II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

simka01
1. dub 2010

Ahoj maminky...tak jsem dnes celou noc spatne spala,myslela jsem na vse,vse si predstavovala a planovala...dohodli jsme se,ze si udelame zanedlouho vylet do Prahy,abychom se podivaly na ruzne varianty apod.taky jsem resila kombinaci-nekombinaci...nejdriv jsem byla pro kombinaci.ale stejne,bude jezdit zari-unor prevazne v korbicce hluboke ,max.v autosedacce v aute,kdyz nekam pojedeme,takze by sportacek byl jen nekde ulozeny....pak se jednoduse dokoupi sportacek,protoze na leto uz bude mimi z korbicky vetsi a neuzije ji.....takze vim,ze pujdu do hluboke korbicky a potom na leto se bude resit ,co dal....az uvidim ten Jane nazivo,tak budem chytrejsi...aspon si udelame vylet,popremyslime,casu je jeste dost-i kdyz uz ted to tak utika.....u nas ve Varech jsou kramy na kocarky,ale vsechno je predrazeny,protoze to je na ten nas zapadakov dodavkove zbozi,tak to musi nejak nahrabat zpet...a to se lisi kocarky i o 5.000...ale funguje to tak,ze si prinesu letak z netu a oni udelaji treba stejnou cenu....

jinak Baru dobre zpravy,to se hned ulevi..gratuluji a jen same dobre zpravy nam vsem do konce...

bilejboxer
1. dub 2010

Ahojky holky 😀 😀 😀 😀 😀

Pěkný čtvrtek.
Taky jsem pracující OSVČ ,všechno dál platíme,ale už nic nemusím 😀 Max.zajdu k účetnímu,na úřad,ale toho je fakt pomálu 😝 😝 😝 Když nemám důvod,nevyužiju neschopenku.Marodila jsem jedinkrát ,to už je dávno...na úřadě mi paní řekla,že by mi musel poslat kontrolu manžel...jsem jako jeho zaměstnanec vlastně 😎

La cheri,Lucinecka-holky,moc Vám držím s osotatníma pěsti na krásné výsledky odběru pl.vody 😉 Nepochybuju o nich!!!
Cheri...Ty sis teda užila,je mi to líto.....to zní hororově,bych brečela taky,nepochybuju o tom!!!To bud e v pořádku uvidíš 😵

Baru-nechápu doktory....všechno je v pořádku,tak proč by Ti jako dělali i plodovou vodu???Nač teda pak všechny ty testy,když tam nevyšlo podezření na nic?!!Já mám věk 35-v době porodu mi bude těsně pod 36-NT dopadl výborně,kombin.test v 16tt(trippel) zvedl riziko ještě o dost výš.Ke genetičce na konzultaci u nich jsem taky musela,manžel byl se mnou.Tam nám vše paní dr.krásně vysvětlila-která hodnota co znamená,na kolik % je to přesné a že z jejího pohledu je výsledek testů na 1 s hvězdičkou,že vidí odběr pl.vody jako zbytečný.Takže jsem na ni ani nešla.Jistě to bude u Tebe probíhat stejně.Ale ke genetičce jdi,to je běžné.Vyslechneš si ji,pak Ti udělají ještě UZ.U genetičky se domluvíte,že tam prostě nepůjdeš.Nás do ničeho nenutila-sama řekla,že je to zbytečné!!!
To bude v pohodě,uvidíš 😀

bilejboxer
1. dub 2010

Simka-tak postýlka s komodou se mi líbí taky moc,přijde mi to dost praktické.Musím juknout na Malvík na cenu 😉

bilejboxer
1. dub 2010

Jinak taky sledujeme ordinaci...když není manžel doma,požaduje čerstvé info 😀 😀 😀 😀
A Šambera je teda číslo.....jako doktor,hrůznej případ 😎 😎

simka01
1. dub 2010

jinak vas vsechny obdivuji,cim vsim prochazite,co absolvujete apod.... mne delali NT screening v I.trimestru,ted me ceka v II.trimestru 15.4...........a uz takhle jsem ze vseho vyplasena,pak se i bojim,ze na vic vysetreni nechodim,aby neco nezanedbali.nebo ja....budu doufat,ze dr.vi,co dela....a ze budem v poradku....vic si nepreju....a vsem vam drzim pesti!!!!!

bilejboxer
1. dub 2010

Lachtanek-děkuju,to víš že se to růžoví 😀 Včera jsem jukla do Ca A a nedalo mi to....3 bodýčka zase ,mám to vystavěné na stolku...chodím se kochat.Manžel to komentoval,že se snad ani nedočkám 😝 😝 😝 když mě vidí,jak jsem natěšená 😅
takových věciček,už na větší dětičky....3/4 bílé kalhoty ,se šátkem kolem pasu...šaty,sukýnky,čepičky...........já se těším,až budu princeznu oblékat 😀 se vyřádím 😝 😝 asi jako všechny mamky co 😝 konečně můžu nakupovat nám a ne jen jako dárky ostatním a nemusím už jen snít ...hurááááááááááááááá 😅 😅 😅 😅 😅

bilejboxer
1. dub 2010

Simko-my máme taky 15.4.velký ultrazvuk 😎 tak jdeme ve stejný den..mamino 😀 😀
Buď v klídku,nic nezanedbáš.Když je OK NT screening,tak je běžná praxe jít pak na velký UZ.
Nám dělali i podrobnější UZ už v tom 18.tt,pří výsledcích testů,tohle bude ještě podrobnější.Já si prostě už nic nepřipouštím............některý z výsledků by něco naznačil,nebylo by v pořádku úplně ani NT.
Známá s NT 2.6-náznak rizika,pak AMC-úplně OK=výsledkem bylo,že na velkém UZ se ukázala snad menší a časem i řešitelná vada na srdíčku.Prý to bylo už naznačeno tím NT ....tak se nenervuj,bude všechno v pořádku !!!!!!!!! 😎

dexonka
1. dub 2010

sim: hezka teorie,akorat pokud kupujes kocar z obchodu,prodava se jako sportovni ,ke kteremu si muzes prikoupit korbicku...takze pokud chces jen hluboky budes muset koupit nejakou klasiku bez kombinace nebo nekde kocarek na inzerat,ptz tak jak to pises ty by to bylo nejvyhodnejsi\.-)

simka01
1. dub 2010

bilejboxer: dekuji...taky si rikam,ze kdyby neco naaahodou bylo,tak se to dozvi z prvni UTZ...jen jeste blinkam,tak uz mam takovy stavy,ze miminku nedavam jeste vse ,co by melo,tak aby bylo zdrave..i kdyz neblinkam hned,ale treba za hodku,hodku a pul...furt se ujistuji,ze i tak tam neco zbyde,ze i tak si neco vezme....rano uz je uplne v pohode,ale hlavni jidlo,i kdyz am mensi porci...za nejakou dobu leti...ale zeleninu a ovoce normal se udrzi....tak si toho 15.4. pochlubime vysledky spolecne.... 🙂

simka01
1. dub 2010

dexi: co se mi deje v hlave........se divim,ze nepraskne....jeden by nerekl,kolik zavitu pracuje na slovo kocarek 😲

dexonka
1. dub 2010

sim: prave tak jsem to totiz chtela ja se sportakem pockat,ale ono to maji dobre vymysleny abys za to dala co nejvice,proto davaji sportak a k tomu pak hlubokou
jinak s tema kocarkama janecko patri mezi nejsirsi sportaky a maxi-cosi mezi nejvetsi korbicky....takze pokud nekdo nejde do klasickych starych polskych tako kocaru tak nevim......

simka01
1. dub 2010

dexi: ted jsem si to spocitala........previti....mas pravdu ,kupovat vse zvlast nebo opacne vyjde fakt drazsi....a k tem kompletum mas i darky.....krome destnicku...jeste,ze rodim v srpnu.......to uz budu chytrejsi(hi,hi,hi) no,uvidim po tom vylete do Prahy......to projdu vse,i kdyby me bolely nohy 😉

dexonka
1. dub 2010

no my chceme kupovat kocarek po svatbe tj.na zacatku cervna,dame ho k rodicum at neni doma-jsem trosku poverciva.......
jj to janecko je sice drahe ale jak rikas je k tomu vsechno tak se to srovna........

dexonka
1. dub 2010

jinak to zvraceni ti nezavidim,uzila jsem si na zacatku a neumim si predstavit mit to celou dobu☹

simka01
1. dub 2010

dexi: ted si piskam........uz mi neni spatne rano.....jen mam furt tlak 70na50..tak misty motanice.....jednou dvakrat za den je to uz nadhera....ty uz vis,co cekate? nebo to bude tajemstvi?

dexonka
1. dub 2010

sim: nechame to jako tajemstvi,teda pokud to vydrzime,budeme se snazit
ten tlak mas teda fakt nizky,se nedivim ze mas motanice...co ti na to rekl dr.???

simka01
1. dub 2010

ze je to lepsi,nez mit vysoky....mam si dat kafe jedno denne-to moc nemusim...a hodne pit a pit....rikal,ze to byva na zacatku,a kdyz to budu mit i na dalsi kontrole,tak se dohodnem,co dal......ale uz tak na zacatku nejsme,ne? ja bych to asi nevydrzela,jsem pusa prorizla,ukecana.....i kdyz je mi jedno,co to bude,uz ted to mimi tolik miluju 🙂 ...

tak zatim papa...zacinaji mi vychazky-opet-tak jdu zase nasim pomahat v praci...pa

bilejboxer
1. dub 2010

Simka-Janecko se mi vždycky moc líbilo...taková moje srdeční záležitost 😀 tuplem letošní kolekce !!
Pak jsem úplně upustila od jednoho kolečka vpředu....raději chci dvě...tak momentálně vede Maxi cosi Mura 3....ale znám manžela,tomu pak jak něco padne do oka,tak nezná horní hranici kolik investovat 😀Ale s Maxi cosi Murou souhlasí.....asi jsem se zamilovala do kočárku...denně si ho nalistuju a zírám 😀

Dexi-ahooj 😝

Tady sedím a malá mě žduchá vedle pupíku....krásnej pocit,nespí a vrtí se tam 😀

dexonka
1. dub 2010

boxirku: ahojiiiiik🙂 ta cervena maxi vede,jak jsem se divala na tu znacku,jenze my nevime co to bude tak jdeme do te hnede,na netu nevypada nic moc ale ve skutecnosti me uchvatila......
ja mimiska teda moc necitim,jen jednou za cas....uz citi mimi i partner nebo je jeste brzy.....

kamikadze
1. dub 2010

Holky, co uz mate po tripple testech.... mam jit rano k doktorce nalacno, kdyz mi budou brat krev?

dexonka
1. dub 2010

kamicku ja jsem sla nalacno,sestra me upozornovala....

kamikadze
1. dub 2010

Dexi, dekuju za rychlou odpoved 🙂 Jak ted furt litam po doktorech, tak v tom mam zmatek, ale myslela jsem si to.

bilejboxer
1. dub 2010

Dexi-miminko mnažel ještě necítí jak se hýbe 😒 Ale 2x byla malá vyšpulená prdelkou vedle pupíku(vlastně je už v té poloze více týdnů...) a manžel si sahal..nechápali jsme ,co že je to tam za bouli...pak na UZ dr.říkala,že tam špulí prdelku 😅
Pže na UZ se mi to vyboulilo úplně stejně 😀 Myslím,že ji cítím jen občas a slabě právě kvůli její poloze....je hlavičkou u močáku a prdelkou u pupíku,kdyby byla ručičkama a nožičkama opačně,tak čutá víc do bříška.No snad se brzo otočí 😵
Takže u Vás vede taky Maxi??
Letošní kolekce už je i lehčí,jde po i proti směru jiízdy a vše se lehce nacvakne.Koukal jsi na jejich instruktážní video?
Ještě k tomu dokoupíme Family fix,aby tam šlo vajíčko i sedačka do 3 a půl let mimča.A červená u nás vede.... 😅

Kami-ahoj....tak u nás na Trippel testy kdykoliv,upozorněna jsem byla,že nemusím na lačno.Šlo to kdykoliv mezi 8-12 hod.dopolko a já byla fakt už po kafíčku a snídani 😝 😝 😝

bilejboxer
1. dub 2010

To je zvláštní,jak to mají doktoři všude jinak....třeba ten odběr na Trippel.

kamikadze
1. dub 2010

Volala jsem na G. - pry radeji na lacno.

barunka9
1. dub 2010

tak u me to bylo stejne jako u boxi, po ranu a nemusela jsem byt nalacno, vylozene mi to rekla, ze to neni nutne

weri1
1. dub 2010

holky já taky nešla na lačno,myslím si že to nemá vliv na to když tam hledají vývojové vady.
simka: už jsi viděla ten tvůj kočárek?

la_cheri
1. dub 2010

holky já taky na triply musela být na lačno

kamikadze
1. dub 2010

Asi podle toho jakeho mate doktora, to je prdel, fakt, ja se smeju. 😀

barunka9
1. dub 2010

no to teda, peknej Kocourkov 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru