II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

barunka9
28. dub 2010

no ja jen napsala nazor odbornika na matrace, ze se na ten kokos nemusite zamerovat, ze staci i jina tvrda matrace...
je to na kazde z nas, ale ja bych molitanovou neporizovala, nezalezi, jak je dite tezke, ten material je proste obecne mekkej a to neni dobry na zadicka. Jinak ja koupila prave tu zavinovacku, aby v tom bylo male zachumlane, alespon zezacatku, nez si z briska zvykne na nas svet 🙂

lucielp
28. dub 2010

kami: tak pak napiš jajké to bylo. Určitě si to užiješ a já ti závidím.
Byla jsem na dlohé procházce něco kolem 4,5 km tak jsem příjemně unavená a jdu si zahopsat na míči aby mě nebolela záda 🙂 A ta madrace. Molitanovou bych také nebrala ale jinak je pravda že dřív se vše tak neřešilo a děti byly zdarvé. Dnešní přehnanaá péče jim v něčem určitě škodí. Např. posazování brzo a nebo dávání na nožičky i chůze za ručičky. Masérka mi říkala že od toho jsou pak problémy se zádama.

simka01
28. dub 2010

barunka: ja zavinacku dostala..ale urcite jsem rada,jednak pry miminko si pripada vic jak v brisku-jsem cetla- a pry ze zacatku ty slabsi jsou lepsi na zvedani...kdyz by se zenska bala....ja mam jednu novou v albicku a jeste si poridim jednu....chtela bych takovou tu klasickou...ale tu bych mela dostat od prababicek 🙂 ........

holky...dneska mensi nakup.... 🙂

lucielp
28. dub 2010

simi: koukala jsem máš krásné oblečky.

elfka11
28. dub 2010

Ahoj těhulinky: 😎 😀 U doktora vše fajn,vypadá vše v pořádku,malá má 820g asi drobeček,taky má po kom. 🙂
Simka:A jakou jsi zavinovačku dostala,nevím jakou pořídit??

simka01
28. dub 2010

luci: presne....kdysi se takoveto veci neresily a detatka byla zdrava apod....cim vic veci,tim vic si blbnem hlavy a dumame...kazde ma neco....a mic je supeeer....ze zacatku jsem normalne pak chodila a pripadala jsem si,ze se houpu,....

simka01
28. dub 2010

luci: dekuji 🙂
elfi: ahoj......je takova silnejsi....mam ji v albicku....ta je teplejsi...dobre jsou i fleesove....a tu klasickou bych chtela do kocarku....a jinak super zpravy od doktora 🙂 🙂 🙂

elfka11
28. dub 2010

Simi:Tak do toho kočárku ani pořádně nevím co dát. 🙂,zavinovačku klasickou a na zimu zimní fusak do korbičky hluboké??

simka01
28. dub 2010

elfi: ja to zatim jeste take nevim,jak to usporadam....kdyz bude teplo-zima....ale mne se ty klasicke tak libi,ze neco vymyslim....a nebo v ni bude hajat v postylce....a budu to stridat....kamaradka ted vozi v kocarku jen tu zavinovacku....aspon tam malej neplave...no,uvidime...

weri1
28. dub 2010

elfka: dobré zprávy jsou vždy vítány.myslím si že malá není drobek,akorát,ne?
Jínak já na zimu fusak a deku do hluboké a na léto nějakou tu soupravičku do kočárku,nebo jen lehkou deku a takové to prostěradlo do kočárku

elfka11
28. dub 2010

Weri:Jo jo na tu zimu fusak,ale to budu řešit až naposled,a přes léto taky deku,nějakou zavinovačku ještě uvidím.No nevím myslím si kolik řekl na posledním ultrazvuku nabo prohlídce tobě,že má malej???

lucielp
28. dub 2010

No teda já vůbec netuším kolej váží ☹ ☹ Na zimu bych to viděla taky jenom na fusak a deku. Myslím že by se tam zavinovačka nevešla. A v létě deku.
Simi já mám po sestř nádhernou klasik. zavinovačku ( její tatínej ki vyráběl) ale netuším zda ji budu dávat. Musím ji vyprat a hlavně někoho sehnat kdo ještě umí natočit ty krajky. Jestli ji budu mít určitě ji vyfotím. Chci i co nejdříve přebrat co budu mít po sestře abych to nenakoupila. A také si moc nepamatuji co měla neutrálního 🙂 .
Elfko: gratuliji že to vše dobře dopadlo.

weri1
28. dub 2010

elfka: mě řekli váhu jen na velkým utz jinak mi neříká,ale podle netu na jedněch stránkách ve 27 týdnu(nebyl uvedenej ve 26 týdnu) má miminko kolem 875g.
fusak taky budu řešit až před zimou

weri1
28. dub 2010
weri1
28. dub 2010

já mám klasickou zavinovačku jen na noc a jednu mám rychlouzavinku a do kočárku asi bez zavinky ještě nevím 😀 jsou to ale starosti viďte 🙂

elfka11
28. dub 2010

Weri:Jo jo tak to není moc velký rozdíl,s manžel jsme drobní a oba jsme měli pod tři kila při narození. 🙂,tak malá taky nebude mít víc.

weri1
28. dub 2010

barunko: zeptej se manžela co říká na matraci z HR pěna,ještě nad touhle přemýšlím

simka01
28. dub 2010

weri: jo,jo......ale aspon mame temata k debate 🙂
mne ted tady tak voni spizky,co zapekam...........hm.........uz mam hlad.....

weri1
28. dub 2010

já si myslím že máš mimi tak akorát 🙂 já měla 3.30 tak doufám,že taky nebudu mít obříka 😀

weri1
28. dub 2010

já mám chuť na palačinky.Dívala jsem se na prostřeno tak mi udělala chuť na ně-s horkým ovocem

simka01
28. dub 2010

take to sleduji..kdyz je cas......bylo mi te holky mistama lito...neznamena,ze kdyz jsi mlada,ze neumis varit........jsem toho dukaz!!!!
weri: udelej je a posli mi par kousku.......prosííííííím....

lucielp
28. dub 2010

děkuji za odkaz tak má asi 450 g to je ale kus chlapa 🙂 🙂 🙂

lucielp
28. dub 2010

já chci také palačinku prosím prosím 🙂 🙂 🙂 🙂

weri1
28. dub 2010

jo jo byli na ni hnusní,ale vzala to dobře a líbilo se mi že ona byla pořád slušná.Měli by se od ní učit
Můj malej měl ve 22 týdnu 500g podle utz.
Holky na palačinky si musíte zajít do restaurace,dnes se konat u mě nebudou 😀 😀 😀
Jdu si udělat aspoň puding´,ten je rychlejší
simka:kolik ti je?

weri1
28. dub 2010

Mě řekl podle velkýho utz,že předběžná váha malýho je 3.5kg

elfka11
28. dub 2010

Holky tak vidím,že s tím jídlem jsme na tom stejně a to tady kousek od bytu máme otevřenou cukrárnu a mají klasickou točenou zmrzku 😀 😀 😀 ježíííííššš tak to bych mohla každý den.

elfka11
28. dub 2010

Weri:koukala jsem na odkaz a plus mínus myslím,že je to o.k 🙂 🙂

simka01
28. dub 2010

weri: cerstvych 23.............

luci: tak jsme prosily obe....a nic........ ☹

lucielp
28. dub 2010

simi ale já nad nima uvažuji jen se mi nechce je dělat. co s tím ☹ jdu hleat něco jiného sladkého. Puding jsem měla včera když mě honila mlsná 😖 tak já nevím. hodila by se ni tu cukrárna

elfka11
28. dub 2010

Holky hned bych vám poslala tu točenou a nějaké zákusky z cukrárny 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru