II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

pet.s
14. dub 2010

Holky ke kočárkům..z vlastní a sestřiny zkušenosti. Chtějte,aby se dali sporťáky dát po i proti směru jízdy. Miminko se do korbičky vejde asi tak do 6-8 měsíce. pak musíte dát do sporťáku. Pokud je jen od vás, tak je škoda na něj nevidět.
Říkala jsme to ségře, nedala si říct. koupili x-landera. Ted je matesovi 9 měsíců a shání nový sporťák. Vadí ji že na něj nevidí. za prve kvůli bezpečnosti. za druhé se připravuje o hezké chvíle s malám. Za třetí když je čelem k vám, nutí vás to komentovat vše kolem. Dítě se rychleji učí mluvit.
Sama to ted řeším a vím, že těch kočárků na výběr moc není. My to čekáme v říjnu. tak koupím jen hluboký a budu doufat, že do jara vyjdou nové kolekce kočárků a ty už budou mít přehazovací ručku. Pokud ne. půjdu do Mutsyho Urbana Rider. Ten jde dát i obráceně.

simka01
14. dub 2010

pet.s: presne stejny nazor...........svagrova chtela casualplay,ale nesel proti smeru.tak rusila....ja to urco budu chtit,i kvuli pocasku,bude skarede a pujde to vse na prcka......a uplne se vidim,az na nej budu povidat a vse popisovat 😀 ....navi jsem ucitelka.....mam to v popisu 🙂 a budu chtit kombinaci......

barunka9
14. dub 2010

holky, zcela uprimne - myslite, ze je na Vas to dite porad zvedave? 🙂
Ne, vazne, ja myslim, ze to neni to nejpodstatnejsi kvuli komunikaci, naopak myslim, ze je spis ditko zvedave na okoli a ze radsi kouka dopredu a taky predstava, ze jede pozadu...vim, jak se mi delalo jako male blbe pri jizde pozadu v busu. Jedine, kdy vidim vyhodu otaceni je blbe pocasi nebo slunicko. Ale pokud je dobre vyresena plastenka a slunecni clona, tak to taky neni problem. A v neposledni rade si taky uvedomte, ze kdyz budete mit trikolku nebo ctyrkolku s prednimi koly bliz u sebe, jak se vam s tim otocenym kocarem pojede... myslim, ze dost blbe.

barunka9
14. dub 2010

jinak diky simko za odkaz, uz jsemv tom pinkmonkey taky neco objednala 🙂 tak jsem zvedava....uz aby to prislo

bilejboxer
14. dub 2010

Ahoj holkýýý 😀 😀 😀 😀 😀

trochu mi nestačil čas,tak nakukuju teď 😀 😀 😀 😀 😀
Koukala jsem na jiné diskusi La cheri psala a dopadla jí amnio.na jedničku 😅 Mám oooobrovskou radost.Nepocybovala jsem!!HUráááá,jen si to teď pořádně užívej 😀

Koukám...téma kočárky ožilo 😎 Taky chci kočárek ,co se dá otočit korba...takže kvůli tomu pořád ve de Maxi cosi Mura 😅 A ne a ne se donutit,abych číhla i na jinej.....prostě bude doma asi Mura 😀 😀 😀
...a jdu Vás dočíst trochu.

la_cheri
14. dub 2010

holky dík🙂
Baru no jak které dítko Sebík byl takový že na mě jendu dobu koukat chtěl a u sportáku jsme to neměli a to byl horor každá procházka..
Boxerku děkuji🙂)

barunka9
14. dub 2010

cheri - ja nemam zkusenosti, jen me to tak napadlo...🙂
boxi - koukni u ty Mury na tu strisku u sportaku, je to, jak jsem psala, at nejsi prekvapena

elfka11
14. dub 2010

Boxi:koukala jsem na Maxi Cosi Mura a taky se mi líbil. 🙂 Tak ještě uvidím.Na to otáčení se teda zatím nedívám,od nikoho jsem to zatím neslyšela.

bilejboxer
14. dub 2010

Elfka-krásné bříško se Ti vyklubalo 😎 Moc Ti to sluší.
Co mám zjistěné,tak Mura je Holandská....kámošky dvě ji mají a nemůžou si stěžovat na nic.Takže čerpám info a zkušenosti od nich.Letošní kolekce má už nějak lépe přichycenou stříšku,ne ke konstrukci kočárku....Je sice těžší,ale to neřeším.Jinak má jednoznačně jednu z největších korbiček,což považuju za + pro nás s letníma miminkama 😝
Jasné,že si stejně každá vybereme podle svých kriteríí a to co vyhovuje nám,nebude vyhovovat druhé 😀

Simko-už jsme mále jeli pro postýlku do Malvíku 😎 😎 😎 píšu málem,pže večer před odjezdem našel manžel postýlku v jiné firmě za 6 600+pouze 800 madrace.V Malvíku stojí 7 700 + 1 850 madračka 😒 To jsou skoro dva ticíce...takže ji koupíme jinde,necháme si ji poslat poštou...je to zdarma.Ale koupíme ji tutově...manželovi se strašně líbí a já chtěla postýlku s přebalovákem,tahle je prostě super!!!Díky za inspiraci 😀 😀 😀

bilejboxer
14. dub 2010

Baru-to víš že kouknu,holky mají starší kolekce....dva roky staré.Ten letošní je i o kilko a půl lehčí 😀
Koukali jste na stránky Maxi cosi-na jejich instruktážní videa?Jak lehce jde s kočárkem manipulovat???Mají moc pěkné stránky 😝

barunka9
14. dub 2010

o te Mure predavam info pouze z kramu, takze si to preberte, jak bude treba 🙂
ja uz se z tech kocaru zblaznim...🙂

barunka9
14. dub 2010

dostali jsem tam s manzelem masaz na Teutonii 🙂, maji to fakt vymakany, kdyby to nebyla takova raketa, tak do nej jdu

bilejboxer
14. dub 2010

Elfka-krásné bříško se Ti vyklubalo 😎 Moc Ti to sluší.
Co mám zjistěné,tak Mura je Holandská....kámošky dvě ji mají a nemůžou si stěžovat na nic.Takže čerpám info a zkušenosti od nich.Letošní kolekce má už nějak lépe přichycenou stříšku,ne ke konstrukci kočárku....Je sice těžší,ale to neřeším.Jinak má jednoznačně jednu z největších korbiček,což považuju za + pro nás s letníma miminkama 😝
Jasné,že si stejně každá vybereme podle svých kriteríí a to co vyhovuje nám,nebude vyhovovat druhé 😀

Simko-už jsme mále jeli pro postýlku do Malvíku 😎 😎 😎 píšu málem,pže večer před odjezdem našel manžel postýlku v jiné firmě za 6 600+pouze 800 madrace.V Malvíku stojí 7 700 + 1 850 madračka 😒 To jsou skoro dva ticíce...takže ji koupíme jinde,necháme si ji poslat poštou...je to zdarma.Ale koupíme ji tutově...manželovi se strašně líbí a já chtěla postýlku s přebalovákem,tahle je prostě super!!!Díky za inspiraci 😀 😀 😀

http://www.mamyseznam.cz/cz/vybavicka-pro-mimin...

bilejboxer
14. dub 2010

Baru-Teutonku si taky všichni chválí,ale tam je to zase už dražší.....což už fakt nechci.Ještě musíme dokupovat Iso fix do auta(4000 kč) a lepší a dražší vajíčko,pže musí pasovat do Iso fixu a pak na něj sedačka do 3 a půl let věku 🤐
Prostě trojkombinace + iso fix 22 -23 000 kč,což je opravdu dost 😕

dexonka
14. dub 2010

boxer: a jak to budes delat s nanoznikem???

simka01
14. dub 2010

bilejboxer: to je fajn....my do ni pujdem take...uz se tesim.... 🙂

ty kocarky..........to je pech,co,holky? Pripadala jsem si nejdriv,jak kdyz sem vselijak narocna,ale je to normalni,aspon koukam,ze ano.....jdeme ohrivat obidek,at ma tatka na 12tou teple...tak pa odpoledne.......... 🙂

dexonka
14. dub 2010

holky ja byla na veletrhu v tom brne a ta MURA,nova kolekce uplne fajn,striska na sportaku se prodluzuje zatahnutim ve spod,takze je o moc vetsi nez ostatni strisky,korba je hooodne velika a utulna
jediny minus je ten ze neni nanoznik na sportak

bilejboxer
14. dub 2010

Dexonka-hele,já v pátek teprve od kamarádky zjistila jak vypadá nánožník 😀 😀 😀 😀 jako bez legrace.Musela mi ho ukázat na svém kočárku 😎 Stojí 64 eu nový.
Jen ho poshánět......ale pokud ne u nás,tak brácha jezdí hodně do Německa.

http://cgi.ebay.de/NORDIC-FUssSACK-fuer-MAXI-CO...

dexonka
14. dub 2010

boxi: jenze tohle je fusak kterej muzes v zime pouzit jako nanoznik,je to dva v jednom,jenze treba na jare je v tom hrozny horko...jako takovy nanozniky vubec nemaji,ale jedna holka mi poradila nejakou stranku a tam si muzes usit,jinak je jeste do emitexu univerzal,pro tebe treba fakn budes mit cerveno cerny,ale ja chci hnedy a ten nedelaji

bilejboxer
14. dub 2010

Dexi-nebo tady..... http://www.ondalek.cz/produkt/-maxi-cosi-fusak-...
sehnat se jistě dá.
Přesně o té stříšce mluvila známá,co Muru má leta...že teď už je to OK.

dexonka
14. dub 2010

ale do MURY jdu stoprocentne,vypada na zivo bezvadne,a uz tolik nevazi jak prechozi kolekce

bilejboxer
14. dub 2010

Dexi-o tom Emitexu jsem taky něco zahlédla....to se nějak vyřeší.

bilejboxer
14. dub 2010

Dexi-já se nemůžu zakoukat do jiného kočárku,tenhle se mi tolik líbí a splňuje vše co chci.Ale ještě dám brpuzdačku po nějakém pražském obchodě,ale nevěřím,že se zakoukám jinam 😀 Koukám na maminky s kočárkama a inspiruju se i nich dost.Ne a ne mi padnout něco do oka.Jen Casual...,ale je drahej a už jste o něm psaly,ten jsem zavrhla.Tady nejvíc jezdí X landery,fakt hodně.....občas Quiny.Hlavně kočárky s menšíma kolečkama,což hned zavrhuju.....to není moc na hrbolky.
Ale každá má prostě jiné požadavky.

dexonka
14. dub 2010

hihi vidim ze mas stejne favority,ja jsem strasne chtela ten casual nez jsem jela do toho brna,kdyz jsem pak uvidela ty dva kocary tak jasne vitezila mura,casual ma malou korbu....jak rikas casual je i dost drahej,
jo jeste u te mury je dost hnusna taska takze pujdu do jine....
x-lander jsem mela u prvniho mimiska a byla jsem spokojena,jen ted chci zmenu🙂

pet.s
14. dub 2010

baru...no pak kolem druhého roku už zvědavé není, ale takhle miminko. navíc já miluji pozorovat mimiku obličeje těch prťásků. Je to nádhera. 😀
navíc Baru, pokud budeš mít takového závisláka jako jsem měla já syna a ségra syna, tak změníš názor. My teda měli kluka adoptovaného na 3 měsících, ale kolem roka jak mě neviděl, tak spustil takový řev. Měla jsem kočárek taky jen od sebe a pořád si stoupal a držel se boudičky. pak jsme koupili s přehazovací ručkou a byl klid. Nevím jestli zásluhou kočárku,ale obě moje děti mluvily ve 2,5 letech čistě a to ambivalentně.Můj muž byl cizinec. Ale možná je to tím, že my jsme oba takový užvaněný typy. 😀 😀 😀
Segra to buhužel se snykem má stejně, jak ji nevidí, tak ječí. Máme to holt závisláky.
Navíc já se na ty svoje dvě čokolády nikdy nemohla vynadívat. 😀 😀 😀
bilej boxer a jakou postýlku? máš na ni někde odkaz?

bilejboxer
14. dub 2010

Dexi-našla jsem odkaz na paní,která šije nánožníky...docela super cena 😀
http://www.mamca.cz/?kod=1241246372

pet.s-vítám Tě u nás ve 2.trimestru 😀
Postýlka tady...je to ta druhá,Drewex MAX

http://www.sambaby.com/80-detske-postylky-14070/

pet.s
14. dub 2010

Postýlka moc pěkná. Já ještě uvažuji o té s přebalovákem. Nevíte někde o nějaké s komodou a přebalovákem?

weri1
14. dub 2010

boxer:a jakej kočárek máš jako favorita? nějak jsem to přehlédla

bilejboxer
14. dub 2010

Pet.s-my máme na mysl tu s tím přebalovákem...na tu komodu si dáš jen podložku,až miminko vyroste,tak odmontujete komodu pryč a máš větší postel,komodu zvlášť.Vyhovují mi především ty úložné prostory...šuplíky i dole pod postýlkou.To se hodí.

Weri-Maxi cosi Mura...zatím vede 3(trjkolka,ale má ta kola 4 stejně,jen dvě u sebe ),barva Tango RED

http://www.slune-cz.cz/kocarek-maxi-cosi-mura-3...

weri1
14. dub 2010

boxer: tak na mě je moc drahej 😀 ale je hezkej

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru