II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

la_cheri
3. kvě 2010

holky dáváte přednost dupačkám nebo polodupačkám či třeba tepláčkům?Mně se začaly hrozně líbit ty pidirifličky a tak jenže jsem někde četla názor že to není moc dobré kvůli bříšku aby to netlačilo....

simka01
3. kvě 2010

elfi: nextik.eu maji tam super vecicky....mam odtud ty laclacky z albicka a ty 2 mikinky.....maji tam i znackove s.Oliver apod...a kdyz chytnes nabidku,je dobra i cena....

elfka11
3. kvě 2010

Simka:Jo jo mrknu,ted jsme něco malé objednali s Anglie a když člověk chytne velikosti a ty ceny super. 🙂 Lacláčky mám taky ráda.

weri1
3. kvě 2010

cheri já dávám přeednost dupačkám a polodupačkam s tím širším lemem.sice mám jedny lacliky ale nejvíce budu používat miminkovské věci.Myslím si že mimi nepotřebuje "dospělácké" věcí nějak brzo.Můj názor
Manžel rozhodl,jde se do půjčenýho monitoru. 🙂

elfka11
3. kvě 2010

Weri:A u vás se to půjčuje v každé porodnici???

weri1
3. kvě 2010

tady v Praze asi ne.Půjčím si to buď na tom Mláďátku tady na netu a nebo do 1000 na aukru koupím.

weri1
3. kvě 2010

tak jsme se tady na jedné diskusi bavili o škytavce miminka v bříšku a mám pocit,že malej dnes taky škytá. 🙂

elfka11
3. kvě 2010

Taky se chci u nás podívat,nepůjčují to všude.Jo škytavka je srandovní,já zase dnes nechápu patvary břicha a ten pocit snad jako by se celá točila či co,dnes mi dává zabrat malá. 🙂

weri1
3. kvě 2010

podívej se na tu půjčovnu www.mláďátko.cz

elfka11
4. kvě 2010

Dobré ránko těhulinky do toho upršeného dne 🙂 Weri:Nejde mi to dostat se do té stránky

dexonka
4. kvě 2010

hezke rano,u nas zatim neprsi ale cekam kdy to prijde🙂
ja pokud budu mit monitor tak taky jen pujceny,pujcuji u nas v porodnici....
s tema teplackama atd je to fajn ale ne v prvnich dnech kdy tam ma mimisek jeste pahylek po pupecni snure,aby ho to netlacilo....

dexonka
4. kvě 2010

elfka: musis to zadat bez diakritiky.........

elfka11
4. kvě 2010

Dexonka:O.k díky,ještě jsem se chtěla zaptat trochu choulostivěji,ale už máš taky jeden porod za sebou,mám problém asi hemoroidy,ale vnitřní,takže ted se to poslední týden rozjelo,nevíš co na to???? ☹

dexonka
4. kvě 2010

elfka: no ono nic nezabere stopro,ja to mivam taky,ale dobra je kombinace Factu mast a cipky,ptz ty cipky pusobi ve vnitr a pak jsem taky pouzivala dubovou kuru,je bud klasicka,udelas si odvar a nebo jako gel.....neni to vubec nic prijemneho a jak pak tlacis u toho porodu tak se ti to lehce zhorsi,ale pak po porodu po nejake dobe je uz vse ok...

dexonka
4. kvě 2010

weri: narazila jsem na tve svatebni fotecky a jsou moc krasne,tady z te pidi fotky vypadas uplne jinak nez ve skutecnosti🙂

weri1
4. kvě 2010

dobré ránko,
dex: jé to je hezký,že jsi je našla a kterou fotku myslíš? 🙂

weri1
4. kvě 2010

dám jich tam víc

dexonka
4. kvě 2010

weri: fotku myslim tuhle co mas tady je moc pidi a jak jsem si prohlizela ty fotky na brms tak si uplne ale uplne jina🙂
a tvuj manzel je takovy elegantni....

weri1
4. kvě 2010

to jo,taky bych se tam nepoznal,manžel je ode mě i dost starší,ale ani mi to tak nepřijde,má mladýho ducha v těle 😀

dexonka
4. kvě 2010

weri: kasli na vek,jak rikas je dulezitejsi jakej je a takovy chlapi vedi co chteji......vypadate vazne krasne....

weri1
4. kvě 2010

děkuji moc 🙂

elfka11
4. kvě 2010

Weri:kouknu na které stránce na tom brms je tam dost alb??? 🙂

weri1
4. kvě 2010

nedám tam víc fotek,nechce se mi je zmenšovat ☹

dexonka
4. kvě 2010

Simi: na tom nextiku,to jsou nove nebo pouzite vecicky,jsou tam dobre ceny..........

dexonka
4. kvě 2010

weri. 🙂)

barunka9
4. kvě 2010

Ahoj holky.
To jsem si zase pocetla, jste se vcera nejak rozepsaly... 🙂
S tim epiduralem jeste nevim, nekolik kamaradek kolem me ho melo a byly strasne spokojene. Ma to vyhodu, ze kdyz je porod delsi, tak neni clovek tak vycerpanej a ma ke konci dost sil na "tlaceni". Ale i kdyz jsou to profici a nepichaji ho poprve 🙂, tak je to k pateri a ta predstava mi taky neni moc prijemna...
Jinak ja vcera provedla objednavku, ale tentokrat ani jeden hadrik, same prakticke veci z oblasti koupani. Hadry jsem si zakazala, no uvidime, jak mi to dlouho vydrzi...🙂

weri1
4. kvě 2010

elfka: nevím na které stránce,nevím jak to zjistit,ale dvě fotky jsem dala do alba sem na koníka

barunka9
4. kvě 2010

ja mam taky svatebni fotky na beremese 😉
jinak ten kocar, Elfi, asi vezmu od te kamaradky, cekam na jeji cenu, kdyz bude rozumna, jdu do nej, dala jsem foto do alba

weri1
4. kvě 2010

baru a na které stránce a jak zjistím na které stránce jsem já?

dexonka
4. kvě 2010

Baru: a kde je mas??? mrknu na ne......
ja do epiduralu urco nepujdu......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru