....rozjedu to po prohlidce,kdyz to dobre dopadne....
31. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri-Chicco-cestovní postýlka, chůvičky a krosnička na nošení mimi
dnes - dřevěná postýlka plus set do ní - mantinel,povlečení atd.,výplně peřinka,polštář do druhé postýlky plus náhradní povlečení,prostěradla, set do kočárku,kolotoč nad postýlku, no a to je vše....nic nepotřebného
31. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera mě dojalo v ordinaci jak hanák stál nad tím inkubátorem :slight_smile:
já taky začala nakupovat po velkým utz
31. bře 2010 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak tak to jo
31. bře 2010 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanak.....je to serial........skoro telenovela,ale prozivam to jak nazivo.....a nejlepsi je,kdyz ockem pokukuje tatik....to pak glosuje....
31. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to když ještě manžel neměl tu druhou práci tak jsme se dívali spolu,teď mu vždycky volám co se tam děje. :grinning:
31. bře 2010 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
simka-ta Tvoje postýlka je moc hezká! Kde jsi na ni přišla, resp. odkud je? Je sice trošku velká s tím přebalovákem,ale bude to určitě praktický..
31. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky pořád koukám na Ordinaci :slight_smile: ,to asi skoro všichni.Někdo se ptal na OSVČ.Já jsem OSVČ,a co vím tak kontroly v pohodě a u těhotných si myslím,že je to dobré.
weri: tak to jsem rada,ze v tom nelitam sama....mne staci,ze prijdu po reklame....a vim,co mi uteklo...... :slight_smile:
Simka:Tak koukám,že pořád prdelka,to vás mimi napíná pěkně. :slight_smile:
31. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lachtanek: uprimne jsem chtela klasickou....ale tuhle mela svagrova..pak odendala komodu a byla z toho postel normal vetsi...jen dokoupila delsi matraci...asi i zalezi podle mista v byte....poslala mi odkaz na malvik.cz,kde zrovna byla...ja si to taky neumela predstavit...svagrovka bude mit druhe mimi a chce zase tu......je fakt,ze je prakticka,i kdyz vetsi...
31. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
elfka: tak tak......srandicky jiz od briska......bude po tatkovi...... :wink:
31. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
simka na ten kočárek jsem se dívala v Malviku,byl super,ale zdál se mi strašně úzkej
31. bře 2010 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: videla si ho nazivo nebo jen na netu? ja jsem na nej take zvedava..prijde te me svagrove...uz mel dorazit,ale nekde je zdrzeni kvuli barve....tak se pak take podivam a treba zmenim nazor..mne se libily vlastnosti,pak to otocne sezeni....ze je lehky apod...uvidime....
31. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho viděla naživo v Malviku,každý máme jiné požadavky,kočárek byl i ve vnitř ze suprovýho materiálu,fakt kvalita,jen já bych takhle úzkej nechtěla,pořád si říkám,že v tom budu vozit v zimě ve fusaku,mě se zdál extra úzkej,ale uvidíš,třeba ti bude vyhovovat.švagrová ho viděla naživo ne?
31. bře 2010 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se jmenuje,chtěla bych se na něho podívat na netu
31. bře 2010 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek