II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
31. bře 2010

jo a ještě na mě drahej,teda jestli si dobře pamatuji cenu

simka01
31. bře 2010

weri: Jané Slalom Reverse 2010 komplet........jsou k tomu i darky.......fusak,plastenka,taska v cene......jediny destnik neni,ale to nevadi..svagrova ho videla,material vse super..vse se da odepnout....casu dost...ale presne,byt jeden druh...ale tech kocarku je...drahy je....ale ja na kocarek mam nasetreno fakt z prvni vyplaty,co jsem zacala brigadnicit...byla jsem blazen....no,uprimne,zatim mam z kocarku hlavu 😕 .....

lachtanek1
31. bře 2010

Simka-díky za info.
Tvůj kočárek jsem taky viděla v Malviku - přesně jak píše weri - je hoooodně úzkej, ale krásnej. Já jsem uvažovala úplně stejně,abych tam v zimě mimi ještě dala, tak proto jsem všechny tyhle krásný kočárky typu Jané, Mutsy,Cam,Maxi Cosi zavrhla..Rozhodla velikost.

Weri-líbí se mi, jak vídám zavinku z Malviku u nás těhulek, tatáž..zdarma...na těh.průkazku 😵

weri1
31. bře 2010

lachtánek: jo jo málokdo dává někde něco zadarmo.Ale ta zavinka je super. 🙂 Já bych 20 tis. za kočár nedala.Nechápu proč tak úzký kočárky vyrábějí

la_cheri
1. dub 2010

Ahoj holky taks e hlásím...včera to bylo jak z hororu:(píchali to na dvakrát napoprvé byla ucpaná jehla mě to šíleně bolelo udělalo se mi tma i špatně a rozbrečela jsem se :(děs....Miminko včera celý den chudák kopalo dneska je zatím klid...
akorát mě zarazilo...ona se může placenta přemistovat?minulý týden jsem jí měla na zadní stěně a včera na přední

terezt
1. dub 2010

Ahoj La cheri. To je mi lito, zes to mela blbe. Kdyz to delali me, tak to docela slo, ale byla jsem silene vystrasena. Ted se modlim, abych nemusela...Ja vim, ze se to lehce rika, ale hlavne ted bud v klidu, aby se mimco (i ty) uklidnilo. Urcite to dobre dopadne!

la_cheri
1. dub 2010

Děkuju už jsem v klidu ale včera mě tam sestra a pak i dr chudák uklidnovali asi i hormony působily no a já bolestí i strachem brečela jak malý dítě se budu stydět tam ted jít no 😖 miminko ted asi dospává ten včerejšek chudáček ...no když jsem byla pprvé tak to bylo taky v pohodě proto jsem se nebála včera ale jak to bolelo a nešlo to tak to byl horor teda manža chudák kde jsem byla že sjem byla pryč skoro 45minut(jak jsem tam pak ležela )
Ale vím jedno že u třetího dítka jim na plodovku budu už prdět 😀 jo a mám teda nízký opravdu ten estriol tka envím prý daun ale naneut jsem našla že špatná funkce placenty nebo tka něco..

terezt
1. dub 2010

Nema smysl badat nad tim ted. Zbytecne se budes stresovat. Pokus se myslet pozitivne a vydrzet "bez myslenek" az do vysledku... Drzim pesticky!!!

weri1
1. dub 2010

Dobré ránko,
cheri: teda,to jemi líto,to jsem ještě neslyšela.A nemáš se zač stydět,to by brečel asi každej.Já bych brečela ještě než bych tam vešla.Hlavně teď odpočívej. Jakto že chodíš u každýho miminka n plodovku?

la_cheri
1. dub 2010

Weri no u prvního sjem byla proto že bráška měl duchenovu svalovou dystrofii a nevědělo se jestli jsem nebo nejsem přenašečka tak proto. a Ted jednoduše vyšly mi blbě tripl testy...no každý těhu si bohužel užívám v tom špatným slova smyslu ale zas doufám že mit o za odměnu dá krásné dzravé miminko🙂

weri1
1. dub 2010

cheri: to víš že to bude zdravé krásné miminko!!! 🙂 🙂 🙂

la_cheri
1. dub 2010

Weri jojo doufám že jo a mohl by vyjít druhý chlapeček hihi ale to žu bych chtěla moc no hlavně at je mimčo zdravé🙂juu ty jsi už 25tt to se máš🙂

kamikadze
1. dub 2010

Cheri, urcite to bude dobry, drzime palce.
A taky se hlasim k pracujicim, Baru... 🙂
Ja jdu na kontrolu zitra, tak podam hlaseni.

barunka9
1. dub 2010

cheri - bude to krasne a zdrave miminko! Vykoupeni za to utrpeni! 🙂

camo - sestrenice je asi pekna kocka, kdyz je mi podobna! 😀 😀 😀

simka - taky Ordinaci sleduju, proto jsem narazela na toho Samberu. A holky, manzel ji sleduje se mnou. A kdyz ji jeden z nas nevidi, tak musi ten druhej vypravet, co bylo... 😀 No ulet! 😀

Jinak k tem kocarkum, asi to bude moje nocni mura...🙂, ja taky nechci do kocaru vrazit 20 tis. Ten simky vypada krasne designove, ale nazivo mi taky prisel miniaturni. Jestli to je Simko ale Tvuj vysnenej a takhle ucelove si na nej setrila, tak proti tomu zadna, jen si ho kup a udelej si radost.

barunka9
1. dub 2010

no tak dobry, uz jsme 4 pracujici, i kdyz porad v mensine. 🙂

a s tema kontrolama - minulou stredu jsem byla na tech triplech v Gennetu, rekli mi, ze kdyby byl problem, tak do 5-7 di volaji, je ctvrtek, nevolali, tak asi muzu byt v klidu, co? Mam tam volat? Asi nemusim, ja nevim.

weri1
1. dub 2010

baru: radost at si udělá simka to jo,ale aby pak nebyla nešťastná a nevrážela peníze později do dalšího 😒 Jinak kočárek je noční můra,když chceš podlepředstav,ale každýmu něco "chybí" Já mám naštěstí vybráno,i když ještě se jdu podívat na jeden,ale myslím si že vyhrává ten "můj".I manželovi se líbí,tak jsem ráda že jsme se shodli
cheri: jo jo 25 týden,utíká to.Za chvilku tu bude porod a já se moc bojím. 😢

weri1
1. dub 2010

baru: já bych si třeba zítra zavolala jen pro informaci

kamikadze
1. dub 2010

Baru, zavolej, at jsi v klidu a mas hezke Velikonoce 🙂 Ja Ti zavidim, ze mas za sebou ten test v I. trimestru, muzes byt klidnejsi. Ach jo.

barunka9
1. dub 2010

weri, to je jen, co mas v albu? No jsi pekne napred, to my budeme jeste funet a ty uz budes v noci 3x kojit! 😀 Neboj, zvladly to vsechny, tak Ty taky. 😉

weri1
1. dub 2010

baru: jo jo to je on.viděla jsem ho i naživo,jen v jiné barvě a líbil se mi i velikostně,byl vysokej-my jsme vysocí s manželem a v ceně je autsedačka,i když já už autosedačku mám.S tím vstáváním to bude síla já takovej spáč, i manžel se smál jak tobudu zvládat,říkal,že když tak vstane on,dá mi ho k prsu a až se napije tak ho zase uloží 😀 Prej ,že budu spát za chůze.Srandista.Ale už se na naše miminko moooc těším

barunka9
1. dub 2010

no na to vstavani jsem teda taky zvedava, jsem na tom stejne jako Ty... 🙂

barunka9
1. dub 2010

mate pravdu, asi tam cinknu, ale az zitra, at nevypadam jako nejaka nervozni nedockavka...🙂

kamikadze
1. dub 2010

Ja mam bohuzel lehke spani, obavam se, ze prvni noci budu skoro porad vzhuru a nervozni... na nocni buzeni jsem zvykla od manzela, chrape... ☹

weri1
1. dub 2010

baru: zavolej si tam,myslím si že oni to tak neberou,já si taky volám na všechny výsledky.

barunka9
1. dub 2010

no tak jste me ukecaly, zavolala jsem tam a krev je v poradku 🙂

kamikadze
1. dub 2010

🙂 Bajecna zprava, Baru. Tak vesele Velikonoce!

barunka9
1. dub 2010

jen se sesticka zminila o moznosti genet.konzultace a odberu plodovky, ale pouze z duvodu veku (pritom jsem mladice 34 let), ale myslim, ze to bych mohla odmitnout, kdyz je vse OK, ne?

weri1
1. dub 2010

baru: gratuluji,jestli je vše O.K tak si myslím,že je to zbytečný. No nevím,musíš se rozhodnout.Čekáš první mimi?

kamikadze
1. dub 2010

Baru, jestli Ti to vyslo dobre, a mas i test z I. trimestru v poradku, tak na plodovku bych urcite nechodila. Precti si, co tu o tom vysetreni psala vcera Cheri, brrrr, nechci.

barunka9
1. dub 2010

Ano, je to moje prvni mimi. No ja si prave myslim, ze kdyz bylo az doted vse OK, zadne indikace nejakeho problemu, tak je plodovka zbytecna. Honili by me na ni akorat kvuli veku, ne kvuli nicemu jinemu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru